manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Makayla Wyatt
Manager Shadow. Czarna owca rodziny Wyatt. Od lat skłócona ze swoją starszą siostrą. By ratować chorą matkę, sprzedała resztki duszy Nathanielowi. Prawdopodobnie nie obsłużą jej w Rudd's. Gdy widzisz ja za kierownica, dzwoń po policję.
Grace Brooks z domu Wyatt (NPC)
starsza siostra, nie utrzymuja kontaktu

Adam Brooks
szwagier, mąż Grace. zaliczyli którki romans, ale to stare dzieje, to już nie jest aktualne

nathaniel hawthorne
szef

harden e. caulfield
niedoszły wspólnik, chyba już jej nie lubi


żeglarz — cały świat
30 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Maybe my soulmate died, I don't know. Maybe I don't have a soul.
czy chcesz mojego bruce'a na jakiegoś kumpla z tingaree?
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Cześć szatanie w ciele kobiety :angry;

Makayla Wyatt
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
bran forsberg chcę! Niech siedzą sobie czasem przed domem któregoś z nich, sączą drinki, może nawet nie gadają jak najęci, ale i w ciszy miło spędzają czas *.*

Harden E. Caulfield czy moje zdjęcie wisi w Rudd's z podpisem "tej pani nie obsługujemy"? ^^
paserka w Shadow — i konserwatorka sztuki
30 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
konserwatorka sztuki w galerii, która zajmuje się handlem lewym towarem. Wszystko po to, by jej kot miał dostatnie życie, a sama mogła popadać w kolejne nałogi
znajdzie się w relkach jakieś miejsce dla koleżanki z miejsca pracy?
sumienny żółwik
Arisu#1538
Detektyw w obyczajówce — Lorne Bay Police Station
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarszy z Brooksów. Rozwodzi się z żoną, która uprzykrza mu życie na każdym kroku i z którą ma 6-letniego synka. Z Wydziału Zabójstw czasowo karnie trafił do obyczajówki. Po godzinach niańczy Diane i randkuje sobie z Mabel.
No elo Makayla Wyatt szwagiereczko z piekła rodem :lol:
Z moich dam Ci jeszcze pracownika roku Shadow Luke Winfield :hihi: I tak myślę, że może ich początki były takie se, bo Luke to jednak nie lubi jak mu się mówi co ma robić, i to jeszcze w pracy XD Ale może z czasem się dotarli i całkiem nieźle im się współpracuje? :hm:
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Vivienne Tang oczywiście, że się znajdzie ^^ Problem polega na tym, że Kayla nie jest zbyt przyjemna. Ale! Wyatt pierze brudne pieniążki szefa Nathaniela, mogłaby więc pomóc jakoś Vivienne. Postawiłabym na to, że wywiązała się nimi całkiem przyjemna nic zawodowej współpracy. Może niekoniecznie dogadują się w momentach, gdy przychodzi do jakichś prywatnych spraw, ale zawodowo układa im się całkiem nieźle ^^

Adam Brooks wypraszam sobie, to twoja żona, a moja siostra, wypełzła z piekła :/
Tak, Luke Winfield to pracownik tysiąclecia :/ Zdecydowanie stawiam na złe początki, potem Kayla poszła siedzieć i jak wróciła, to ich relacje zaczęłyby się poprawiać :hm: Pewnie pomyślała sobie, że taki Luczek nie siedział, a ona tak, więc uczy się od niego sztuki udawania, że jest trzeźwa :lol:
paserka w Shadow — i konserwatorka sztuki
30 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
konserwatorka sztuki w galerii, która zajmuje się handlem lewym towarem. Wszystko po to, by jej kot miał dostatnie życie, a sama mogła popadać w kolejne nałogi
Zawsze mogą sobie wzajemnie działać na nerwy prywatnie, a zawodowo się dogadywać :lol: Dla mnie jak najbardziej może być <3
sumienny żółwik
Arisu#1538
detektyw — Lorne Bay Police Station
38 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Przetyrany życiem policjant, nad którym właśnie zawisło ryzyko przedwczesnej renty inwalidzkiej.
Najpiękniejsza... teraz już nie wiem, w której z Twoich postaci się kochać. *.*
Najprędzej to Makayla mogłaby się znać z Prestonem, ale nic na siłę. :oops:

Makayla Wyatt
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Vivienne Tang o, idealnie :evil: No to chyba mamy to :sneaky:

Preston Turner we wszystkich :evil: Chociaż nie polecam Josha :oops: :lol:
A tak całkiem serio, to ona chętnie będzie go znała ^^ Powiem ci nawet, że chętnie przygarnę zdecydowanie dłuższy wątek (bez happy endu :( ) i jeśli pasuje ci to, że Makayla pracuje w Shadow i zaliczyła małą odsiadkę, to idziemy na pw ^^
detektyw — Lorne Bay Police Station
38 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Przetyrany życiem policjant, nad którym właśnie zawisło ryzyko przedwczesnej renty inwalidzkiej.
Makayla Wyatt, a jak masz jakiś zarys pomysłu, to napisz na pw, może jakoś się dogadamy. ^^
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
No to poszłam ^^ Preston Turner
ODPOWIEDZ