ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
Mabel Fairweather
Siostra Milo i Milly. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
MILO FAIRWEATHER
brat

MILLY FAIRWEATHER
siostra

MIA MONTGOMERY
bestie ze szkolnej ławki

Terence Burkhart
chyba hejcik z natury

TATE CALLAWAY
była dziewczyna – niby ok, niby miło, ale jednak trochę dziwnie i skomplikowanie

COLTON BROOKS
kiedyś się ziomkowali, ale obecnie są na neutralno-pozytywnej stopie
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Coltona obiecanego podrzucam co by się ze szkoły znali przebywając z popularnymi dzieciakami 8)

mabel fairweather
managerka — pullman pd sea temple resort & spa hotel
32 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Menadżerka obiektu wypoczynkowego, która świetnie zna się na zarządzaniu, ale niekoniecznie radzi sobie z uczuciami. Swojego życia uporządkować nie potrafi.
hejka mabel fairweather, mogę ci kogoś podrzucić ze swoich, ale nie wiem kogo :/ wiekowo w sumie z nikim nie ma dużej różnicy, także jak ci się widzi!!
wystrzałowy jednorożec
m.
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Dzień dobry <3
Ell mieszka "za płotem", więc z sąsiadką powinny się dogadywać. I lubić. I możesz powiedzieć bratu, że Ell jest fajna :roll:
mabel fairweather
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
hejka wszystkim! <3

Colton Brooks oo tak, Coltiego może właśnie znać ze szkoły z tych lepszych czasów. Oboje byli popularsami, więc pewnie trzymali się w jednej ekipie, ale – z wiadomych względów – wszystko się rozmyło. A obecnie pewnie są neutralni? Colton ma chyba problem z nawiązywaniem bliższych relacji poza tymi, których już ma przy sobie, więc nie wiem? Ale możemy uznać, że są w raczej dobrych relacjach. Za to mam pomysł na Neskę, jeśli chcesz – no, bo może dziewczyny miały jakiś collab z okazji jakiejś rocznicy kanału/podcastu? Może gadały o jakiejś grze, która była inspirowana prawdziwymi wydarzeniami? Niby znajomość internetowa, ale żeby nagrać takie jedno słuchowisko to przecież musiały się spotkać :p

Hej, to wezmę Lovey Mcfarlane – bo skoro Lovey miała tendencję do angażowania się w szkole to może laski poznały się na jakiejś pro-ekologicznej akcji szkolnej? Zbiórka/sprzątanie świata/cokolwiek, ale były w jednym teamie i szybko między nimi kliknęło? Może kumplowały się w szkole, ale gdy Mabel skończyła szkołę i wyjechała to kontakt się urwał na kilka lat, aż wreszcie, kiedy dwa lata temu wróciła do Lorne Bay to wpadły na siebie podczas biegania? Mogły zgadać się raz czy dwa na kawę albo na wspólne bieganie, ale bardziej jednak na kawę, bo pewnie kontuzja Mabel szybko dała o sobie znać. W każdym razie mogłyby się przyjaźnić tak troszkę! <3
destaney beezley to sąsiadka poniekąd, więc na jakieś gry dzielnicowe bym je zostawiła póki co :lol: rozwiążemy na fabule! I na razie tyle wezmę <3

ell c. donoghue no pewnie kiedyś się bardzo lubiły :lol: + są w tym samym wieku, więc na pewno trochę się trzymały razem za dzieciaka! No i możliwe, że Mabel ją ciut kraszowała, więc podrywy jej brata nie będą mile widziane :lol: W każdym razie lubią się i dogadują, bo one chyba mają dosyć podobne spojrzenie na życie :milosc: I czy Harden E. Caulfield ją mógł trochę podrywać jak Mabel miała gorszy dzień i potrzebowała się napić i trochę pogadać filozoficznie o życiu przy barze? :lol: To do rozegrania totalnie by było! :sneaky: I wpadnę do Frankie jak już ją zbudujesz :lol:
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
To kraszowanie mi sie bardzo podoba! ^^
mabel fairweather

