malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
Pamela Burnett
W Lorne Bay jest od ósmego roku życia. Wychowana przez babcie zamieszkiwała rejon Tingaree, posiada kojarzenie Aborygeńskie. Córka rozwodników - Molly Dickens i Bradley’a Brumby (byłego wojskowego, aktualnie prywatnego detektywa); żona Ephraim’a Burnett’a z którym ma jedno dwójkę dzieci piecoletniego Jonathana oraz dwuletnią Liberty. Ekologiczna babka, wegetarianka - i hipiska kiedy nie jest pełnoetatową mamą; sprzedaje własnoręcznie zrobione przedmioty w internecie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
.
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Skoro zapraszasz to wpadam :3 pam burnett

Serdecznie polecam każdego z moich panów :lol: ale sama mogę podsunąć np. Jonathana, bo on też jest byłym wojskowym, więc widzę tutaj jakieś powiązanie z mężem Pam, albo rodzicami.
Może Anthonego na przyjaciela z dawnych lat? On wrócił do Lorne Bay po dość długiej nieobecności, gdy mieszkał po przeciwnej stronie kontynentu.
Nathaniel to gangster, więc tutaj ewentualnie jakiś wątek spod ciemnej gwiazdy :lol:
Poza tym mam jeszcze Remigiusa i Jaspera, obydwoje są raczej pogodni. Jasper także wrócił do Lorne Bay po długiej nieobecności, ale chociaż jest dobrym chłopcem, to obecnie działa pod przykrywką i zgrywa bad boy'a z Shadow.
inspicjent w lorne bay radio — instruktor krav magi w lb gym
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś przecież wrócę. Wszyscy wracają kiedyś do miejsc, z których chcieli uciec.
dzień dobry, pam burnett :welcome:
podrzucę ci tu chętnie achillesa, bo po pierwsze, też mieszkał w tingaree kiedyś, a po drugie, to mają synów w tym samym wieku (tzn dobra, syn achillesa zmarł jakiś tydzień temu więc upsik, ale to póki co nieważne), więc mogli wyganiać te dzieciaki do pokoju, żeby się bawiły, a sami w tym czasie narzekać na podatki i pić wino :hihihi: jak chcesz, to możesz nam tę relkę ubarwić jakąś niezłą dramką, a jak nie chcesz, to miejmy chociaż to <33
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
:welcome: pam burnett
Moja Makayla Wyatt mieszka w Tingaree. To raczej kiepski materiał na przyjaciółkę, dzieci Pam pewnie działają jej na nerwy, ale warto się znać. Nawet ich rodziny, rodzice czy tam jeszcze nawet dziadkowie też mogli się znać, chociaż tu zaproponowałabym opcję, że ich babcie były przyjaciółkami *.* Za dzieciaka mogły bawić się razem, jak babuszki chciały poplotkować, a dziewczyny były akurat pod ich opieką, potem ich relacje się rozluźniły, ale i tak nie da się ukryć, że się znają :wohoo:
malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
BARDZO WAS PRZEPRASZAM, NIE MAM WYTŁUMACZENIA, ale przychodzę z pomysłami <33
jonathan wainwright pisze: 27 lis 2022, 18:29
Skoro zapraszasz to wpadam :3 pam burnett

