studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
suzie worthington
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Woli poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat i czas na bycie dorosłą.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
suzie worthington Ja tu chętnie wpadnę, bo mi relek zawsze mało! Jednak szczerze mówiąc jedyne powiązanie widzę przez rodziców, choć nie mogę powiedzieć żeby Rohrbachowie, a przynajmniej Penny, nie są specjalnie religijni. Jednak myślę że są porządnymi ludźmi i mogą się znać :hm: A jako, że Aspen jest chyba bliżej wiekowo do Suzie, niż do pani mamy, to może jakoś złapały kontakt, i nie wiem, pomagała jej się wyrwać z jakiejś nudnej imprezy? :hm:
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
Aspen Hall-Rohrbach pisze: 07 lis 2022, 20:04
suzie worthington Ja tu chętnie wpadnę, bo mi relek zawsze mało! Jednak szczerze mówiąc jedyne powiązanie widzę przez rodziców, choć nie mogę powiedzieć żeby Rohrbachowie, a przynajmniej Penny, nie są specjalnie religijni. Jednak myślę że są porządnymi ludźmi i mogą się znać :hm: A jako, że Aspen jest chyba bliżej wiekowo do Suzie, niż do pani mamy, to może jakoś złapały kontakt, i nie wiem, pomagała jej się wyrwać z jakiejś nudnej imprezy? :hm:
cześć! bardzo chętnie przygarnę nieco starsza koleżankę - mogły bawić się za młody podczas spotkań rodziców :hihihi: pomyślałam nawet, że może suzie, zupełnie nieświadoma tego, że aspen pracuje w fleuriste, chciała odrobinę sabotować ten biznes, by wspomóc kwiaciarnie w której pracuje jej najlepsza przyjaciółka i obie wpadły, chcąc nieco ponarzekać na lokal i narobić trochę siary (głównie sobie :lol: ) ale zobaczyła aspen i od razu zrezygnowała z pomysłu, obiecując sobie tym samym, że w końcu znajdzie dla dziewczyny odrobinę czasu w całym tym szaleństwie i nadrobią ostatnie miesiące ciszy! trzy lata róznicy to niewiele ale susan jest nieokiełznana, szalona i często nie zachowuje się tak jak przystało na jej wiek :faint:
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
suzie worthington okej, brzmi dobrze! No wiadomo, że 3 lata to niewiele, ale mentalnie Aspen może mieć więcej, bo stateczne małżeństwo, praca i tak dalej :lol: jestem jak najbardziej na tak
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
Aspen Hall-Rohrbach pisze: 08 lis 2022, 08:12
suzie worthington okej, brzmi dobrze! No wiadomo, że 3 lata to niewiele, ale mentalnie Aspen może mieć więcej, bo stateczne małżeństwo, praca i tak dalej :lol: jestem jak najbardziej na tak
wtrącę jeszcze, że obie na awatarach wyglądają jakby się świetnie bawiły :hihihi:
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
suzie worthington na pewno śmieją się z tego samego żartu :lol:
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
Aspen Hall-Rohrbach pisze: 08 lis 2022, 14:47
suzie worthington na pewno śmieją się z tego samego żartu :lol:
wchodzisz do windy a tam schody?

Obrazek
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
suzie worthington pisze: 08 lis 2022, 14:49
Aspen Hall-Rohrbach pisze: 08 lis 2022, 14:47
suzie worthington na pewno śmieją się z tego samego żartu :lol:
wchodzisz do windy a tam schody?

Obrazek
ahahaha, prrr, bo się posika ze śmiechu :lol:
ODPOWIEDZ