ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG=https://s11.favim.com/orig/7/719/7191/71910/twitter-icons-camila-mendes-Favim.com-7191060.jpg][/telimg1]
[tel5]Mabel
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://s11.favim.com/orig/7/719/7191/71910/twitter-icons-camila-mendes-Favim.com-7191060.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
rzecznik prasowy — ratusz
29 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Zawodowo odpowiada na pytania dziennikarzy i pilnuje wizerunku burmistrza. Życiowo trochę się pogubiła, więc wróciła do matki, która zakochała się w mężczyźnie z Lorne Bay, z którym planuje ślub.
Frankie
12:43
Cześć! <3 Wzdłuż i wszerz jeszcze nie, ale polubiłam się z kawą z Hungry Hearts. Jest blisko ratusza, więc pewnie będzie mi ratowała życie niejeden raz.
Złapałam etat w ratuszu! Nie myślałam, że się uda, ale nie znaleźli nikogo z większym doświadczeniem. Więc zostałam - oficjalnie - rzecznikiem prasowym burmistrza :lol:
mabel fairweather
Ratownik medyczny — Lorne Bay Fire Station
27 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Ratowniczka medyczna z pasji i miłości do adrenaliny. Po śmierci w rodziców została opiekunem prawnym młodszej siostry, Ginny. Ma 2 koty i parę złamanych serc na koncie. Trochę zdystansowana i ironiczna złośnica, ale pod maską twardej dziewuchy kryje się mały puchaty kotek
Mia
Hej Mała
Daj spokój, jestem na maksa wkurwiona. Ten skurczybyk Floyd znowu zwiał bez słowa... Ale przynajmniej powiedziałam Ginny o jego powrocie. Przyjęła to właściwie bez większych emocji... Moja dojrzała siostrzyczka :tear:
Udawajmy, że nie napisałam tego ostatniego, ok :lol: jestem twardą babą... I zależy o jakiego gacha pytasz, bo spotkałam też ostatnio Otisa w Ruddsie :lol:
O shiet. I jak, było niezręcznie? Czy był sentymentalny numerek? :lol:

mabel fairweather
rzecznik prasowy — ratusz
29 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Zawodowo odpowiada na pytania dziennikarzy i pilnuje wizerunku burmistrza. Życiowo trochę się pogubiła, więc wróciła do matki, która zakochała się w mężczyźnie z Lorne Bay, z którym planuje ślub.
Frankie
12:43
Musisz mi też wytłumaczyć, dlaczego ludzie tak dziwnie szepczą, kiedy mówią o Shadow. Czy z tym klubem jest coś nie tak? I czy tutaj naprawdę krokodyle zjadają ludzi?
Dla mnie to duża ulga. Bałam się, że po aferze z gubernatorem nigdzie nie znajdę pracy w zawodzie. Na szczęście wizja pracy na zmywaku się nie sprawdziła :hihihi:
mabel fairweather
rzecznik prasowy — ratusz
29 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Zawodowo odpowiada na pytania dziennikarzy i pilnuje wizerunku burmistrza. Życiowo trochę się pogubiła, więc wróciła do matki, która zakochała się w mężczyźnie z Lorne Bay, z którym planuje ślub.
Frankie
12:43
Świat polityki to za dużo powiedziane... Tutaj co najwyżej "przedmieście". Nic nie poradzę, tęsknie za ważną posadą. W Brisbane było łatwiej. Tutaj wszystko jest takie... małe i ciasne :/
Zapamiętam. Unikać aligatorów i nie chodzić do Shadow. Burmistrz narzeka na klub, ale wygląda na to, że ma z niego sporo pieniędzy. Magia podatków! :hihihi:
mabel fairweather
Ratownik medyczny — Lorne Bay Fire Station
27 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Ratowniczka medyczna z pasji i miłości do adrenaliny. Po śmierci w rodziców została opiekunem prawnym młodszej siostry, Ginny. Ma 2 koty i parę złamanych serc na koncie. Trochę zdystansowana i ironiczna złośnica, ale pod maską twardej dziewuchy kryje się mały puchaty kotek
Mia
Ugh, mam już go dosyć. Jak dla mnie to już nigdy może nie wracać do Lorne
No weź! :lol: Otis był naprawdę kochany... Ale nie dla mnie. No ale wiadomo, jak to jest z tymi licealnymi miłościami - hartują dupę na przyszłość :lol: No, ale wygląda na to że i z jednym i drugim gachem mam okej relacje... Albo tak bardzo potrafią ukrywac nienawiść do mnie :v
Brzmi jak podryw na psa :lol: Ale chyba było miło, co? Chyba nie rozstałyście się w złości ani nic :hm:

