Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
Spoiler
Tony
00:00
treść treść treść
treść treść treść
aplikantka w prokuraturze — Crown Prosecutor's Office
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Od 5 lat wmawia sobie, że jej narzeczony wcale nie zginął, ale potrzebowała zmiany otoczenia, więc wyjechała z Francji i próbuje skupić się na karierze zawodowej.
Laurissa S.
Dobry wieczór, bardzo przepraszam, że przeszkadzam, ale czy nie znalazł pan może u siebie mojego pierścionka?
Anthony Hemingway
aplikantka w prokuraturze — Crown Prosecutor's Office
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Od 5 lat wmawia sobie, że jej narzeczony wcale nie zginął, ale potrzebowała zmiany otoczenia, więc wyjechała z Francji i próbuje skupić się na karierze zawodowej.
Laurissa S.
Tak, dokladnie o ten, szykowałam sie do snu i zauważyłam ze go nie mam, stąd taka pozna wiadomość.
Byłabym wdzięczna, bo szukalam juz wszędzie.
Anthony Hemingway
aplikantka w prokuraturze — Crown Prosecutor's Office
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Od 5 lat wmawia sobie, że jej narzeczony wcale nie zginął, ale potrzebowała zmiany otoczenia, więc wyjechała z Francji i próbuje skupić się na karierze zawodowej.
Laurissa S.
Ściągam go tylko do kąpieli, tak też się zorientowałam, że go nie mam... może chciałam wziąć prysznic i jest w łazience
Jasne, rozumiem, dziękuję i będę czekać, po prostu mnie to zestresowało
Anthony Hemingway
aplikantka w prokuraturze — Crown Prosecutor's Office
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Od 5 lat wmawia sobie, że jej narzeczony wcale nie zginął, ale potrzebowała zmiany otoczenia, więc wyjechała z Francji i próbuje skupić się na karierze zawodowej.
Laurissa S.
Proszę mi tego nie wypominać, pewnie w porę się zreflektowałam!
Jeju! Dzięki Bogu, że się znalazł, dziękuję serdecznie!
Wiem, że jest późno, ale może po niego podjadę? Żebyśmy to mieli z głowy...
Anthony Hemingway
aplikantka w prokuraturze — Crown Prosecutor's Office
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Od 5 lat wmawia sobie, że jej narzeczony wcale nie zginął, ale potrzebowała zmiany otoczenia, więc wyjechała z Francji i próbuje skupić się na karierze zawodowej.
Laurissa S.
Rozumiem, że Pana nie krępowałoby wzięcie prysznica w moim domu?
No tak... po prostu myślałam, ze moze moglabym go miec juz teraz... nieswojo zie bez niego czuję, ale poczekam do jutra
Anthony Hemingway
aplikantka w prokuraturze — Crown Prosecutor's Office
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Od 5 lat wmawia sobie, że jej narzeczony wcale nie zginął, ale potrzebowała zmiany otoczenia, więc wyjechała z Francji i próbuje skupić się na karierze zawodowej.
Laurissa S.
Sugestywne? Nie chcialam, żeby takie było. Gdyby sytuacja tego wymagala i nie wiem, bylabym cała z błota czy mokra, to też wzięłabym u pana prysznic...
Nie wiem jak odpowiedziec na to pytanie. No i rozumiem, nie chcialam panu przeszkadzac w odpoczywaniu
Anthony Hemingway
aplikantka w prokuraturze — Crown Prosecutor's Office
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Od 5 lat wmawia sobie, że jej narzeczony wcale nie zginął, ale potrzebowała zmiany otoczenia, więc wyjechała z Francji i próbuje skupić się na karierze zawodowej.
Laurissa S.
Nic nie chodzi mi po glowie, ale nie chcialabym, aby pan czy ktokolwiek myslal, ze chcialam pana uwieść. Koniec tematu.
Napisalam, ze nie wiem jak, a nie nie chcę. Dobrzez w takim razie juz pana nie męczę, prosze odpoczywac, dobranoc
Anthony Hemingway
aplikantka w prokuraturze — Crown Prosecutor's Office
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Od 5 lat wmawia sobie, że jej narzeczony wcale nie zginął, ale potrzebowała zmiany otoczenia, więc wyjechała z Francji i próbuje skupić się na karierze zawodowej.
Laurissa S.
Wcale nie myśli pan o mnie pod swoim prysznicem!
W sensie o mnie pod pana prysznicem, a nie, ze o mnie gdy pan jest pod prysznicem!
Angielski jest frustrujący! Żadne prysznice!
Proszę myśleć o mnie jedynie w łóżku.
Merde! Nie tak... po prostu jestem w lóżku, bo idziemy spać, angielski nie jest moim pierwszym językiem
Dobranoc! Myślę, że wolę nazywać ciebie panem.
Anthony Hemingway
aplikantka w prokuraturze — Crown Prosecutor's Office
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Od 5 lat wmawia sobie, że jej narzeczony wcale nie zginął, ale potrzebowała zmiany otoczenia, więc wyjechała z Francji i próbuje skupić się na karierze zawodowej.
Laurissa S.
Nie napisałam ani jednej niejednoznaczności! Mycie się i spanie to typowe czynności dnia codziennego i nic poza tym.
Jakim namowom? Do noczego pana nie namawiam, proszę sobie ze mnie nie robic zartow!
O nie, nie dam sobie wmowić tego, ze brzmię tak, jak pan by chcial, zebym myślała, że brzmię. Dla mnie bedzie pan panem i jest to bardzo poprawne. Proszę iść już do łóżka!
Anthony Hemingway
Opiekunka koni i weterynarz — Stadnina w Carnelian Land
32 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Po śmierci brata wyjechała z miasteczka i zaczęła układać swoje życie na nowo w Melbourne. Poznała świetnego faceta, który wsunął jej pierścionek na palec i została współwłaścicielką kliniki weterynaryjnej, jednak przedślubne przygotowania sprawiły, że zaczęła mieć wątpliwości i zdecydowała się na mały urlop w rodzinnym Lorne, w którym pozostało jej odwiedzić już wyłącznie cmentarz.
1:34 AM
Philly
Hej, sąsiedzie! Zobacz jakiego malucha zaadoptowałam w naszym Sanktuarium!
1:35 AM
Obrazek
1:35 AM
Świetnie poradziłby sobie z mrówkami na farmie, co? I nie, nie jest to ani kot, ani wiewiórka ani też szop :lol: Wiele osób myli Numbaty z tymi zwierzakami i w s umie nic dziwnego :hm:
wysłano do Anthony Hemingway
ODPOWIEDZ