agentka nieruchomości — Axford Real Estate Agency
27 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
milani fairweather
Odkąd sześć la temu przeszła odwyk w związku z uzależnieniem od narkotyków, prowadzi względnie spokojne życie jako agentka nieruchomości, choć wciąż lubi czasem pójść na dobrą imprezę, jak za nastoletnich czasów.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

architekt — c.w. construction
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
chodząca życiowa rewolucja. nie grzeszy nadmiarem pieniędzy, więc wyniosła się od matki. pracę na kilka etatów zamieniła na tą wymarzoną, architekta. a dużo dosyć przypadkowych znajomości na jedną najbardziej szczególną - to alfiemu oddaje całą swoją uwagę.
Wpadnę pierwsza, milani fairweather?
Pomyślałam sobie, że mogę tu podrzucić moją Sage Gilmore, dziewczyny są w podobnym wieku, pracują w podobnej branży, Sage do niedawna kiedy tylko miała czas porządnie imprezowała, możemy postawić na jakąś relację z owych imprez wyniesioną? <3
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Hej milani fairweather! Chętnie podrzucę CI Luke'a do relacji - on sam w zasadzie od wczesnej młodości borykał się z problemem uzależnienia i dwukrotnie w tamtym okresie trafiał na odwyk. Pierwszy z nich odbył mniej więcej 6 lat temu - podobnie jak Milani. Co powiesz na to, żeby poznali się właśnie tam? :hm: I tu widzę dwie opcje - mogli byc odwykowaymi znajomkami albo mogli działać sobie na nerwy :P Luke miał za pierwszym razem dość luźne podejście do tematu i pewnie powtarzał wszem i wobec, że jest tam tylko dlatego, żeby rodzina się od niego odwaliła, więc swoja gadką mógł być chodzącym demotywatorem dla reszty :lol: Luke po wszystkim (po drugim odwyku) odciął się od ludzi z tamtego okresu czasu, ale ostatnio spotkało go w życiu wiele triggerujących rzeczy i być może wyląduje na spotkaniach NA, więc jeśli Milani również na takie chodzi choćby raz na miesiąc, to można tam zrobić reunion :hm: + Morrigan, siorka Milani, ma hejta na Luke'a, bo przyjaźniła się z jego byłą laską (również narkomanką) i obwinia go o jej śmierć 8)
instruktorka plastyki i asystentka julii — dom kultury
28 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
but we were something, don't you think so? roaring 20s, tossing pennies in the pool and if my wishes came true it would've been you
milani fairweather :hi: wpadam podrzucić Rey na jakąś koleżankę, myślę że nie tylko do imprez, ale z nią na pewno Milani może liczyć na dobrą zabawę na trzeźwo, bo ona potrafi 8)
agentka nieruchomości — Axford Real Estate Agency
27 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Sage Gilmore zdecydowanie widzę podobieństwa między Sage i Milani, więc myślę, że się bez problemu dogadają! Faktycznie mogły łączyć je imprezy, a teraz mogły przenieść tę znajomość poza kluby czy bary i czasem popijają wino tylko w swoim towarzystwie. A jak się upiją to pewnie śpiewają smętne piosenki na całe gardło, nie zważając na niezadowolonych sąsiadów :lol:

Luke Winfield jeśli pasuje ci to, że odwyk ten miał miejsce daleko stąd, to chętnie przygarnę takiego kumpla z ośrodka leczenia uzależnień! Jasne, mogli czasem sobie działać na nerwy, on ją tym luźnym podejściem do odwyku, a ona jego tym, że próbowała go przekonać do tego, aby się postarał. Bo Mila to upierdliwa jest, jak się do kogoś przyczepi do nie ma zmiłuj, więc to pewnie była taka słodko-gorzka znajomość, bo jednak mogli mieć parę lepszych chwil!
Myślę, że jak najbardziej Mila może się raz na jakiś czas na takich spotkaniach pojawiać, bo mimo wszystko miewa trudne chwile, więc zdecydowanie jestem za takim reunionem! Nie wiem, czy wie, że Morrigan i Luke się znają, możemy uznać, że nie połączyła kropek i nie wie, że ten chłopak, który przyczynił się do śmierci jej przyjaciółki, to właśnie Luke - ale możemy kiedyś rozegrać, jak się dowiaduje! Taka tam mała drama, a na tę chwilę możemy zacząć w miarę luźno <3

