studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=tingaree][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/87189118c40c02ead5da6dc1035db32c/bb530cf3184ba19c-34/s400x600/21f653ef6186b6863d9ec9bee1785db0b3dc00bf.jpg][/telimg1]
[tel5]Suzie
[/tel5][/tel02][tel8]10:16 PM
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/87189118c40c02ead5da6dc1035db32c/bb530cf3184ba19c-34/s400x600/21f653ef6186b6863d9ec9bee1785db0b3dc00bf.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Ell
12:01
Czy prześladujesz mojego u k o c h a n e g o sąsiada?
Prędko! Sprawdź, co ma w koszyku! Jeśli to czekolada, lody albo mrożona pizza to jestem w dupie.
suzie worthington
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Ell
12:01
Nie.
Moja diagnoza? Złamane serce. Auden zepsuła mi zabawę. Liczę, że ktoś szybko go wyleczy. Tylko nie rozumiem, po co mu te prezerwatywy?! :hm:
suzie worthington
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Ell
12:01
Randka? Jaka randka? Niby z kim?
Wylej mu coś na spodnie. Albo uderz w nos! Wtedy będzie musiał odwołać. A ze złamanym nosem też będzie seksowny ^^
suzie worthington
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Ell
12:01
Nie rób sobie we mnie wroga, babe!
Oczywiście, że to tylko s e k s - taki dobry, najlepszy. A ja nie chcę chłopaka. Po co mi on? Z nimi same problemy. No i mam Ciebie <3
suzie worthington
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Ell
12:01
Nie. Nie. Nie.
Żadnych związków. Żadnych zobowiązań. Sam seks.
Może powinnam założyć rodzinę poliamoryczną? :hm: Wtedy będę miała i Ciebie i Milo i Milesa na dokładkę :hihihi:
suzie worthington
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Ell
12:01
Niczego nie mogę obiecać. Jeśli najdzie mnie ochota na seks, a tylko Miles będzie w pobliżu... Różnie bywa ^^
Czego on tu znowu szuka? Widziałaś się z nim? Może to jemu powinnyśmy złamać nos?
suzie worthington
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
00:00
Nieznany numer
Dźwięki harfy, wiatru szum, wodo wodo, zmień się w rum. Dźwięki trąbki, wdowi płacz, ziemio ziemio, zmień się w piach. Dźwięki skrzypiec, wielki mur, wietrze wietrze, zmień się w bór. Dźwięki fletu, martwy szczur, ogniu ogniu, dogoń rój.
Prześlij tę wiadomość do pięciu osób albo uruchomisz klątwę gorszą od plag egipskich.
babeczka
-
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Archer
Żyję, żyję!
Trochę mam nawałnicę w robocie, padły systemy i ludzie zaczęli przychodzić do banku w panice, że nie mogą zalogować się na portal ani wypłacić kasy z bankomatów 🙈
A ty co tam?


suzie worthington
mistyczny poszukiwacz
-
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
Mabel
Wiesz co?
Byłam ostatnio na całkiem fajnej randeczce :lol:
suzie worthington
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Archer
No tak, ubrania i kosmetyki najważniejsza sprawa 😂😂
Jestem najmłodszym Brooksem, więc automatycznie jestem ulubieńcem każdego!
No okej, w rankingu wyprzedził mnie tylko Joey - syna Adama... Ale to już kolejne pokolenie, więc się nie liczy 🤡


suzie worthington
mistyczny poszukiwacz
-
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Archer
Nie no, jasne, trochę tęsknię, ale wiesz, robota i w ogóle żyćko, więc człowiek nawet i potęsknić nie ma czasu 🤷


suzie worthington
mistyczny poszukiwacz
-
ODPOWIEDZ