koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=tingaree][telimg1][IMG=https://66.media.tumblr.com/34076b7235ceffc11823a2465275b33e/1f51561f70da2d58-84/s540x810/90ab631e0932cfbd93762685265ecaee32e08b62.gif][/telimg1]
[tel5]Ell
[/tel5][/tel02][tel8]12:01
[tel3][telimg2][IMG=https://66.media.tumblr.com/34076b7235ceffc11823a2465275b33e/1f51561f70da2d58-84/s540x810/90ab631e0932cfbd93762685265ecaee32e08b62.gif][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
Suzie
10:16 PM
Zgadnij kogo właśnie minęłam w Goodies.
Mała podpowiedź: piekielnie przystojny i (już)wolny!


ell c. donoghue
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
Suzie
10:16 PM
Może on prześladuje m n i e ?!
Widziałam czekoladę, lody i prezerwatywy :hm:


ell c. donoghue
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
Suzie
10:16 PM
Nie wygląda mi na takiego :hm: Może szukuje mu się jakaś randka?
Naprawde mam ci tłumaczyć do czego służą t e prezerwatywy? Może faktycznie powinnam, tak z czystej troski o zdrowie przyjaciółki!!


ell c. donoghue
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
Suzie
10:16 PM
Dobra, żartowalam!! Nie zaglądałam mu do koszyka ale widziałam go przy stoisku z warzywami :hihi:
Może nie powinnaś czekać aż ktoś uleczy to z ł a m a n e serce i wziąć się za niego zanim ktoś sprzątnie ci go sprzed nosa? Nie wmówisz mi przecież, że chodzi tylko o seks :roll:


ell c. donoghue
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
Suzie
10:16 PM
Jakoś niespecjalnie w to wierze, wiesz?
Chłopak to beznadzieja ale tu do kina zabierze, tu kupi czekoladki. Jak się ładnie uśmiechniesz to nawet z butelką wina wpadnie! Ja jedynie chce byś przestała robić maślane oczy do Milesa! Wkrótce będzie polizany, z o b a c z y s z :hihihi:


ell c. donoghue
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
Suzie
10:16 PM
Eh, zachłanna z ciebie gąska :( Zajmij się Milo, a mi zostaw Milesa - to uczciwy deal :roll:
Nie zamierzam marznąć sama pod pościelą, kiedy ty będziesz tarzała się w łóżku naszego sasiada.Też mi się cos od zycia należy, zwłaszcza, że do miasta wrócił Teddy.. :oops:


ell c. donoghue
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
00:00
Nieznany numer
Dźwięki harfy, wiatru szum, wodo wodo, zmień się w rum. Dźwięki trąbki, wdowi płacz, ziemio ziemio, zmień się w piach. Dźwięki skrzypiec, wielki mur, wietrze wietrze, zmień się w bór. Dźwięki fletu, martwy szczur, ogniu ogniu, dogoń rój.
Prześlij tę wiadomość do pięciu osób albo uruchomisz klątwę gorszą od plag egipskich.
babeczka
-
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
Suzie
10:16 PM
Jeśli najdzie cie ochota na seks, dzwoń po Milo. Albo nawet Aldena. Miles jest przyklepany!!!! :meh:
Pewnie znowu w życiu mu nie wyszło. Nie wiem, złammy mu ten nos, bo ostatnie czego potrzebowałam po latach upokorzenia, to jego cyniczny uśmiech.


ell c. donoghue
współwłaściciel agencji reklamowej — Cairns B&C Advertising Agency
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Został współwłaścicielem firmy marketingowej, którą prowadzi nowy facet jego matki, ale największym życiowym zwycięstwem jest to, że Maddie została jego dziewczyną.
Miles
11:45 PM
Współlokatorko! potrzebuję twojej pomocy <3
Jaki alkohol lubi Suzie? Zapomniałem zapytać ;( i bez zbędnych pytań, opowiem Ci potem


ell c. donoghue
przyjazna koala
mils
liam
współwłaściciel agencji reklamowej — Cairns B&C Advertising Agency
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Został współwłaścicielem firmy marketingowej, którą prowadzi nowy facet jego matki, ale największym życiowym zwycięstwem jest to, że Maddie została jego dziewczyną.
Miles
12:15 PM
Ty za pomoc też dostaniesz, nie martw się :lol:
Nie podrywam jej!!!!
Poza tym pracuję ze zwierzętami, znasz milszą i bardziej opiekuńczą osobę ode mnie? NO! ;>


ell c. donoghue
przyjazna koala
mils
liam
współwłaściciel agencji reklamowej — Cairns B&C Advertising Agency
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Został współwłaścicielem firmy marketingowej, którą prowadzi nowy facet jego matki, ale największym życiowym zwycięstwem jest to, że Maddie została jego dziewczyną.
Miles
12:30 PM
Widzisz?! Twoja mama miała rację. Przyciągasz dobrych ludzi! Dlatego udało Ci się mnie namówić, abym z wami zamieszkał <3
A teraz przestań już marudzić i ciesz się szczęściem przyjaciółki :lol: A tak poważnie to pomaga mi z uporzadkowankem wszystkich gratów u mnie w pokoju
przyjazna koala
mils
liam
ODPOWIEDZ
cron