Serdecznie polecam każdego z moich panów :lol: ale sama mogę podsunąć np. Jonathana, bo on też jest byłym wojskowym, więc widzę tutaj jakieś powiązanie z mężem Pam, albo rodzicami.
Może Anthonego na przyjaciela z dawnych lat? On wrócił do Lorne Bay po dość długiej nieobecności, gdy mieszkał po przeciwnej stronie kontynentu.
Nathaniel to gangster, więc tutaj ewentualnie jakiś wątek spod ciemnej gwiazdy :lol:
Poza tym mam jeszcze Remigiusa i Jaspera, obydwoje są raczej pogodni. Jasper także wrócił do Lorne Bay po długiej nieobecności, ale chociaż jest dobrym chłopcem, to obecnie działa pod przykrywką i zgrywa bad boy'a z Shadow.
Dobra z początku wybieram jonathan wainwright , ogólnie mam całkiem zabawny pomysł :lol: i mam nadzieję, że z przymrużeniem oka się zgodzisz :hihi:
ogólnie Pam w młodości była taką typową hipiską; dbała o naturę, gdy chcieli wyciąć drzewo to się do niego przywiązywała, lub siedziała na nim cały dzień, aż wreszcie robotnicy dawali sobie spokój :lol: Jeździła na przeróżne koncerty typu: woodstock - w zatłoczonym pociągu gdy było ponad 40 stopni gorąca :lol: co Ty na to, aby Jona należał do ich paczki? (jakąś kiedyś zrobimy :lol: ) albo przyjaźnił się z którymś z kuzynów Pameli i wszyscy kiedyś pojechali razem na jakiś koncert? Spali pod namiotami itd :lol: i mogą niegdyś to wspominać??


A co do reszty, podrzuć mi kogoś konkretnie (bo chyba Anthony zaginał i zamienił się na innego, ale też go przygarnę!!!) bo nie umiem się zdecydować :lol:

orpheus wrottesley pisze: 27 lis 2022, 20:46
dzień dobry, pam burnett :welcome:
podrzucę ci tu chętnie achillesa, bo po pierwsze, też mieszkał w tingaree kiedyś, a po drugie, to mają synów w tym samym wieku (tzn dobra, syn achillesa zmarł jakiś tydzień temu więc upsik, ale to póki co nieważne), więc mogli wyganiać te dzieciaki do pokoju, żeby się bawiły, a sami w tym czasie narzekać na podatki i pić wino :hihihi: jak chcesz, to możesz nam tę relkę ubarwić jakąś niezłą dramką, a jak nie chcesz, to miejmy chociaż to <33
OCZYWIŚCIE ŻE OGARNĘ NAM DRAMKĘ :hihi: ogólnie zaproponowałabym nam taką relację (tak znowu będziesz moim byłąłym - mam wrażenie, że na każdym forum na każdej postaci nim jesteś :hihi: <33 ) na zasadzie takiej jaki mieli Joey i Rachel
Spoiler
Obrazek
czyli ogarnęłabym tą relację w czasach młodości, w momencie gdy rozstała się z Keithem (jej pierwszym chłopakiem) i zanim poznała Epharima (czyli jej męża) - mogli się przyjaźnić i w końcu któreś z nich się zauroczyło, bądź po pijaku się ze sobą przespali, aby następnie zrozumieć, że za bardzo szanują swoją aktualną relację, aby pójść dalej :hihi:
A co do aktualnej ich relacji :hm: może Pam była chrzestną jego syna? Albo Achilles jest chrzestnym Jonathana? :hm: Jak wolisz!!!


Diane Mason pisze: 28 lis 2022, 12:48
:welcome: pam burnett
Moja Makayla Wyatt mieszka w Tingaree. To raczej kiepski materiał na przyjaciółkę, dzieci Pam pewnie działają jej na nerwy, ale warto się znać. Nawet ich rodziny, rodzice czy tam jeszcze nawet dziadkowie też mogli się znać, chociaż tu zaproponowałabym opcję, że ich babcie były przyjaciółkami *.* Za dzieciaka mogły bawić się razem, jak babuszki chciały poplotkować, a dziewczyny były akurat pod ich opieką, potem ich relacje się rozluźniły, ale i tak nie da się ukryć, że się znają :wohoo:
OKI PASUJĘ MI, choć jeszcze bym zaproponowała (jeżeli Makayla jest taką łobuziarą to aby w wolnym czasie podrywała ojca Pam - Bradley'a - być może dla czystej zabawy :lol: UWAŻAM, że byłoby śmieszne jak obie działają sobie na nerwy :lol:
ambitny krab
.
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
pam burnett
Bardzo bym chciała dać Ci Jonę na starego znajomego, ale klimaty, które przedstawiasz kompletnie nie wpisują się w realia w jakich on dorastał i jaki był. To sztywniak od urodzenia, a ze dzieli jego i Pam różnica wieku, to gdy ona balowała na festiwalach on już siedział w wojsku i uczył się kroić ludzi :lol:
Także możemy na jakiejś innej płaszczyźnie być przyjaciółmi. Może coś w dorosłym życiu ich połączyło? Jakieś wydarzenie.