Reyah Morales skoro Rey i Mila są w bardzo podobnym wieku i obie pochodzą stąd, to może są przyjaciółkami od najmłodszych lat? Miani ciężko było nawiązać znajomości jako dziecko, bo miała charakterek, dlatego głównie latała ze swoim bratem i jego kumplami, ale mogła mieć właśnie taką jedną przyjaciółkę od piaskownicy *.* Taką, z którą się bawiła w czasach licealnych, a którą zaniedbała, gdy poszła na studia i wpadła w nieciekawe towarzystwo, z którym ćpała. Pewnie parę razy się pokłóciły z tego powodu, Mila wobec wszystkich zachowywała się wtedy paskudnie, ale odkąd wróciła z odwyku, stara się za to odpokutować :lol: Także mogą znowu trzymać się blisko i wychodzić wspólnie na jakieś imprezy - czasem z alkoholem, czasem bez <33
Programistka — Freelancerka
26 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
milani fairweather
Przychodzę z moją Sophie - dziewczyny są w podobnym wieku, więc mogą się kojarzyć nawet z lat szkolnych, bo wygląda na to, że obie wychowywane w Lorne Bay. Kolejnym punktem zaczepienia może też być to, że całkiem niedawno Soph miała gorszy okres, z którym radziła sobie imprezowaniem i upijaniem się codziennie. Więc myślę, że można coś wymyślić ^^
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
milani fairweather pisze: 25 paź 2023, 12:07
Luke Winfield jeśli pasuje ci to, że odwyk ten miał miejsce daleko stąd, to chętnie przygarnę takiego kumpla z ośrodka leczenia uzależnień! Jasne, mogli czasem sobie działać na nerwy, on ją tym luźnym podejściem do odwyku, a ona jego tym, że próbowała go przekonać do tego, aby się postarał. Bo Mila to upierdliwa jest, jak się do kogoś przyczepi do nie ma zmiłuj, więc to pewnie była taka słodko-gorzka znajomość, bo jednak mogli mieć parę lepszych chwil!
Myślę, że jak najbardziej Mila może się raz na jakiś czas na takich spotkaniach pojawiać, bo mimo wszystko miewa trudne chwile, więc zdecydowanie jestem za takim reunionem! Nie wiem, czy wie, że Morrigan i Luke się znają, możemy uznać, że nie połączyła kropek i nie wie, że ten chłopak, który przyczynił się do śmierci jej przyjaciółki, to właśnie Luke - ale możemy kiedyś rozegrać, jak się dowiaduje! Taka tam mała drama, a na tę chwilę możemy zacząć w miarę luźno <3
Pasuje mi odwyk gdzieś z dala od Lorne, bo nie wspominałam do tej pory nigdzie o miejscu a jedynie o tym, że brat go tam zawoził :hihihi: I taka słodko-gorzka relacja również! I dramę też również przyjmę - w sumie Mila i Luke mogą nawet nie znać swoich nazwisk, więc nawet nie mieli jak pokojarzyć faktów :hm:
Anyway, jeśli chciałabyś zagrać, to dawaj znać <3
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
milani fairweather koniecznie wpisz brata no i przyjaciółkę swoją :milosc:
bezrobotny — na zasiłku
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Zbyt wiele rzeczy się nawarstwiło, przedawkował i ostatni czas spędził na odwyku. Obecnie jest bez pracy, ambicji i planów na przyszłość.
Nie zapominaj nigdy o bracie bliźniaku! <33
piesio
banshee
instruktorka plastyki i asystentka julii — dom kultury
28 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
but we were something, don't you think so? roaring 20s, tossing pennies in the pool and if my wishes came true it would've been you
milani fairweather pisze: 25 paź 2023, 12:07
Reyah Morales skoro Rey i Mila są w bardzo podobnym wieku i obie pochodzą stąd, to może są przyjaciółkami od najmłodszych lat? Miani ciężko było nawiązać znajomości jako dziecko, bo miała charakterek, dlatego głównie latała ze swoim bratem i jego kumplami, ale mogła mieć właśnie taką jedną przyjaciółkę od piaskownicy *.* Taką, z którą się bawiła w czasach licealnych, a którą zaniedbała, gdy poszła na studia i wpadła w nieciekawe towarzystwo, z którym ćpała. Pewnie parę razy się pokłóciły z tego powodu, Mila wobec wszystkich zachowywała się wtedy paskudnie, ale odkąd wróciła z odwyku, stara się za to odpokutować :lol: Także mogą znowu trzymać się blisko i wychodzić wspólnie na jakieś imprezy - czasem z alkoholem, czasem bez <33
bardzo mi to pasuje <3 Rey też się ktoś taki przyda, ona na pewno sie na nią długo nie gniewała, bo swoje głupoty narobiła też w życiu, także mogła totalnie liczyć na wsparcie jak zdecydowała się na odwyk <33 jakoś mi się sporo gier na Rey nazbierało, ale jak coś skończę to na pewno się odezwę po jakąś grę <3
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
milani fairweather przychodzę jako ex Twojego brata, z którym dalej się przyjaźnię :lol: pytanie czy mnie lubisz, ledwie tolerujesz czy krzyżyk na drogę i mam się odczepić od brata? :lol:
wystrzałowy jednorożec
Miło
agentka nieruchomości — Axford Real Estate Agency
27 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Sophie Remington chętnie przygarnę Sophie na koleżankę jeszcze z czasów szkolnych, choć pewnie ich kontakt się urwał (jak wszystkie kontakty Milani), gdy zaczęła ćpać. Ponownie mogły na siebie wpaść właśnie w trakcie tego gorszego okresu w życiu Sophie - Mila niby też chodziła na imprezy i piła, choć z głową, więc mogły na tych imprezach się spotykać i Mila była taką opiekunką Sophie, która odwoziła ją do domu, pilnowała, aby niczego sobie nie zrobiła, trzymała włosy, gdy rzygała, etc. :lol:

suzie worthington jak będę uzupełniać relki, to na pewno wpiszę moje dwie ukochane osoby :excited:

mercury fairweather nigdy, moja druga połówko <33

Reyah Morales to się odzywaj, ja będę cierpliwie czekała! *.*

Olive Halsworth a to wszystko zależy! Bo Mila to murem za bratem stoi zawsze i wszędzie, ale jeśli się wciąż z Olive przyjaźni, to myślę, że Mila nic do niej nie ma. Chociaż musisz mi zdradzić dlaczego się rozstali, bo może jednak powinna na nią krzywo patrzeć? :lol:
ODPOWIEDZ