bezrobotny — na zasiłku
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Zbyt wiele rzeczy się nawarstwiło, przedawkował i ostatni czas spędził na odwyku. Obecnie jest bez pracy, ambicji i planów na przyszłość.
mercury fairweather

The road so far


Planował karierę w BMX Freestyle, lecz śmierć przyjaciela pogrzebała te marzenia. Stało się to prawie dwa lata temu, lecz do dziś nie jest w stanie sobie z tym poradzić. Poniekąd bierze na siebie winę za ten wypadek. Kiedyś był bardzo towarzyskim i imprezowym gościem, ale wszystko zmieniło się w tamtej chwili. Teraz raczej woli spędzać czas sam ze sobą i do ludzi wychodzi w ostateczności. Nie ukończył studiów, a teraz pracuje jako instruktor surfingu w Surf Shopie. Z otwartego gościa, przepełnionego humorem do kogoś, kto zamknął się na świat i nie chce nawiązywać nowych znajomości. Kariera oraz jazda na BMX również poszła w odstawkę. Czeka na dar z nieba lub kogoś, kto wpoi w niego ponownie miłość do jazdy.
piesio
banshee
właściciel zakładu kaletniczego — west end
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Zakończył wieloletni związek, przejął rodzinny dom i próbuje zdobyć serce jednej wariatki.
mercury fairweather pamiętaj o starszym bracie! :hihihi:
żeglarka, opiekunka koali — sanktuarium koali
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Maybe my soulmate died, I don't know. Maybe I don't have a soul.
mercury fairweather i o starszej siostrze :lol:
powitalny kokos
martyna
bezrobotny — na zasiłku
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Zbyt wiele rzeczy się nawarstwiło, przedawkował i ostatni czas spędził na odwyku. Obecnie jest bez pracy, ambicji i planów na przyszłość.
milo fairweather pisze: 26 kwie 2023, 08:21
mercury fairweather pamiętaj o starszym bracie! :hihihi:

reenie fairweather pisze: 26 kwie 2023, 08:46
mercury fairweather i o starszej siostrze :lol:


Nie da się o was zapomnieć <3
piesio
banshee
malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
Chcesz kogoś ode mnie? mercury fairweather
ambitny krab
.
malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
Chcesz kogoś ode mnie? mercury fairweather
ambitny krab
.
malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
Chcesz kogoś ode mnie? mercury fairweather
ambitny krab
.
bezrobotny — na zasiłku
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Zbyt wiele rzeczy się nawarstwiło, przedawkował i ostatni czas spędził na odwyku. Obecnie jest bez pracy, ambicji i planów na przyszłość.
Napisz mi proszę kogo Ty teraz masz z postaci, bo już nie pamiętam :lol:

pam burnett
piesio
banshee
malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
nawet nie wiedziałam ze się trzy razy dodało, wybacz!!! :lol:


Pam i Deonne! mercury fairweather
ambitny krab
.
bezrobotny — na zasiłku
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Zbyt wiele rzeczy się nawarstwiło, przedawkował i ostatni czas spędził na odwyku. Obecnie jest bez pracy, ambicji i planów na przyszłość.
Z Deonne Britton mam pomysł. Przyjaciel Mercurego, który zginął w wypadku miał korzenie Hiszpańskie, a skoro Twoja Pani mówi biegle w tym języku to może ona go czasami uczyła? Po śmierci przyjaciela, Mercury wpadł na pomysł, że w hołdzie dla niego nauczy się języka, aby móc bez problemu porozmawiać z jego matką, która nadal mieszka w Hiszpanii <3

Długo zajęło mi wymyślenie czegoś dla pam burnett i Mercurego, ale chyba coś mam :lol: Ogólnie lubię Twoją postać i często sobie czytam Twoje pościki, więc fajnie jakby nasze charaktery miały jakąś relację! Skoro Panna Burnett szyje na maszynie to mogła zrobić specjalne koszulki na pierwsze zawody Mercurego? On kiedyś jeździł zawodowo na BMX i jeździł na zawody, więc mogłaś mu zrobić koszulki z jego własnym haftem czy coś? No i często mogli się spotykać, a Pam miała w nim dobrego, młodszego kumpla po prostu. On natomiast mógł nauczyć ją surfować w ramach rekompensaty?

Jeśli taka opcja nie pasuje to mam jeszcze Liama, który wiekowo jest zbliżony do Pam <3
piesio
banshee
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
mercury fairweather przychodzę jeszcze z suzie, bo brakuje mi milesa i w sumie blondynka zna się z jego siostrami - zwłaszcza mabel :hihihi: sa między nimi dwa lata różnicy, wiec na dobrą sprawę, mogą jeszcze znać się ze szkoły?
bezrobotny — na zasiłku
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Zbyt wiele rzeczy się nawarstwiło, przedawkował i ostatni czas spędził na odwyku. Obecnie jest bez pracy, ambicji i planów na przyszłość.
suzie worthington mamy już ustalone <3
piesio
banshee
ODPOWIEDZ