współwłaściciel agencji reklamowej — Cairns B&C Advertising Agency
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Został współwłaścicielem firmy marketingowej, którą prowadzi nowy facet jego matki, ale największym życiowym zwycięstwem jest to, że Maddie została jego dziewczyną.
miles horton
- pracuje w sanktuarium z dzikimi zwierzętami
- mieszka obecnie z grupką współlokatorów
- dobry z niego kochanemk przyjaciel
- lubi balować do białego rana, ale bez alkoholu
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

przyjazna koala
mils
liam
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Cześć! miles horton <3
Gdybyś przypadkiem obudził się w nocy i nie mógł zasnąć, to zawsze możesz zapukać do mojego pokoju! Wprawdzie Miles jest niepijący, ale Ell zawsze ma schowane trochę magicznych ziółek na poprawę humoru! Dla zdrowotności, oczywiście! :hihihi:
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
ell c. donoghue pisze: 10 lis 2022, 13:55
Cześć! miles horton <3
Gdybyś przypadkiem obudził się w nocy i nie mógł zasnąć, to zawsze możesz zapukać do mojego pokoju! Wprawdzie Miles jest niepijący, ale Ell zawsze ma schowane trochę magicznych ziółek na poprawę humoru! Dla zdrowotności, oczywiście! :hihihi:

będą spać we trójkę :hihihi:
współwłaściciel agencji reklamowej — Cairns B&C Advertising Agency
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Został współwłaścicielem firmy marketingowej, którą prowadzi nowy facet jego matki, ale największym życiowym zwycięstwem jest to, że Maddie została jego dziewczyną.
suzie worthington

ell c. donoghue

To może któraś z was piękne Panie pomoże mu w jego pierwszy dzień wprowadzki, co? Pokaże co i jak. Gdzie jest jego pokój i tym podobne. Dla zwyciężczyni czeka specjalne miejsce w jego sercu, to na pewno! <3
przyjazna koala
mils
liam
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
miles horton, no to łap Arcziego na funfla :welcome:
mistyczny poszukiwacz
-
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
miles horton pisze: 10 lis 2022, 14:22
suzie worthington

ell c. donoghue

To może któraś z was piękne Panie pomoże mu w jego pierwszy dzień wprowadzki, co? Pokaże co i jak. Gdzie jest jego pokój i tym podobne. Dla zwyciężczyni czeka specjalne miejsce w jego sercu, to na pewno! <3
wyczuwam wyścig szczurów :evil: challenge accepted!
współwłaściciel agencji reklamowej — Cairns B&C Advertising Agency
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Został współwłaścicielem firmy marketingowej, którą prowadzi nowy facet jego matki, ale największym życiowym zwycięstwem jest to, że Maddie została jego dziewczyną.
Archer Brooks pisze: 10 lis 2022, 14:38
miles horton, no to łap Arcziego na funfla :welcome:
z wielką przyjemnością go przygarniam <3
suzie worthington pisze: 10 lis 2022, 14:40
miles horton pisze: 10 lis 2022, 14:22
suzie worthington

ell c. donoghue

To może któraś z was piękne Panie pomoże mu w jego pierwszy dzień wprowadzki, co? Pokaże co i jak. Gdzie jest jego pokój i tym podobne. Dla zwyciężczyni czeka specjalne miejsce w jego sercu, to na pewno! <3
wyczuwam wyścig szczurów :evil: challenge accepted!
To wiesz gdzie mnie szukać jakbyś chciała coś zagrać :koala:
przyjazna koala
mils
liam
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
miles horton pisze: 10 lis 2022, 14:45
Archer Brooks pisze: 10 lis 2022, 14:38
miles horton, no to łap Arcziego na funfla :welcome:
z wielką przyjemnością go przygarniam <3
suzie worthington pisze: 10 lis 2022, 14:40
miles horton pisze: 10 lis 2022, 14:22
suzie worthington

ell c. donoghue

To może któraś z was piękne Panie pomoże mu w jego pierwszy dzień wprowadzki, co? Pokaże co i jak. Gdzie jest jego pokój i tym podobne. Dla zwyciężczyni czeka specjalne miejsce w jego sercu, to na pewno! <3
wyczuwam wyścig szczurów :evil: challenge accepted!
To wiesz gdzie mnie szukać jakbyś chciała coś zagrać :koala:
jak masz discorda to pisz do mnie, umówimy się! :evil:
współwłaściciel agencji reklamowej — Cairns B&C Advertising Agency
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Został współwłaścicielem firmy marketingowej, którą prowadzi nowy facet jego matki, ale największym życiowym zwycięstwem jest to, że Maddie została jego dziewczyną.
suzie worthington niestety nie mam :( możesz napisać na PW i wtedy mogę nam coś zacząć <3
przyjazna koala
mils
liam
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
hejka miles horton! mogę podrzucić Gię, Gaylę, albo Greer, bo one najbliżej wiekowo :welcome:
współwłaściciel agencji reklamowej — Cairns B&C Advertising Agency
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Został współwłaścicielem firmy marketingowej, którą prowadzi nowy facet jego matki, ale największym życiowym zwycięstwem jest to, że Maddie została jego dziewczyną.
Gia Faraday pisze: 10 lis 2022, 16:03
hejka miles horton! mogę podrzucić Gię, Gaylę, albo Greer, bo one najbliżej wiekowo :welcome:
hej hej <3 podrzucisz jakiś pomysł i tchniesz we mnie wenę? wtedy coś pokombinuję!
przyjazna koala
mils
liam
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Podrzucę ci część mojej starej ekipy :lol: Makayla mieszka w tej samej dzielnicy, wypada znać się chociaż z widzenia :hihihi: A w podobnym wieku mam Diane Mason, ale ona boi się ludzi. Mimo to pracuje w Shadow (zresztą, obie panie z proponowanych tam pracują :lol: ), więc jeśli Miles czasem imprezuje tam, to tym bardziej mógłby znać je obie :twerk:
miles horton
ODPOWIEDZ