PS: I Hardena do takiej rozgrywki też chętnie oddam! On lubi barmańskie pogaduszki z ładnymi pannami :lol:
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
mabel fairweather Myślę, że z Coltonem aktualnie mogą być na neutralnie pozytywnym gruncie - nie mając nic do siebie bo nawet jak Brooks towarzyski przestał być już dawno to nie spalił każdego mostu za sobą.
A Nessą bardzo mi się podoba i mega by im pasowało! Mogą nawet to powtórzyć kiedyś z okazji Halloween - albo bez okazji bo dobrze wyszło i dobrze się współpracowało :excited:
pielęgniarka — cairns hospital
29 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
mabel fairweather cześć, młoda! Kochamy się, prawda? *.* Liczę na to, bo Milly na bank była (i jest) dobrą siostrą, która pożyczała Mabel ciuchy, kryła ją przed rodzicami i była ramieniem do wypłakania, gdy trzeba było! <33
powitalny kokos
milly
brak multikont
Ratownik medyczny — Lorne Bay Fire Station
27 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Ratowniczka medyczna z pasji i miłości do adrenaliny. Po śmierci w rodziców została opiekunem prawnym młodszej siostry, Ginny. Ma 2 koty i parę złamanych serc na koncie. Trochę zdystansowana i ironiczna złośnica, ale pod maską twardej dziewuchy kryje się mały puchaty kotek
Halko mabel fairweather <3 Podrzucam Ci Mię na super kumpelę ze szkolnej ławki i nie przyjmuję odmowy! :lol:
I tak myślę kogo by Ci jeszcze i może chciałabyś Adam Brooks na jakiś romansik skoro z Autumn nie można? :lol: :v Z przeszłości albo obecny, jak wolisz 8) A jak nie wolisz żadnego :lol: to możemy pokombinować coś z podcastami Marbel :hm:
badaczka zjawisk paranormalnych — freelancer
29 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
oj, chłopaku, nie wiesz co tracisz - magnes z Łeby jako pamiątkę z wakacji, hipoteczny kredyt, hot doga ze stacji na kolację, zawsze na szafie trójwarstwowy rumiankowy papier
mabel fairweather, ja tu podrzucę Tate. Może na byłą dziewczynę? :lol:

Obrazek
sumienny żółwik
-
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
ell c. donoghue , Colton Brooks no i cudnie, że się podoba! <3 :hihi:

milly fairweather jasna sprawa! kochamy się mocno, choć pewnie Mabel nie jest najłatwiejszą siostrą... ale bardzo wspierającą za to :llama:

Mia Montgomery my mamy dogadane wszystko na dc <33 zaraz polecą smski i zacznę nam grę z Adamem!

Tate Callaway liczyłam na to, że się zjawisz ^^ Jedna to badaczka zjawisk paranormalnych, druga ma bzika na punkcie morderstw i nagrywa o tym podcasty, także się super dobrały. :hihihi: Nie wyłapałam nic z kp, co stałoby na przeszkodzie, więc czy mogły być parą jakieś 2-4 lata temu? Co w tym okresie? Może dwa lata temu zerwały ze sobą, a wcześniej były razem? Jeśli Ci to nie koliduje z niczym. Myślę, że Mabel teraz trochę jej unika, bo boi się niespodziewanych ciągot do Tatę, bo nie wiadomo jakby się takie spotkanie z jej strony skończyło :pleading: Ale generalnie gdyby na siebie wpadły przypadkiem to raczej bez żadnych żali i spin? No chyba, że jakoś to inaczej widzisz? :hm:
badaczka zjawisk paranormalnych — freelancer
29 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
oj, chłopaku, nie wiesz co tracisz - magnes z Łeby jako pamiątkę z wakacji, hipoteczny kredyt, hot doga ze stacji na kolację, zawsze na szafie trójwarstwowy rumiankowy papier
mabel fairweather pisze: 27 wrz 2022, 13:46
Liczyłam na to, że się zjawisz ^^ Jedna to badaczka zjawisk paranormalnych, druga ma bzika na punkcie morderstw i nagrywa o tym podcasty, także się super dobrały. :hihihi: Nie wyłapałam nic z kp, co stałoby na przeszkodzie, więc czy mogły być parą jakieś 2-4 lata temu? Co w tym okresie? Może dwa lata temu zerwały ze sobą, a wcześniej były razem? Jeśli Ci to nie koliduje z niczym. Myślę, że Mabel teraz trochę jej unika, bo boi się niespodziewanych ciągot do Tatę, bo nie wiadomo jakby się takie spotkanie z jej strony skończyło :pleading: Ale generalnie gdyby na siebie wpadły przypadkiem to raczej bez żadnych żali i spin? No chyba, że jakoś to inaczej widzisz? :hm:
mabel fairweather, nie mogłoby mnie tu zabraknąć, hehe ^^ w każdym razie mogły rozstać się jakieś dwa lata temu, może po prostu to była ich wspólna decyzja? Gdzieś w pewnym momencie się rozminęły i stwierdziły, że nie ma sensu dalej tego ciągnąć. Ile trwał ich związek, to już sobie ustalimy. Proponuję również dwa/trzy lata, żeby to nie była tylko kilkumiesięczna przygoda. A teraz, z racji tego, że stara miłość podobno nie rdzewieje, obie się trochę unikają, chociaż jak już na siebie wpadają to zawsze są życzliwe i uprzejmie. I kto wie, może coś się między nimi wydarzy całkiem przypadkiem, ale to już pozostawmy fabule :lol:

I w ogóle mogę nam zacząć jakąś gierkę, jak już będę wygrzebywać się z pozostałych postów <3
sumienny żółwik
-
ODPOWIEDZ