mabel fairweather
rzecznik prasowy — ratusz
29 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Zawodowo odpowiada na pytania dziennikarzy i pilnuje wizerunku burmistrza. Życiowo trochę się pogubiła, więc wróciła do matki, która zakochała się w mężczyźnie z Lorne Bay, z którym planuje ślub.
Frankie
12:43
Tam były setki możliwości. A tutaj? Mabel, przecież to miasteczko to dziura. Prawie koniec świata!
Ja myślę, że to ma wiele sensu. Shadow wywiązuje się z podatków za legalną część zysków, dzięki czemu burmistrz jest zadowolony i nie czepia się tego, co robią mniej legalnie. Plan idealny. Właściciel musi mieć głowę na karku.
mabel fairweather
rzecznik prasowy — ratusz
29 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Zawodowo odpowiada na pytania dziennikarzy i pilnuje wizerunku burmistrza. Życiowo trochę się pogubiła, więc wróciła do matki, która zakochała się w mężczyźnie z Lorne Bay, z którym planuje ślub.
Frankie
12:43
W takim razie jogin jest cały TWÓJ. Będę trzymała dystans. Zresztą i tak mam dość facetów na jakiś czas.
Tak, koniecznie musimy gdzieś wyskoczyć, żebym mogła przewietrzyć głowę. Najlepiej poza miasteczko! <3
Miłego tygodnia, piękna!
mabel fairweather
Ratownik medyczny — Lorne Bay Fire Station
27 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Ratowniczka medyczna z pasji i miłości do adrenaliny. Po śmierci w rodziców została opiekunem prawnym młodszej siostry, Ginny. Ma 2 koty i parę złamanych serc na koncie. Trochę zdystansowana i ironiczna złośnica, ale pod maską twardej dziewuchy kryje się mały puchaty kotek
Mia
Wiesz no, w obu w przypadkach to ja zjebałam sprawę. Ja bym na ich miejscu nie pałała do się je sympatią :lol: No ale było, minęło, nie ma co roztrząsać!
Totalnie! Ale mam skręt kiszek bo dla mnie to po prostu niekomfortowa sytuacja. A Twój skręt też z tego wynika czy to bardziej motyle-zombie w brzuchu po martwej miłości? :lol:
Brzmi jak prosty przepis na komplikacje :lol: Ale wiesz, nie rozstałyście się bez powodu i musisz o tym pamiętać. No chyba, że jesteś żądna komplikacji, to też mam parę rad :lol:

mabel fairweather
sprzedawczyni — lost in vibes
20 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
a negroni
sbagliato
with prosecco in it
Monty
SIEMA
Nie mam planów, więc chętnie wbiję. Klasyki horrorów zawsze na propsie, ale obiecaj, że obejrzymy też filmy klasy B. Na przykład Zombiebobry albo Atak krwiożerczych donatów 🍩
mabel fairweather
ambitny krab
bubu
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
Suzie
10:16 PM
Eh, widzę, że tylko moje życie towarzyskie pod umiera..
No ale opowiadaj mi! Kim jest ta osóbka no i jak było? Zaliczyłaś kolacje ze śniadaniem? :hihihi:


mabel fairweather
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
Suzie
10:16 PM
Wiesz, że nie byłabym sobą gdybym o to nie spytała!
O, brzmi obiecująco. My za to mamy kolejnego współlokatora iiii.. też jest fajny :hihihi:
ODPOWIEDZ