Co do Anthonego, to faktycznie jest nowy :lol: teraz jest dupkiem i prokuratorem. Możemy tutaj pójść w jakiś pozytyw, może właśnie jakaś znajomość z dawnych czasów, albo przyjaciele? W zasadzie przydałby mi się na nim ktoś, kogo Anthony faktycznie lubi i toleruje i kto go zna z tej "lepszej" strony. Możemy też iść w negatyw, a tutaj dowolnie od jakiegoś nieporozumienia w barze, po sytuację, że ich psy nie przypadły sobie do gustu to i właściciele zaczęli na siebie szczekać :lol:
malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
Echhhhh no dobra, same wyobrażenie Jonathana w takiej sytuacji mnie bawiło :lol: ale kumam!!!
Mogą być przyjaciółmi jasne <3

A co do Anthony Hemingway chyyyyba wzięłabym ta opcje, w której ona „widzi w nim dobro” wiec baaaardzo mi to odpowiada! Zwlaszcza, ze Pam jest słoneczkiem :hihihi: i jako jedyna zna go z dobrej strony <3 myyyslisz ze kogą od czasu do czau jarać zioło w jego biurze? :lol:
ambitny krab
.
Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
pam burnett pisze: 12 gru 2022, 22:14
Echhhhh no dobra, same wyobrażenie Jonathana w takiej sytuacji mnie bawiło :lol: ale kumam!!!
Mogą być przyjaciółmi jasne <3

A co do Anthony Hemingway chyyyyba wzięłabym ta opcje, w której ona „widzi w nim dobro” wiec baaaardzo mi to odpowiada! Zwlaszcza, ze Pam jest słoneczkiem :hihihi: i jako jedyna zna go z dobrej strony <3 myyyslisz ze kogą od czasu do czau jarać zioło w jego biurze? :lol:
No niestety, ale Jonathan nie nadaje się na takie wspomnienia :lol: gdyż ich nie posiada. To ponurak i gbur od urodzenia. Taki typ, nie przegadasz :lol:

I cieszę się na relację z Anthonym. Aczkolwiek z tym ziołem to pewnie też nie bardzo, bo Tony, mimo że nie jest dobrym chłopcem, to narkotyków nie uznaje pod żadną postacią :lol:
Cholera... Coś nam ciężko się zgadać xD
malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
Prawda, co Ci proponuje to nie podchodzi :lol: aczkolwiek mogą się przyjaźnić bez zioła, od dziecka :hm: może tworzyli grupę przyjaciół razem z Keithem (czyli pierwsza miłością Pam, dopiero się tworzy!!) co Ty na to?
ambitny krab
.
malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
Anthony Hemingway zapomniałam Cie oznaczyć :hihihi:
ambitny krab
.
Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
pam burnett pisze: 12 gru 2022, 22:36
Prawda, co Ci proponuje to nie podchodzi :lol: aczkolwiek mogą się przyjaźnić bez zioła, od dziecka :hm: może tworzyli grupę przyjaciół razem z Keithem (czyli pierwsza miłością Pam, dopiero się tworzy!!) co Ty na to?
Mogliby się znać, Tony co prawda pewnie uczęszczał do prywatnej szkoły z internatem, bo jego rodzice to Smoby, ale zanim on sam się stał aroganckim dupkiem, był całkiem spoko. Może Pam znała się z jego zmarła żoną, były wręcz dobrymi przyjaciółmi i to dzięki niej Anthony poznał także Burnett
malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
Elegancko jestem za <33
ambitny krab
.
ODPOWIEDZ