Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
Anthony Hemingway
Tony od zawsze mieszkał w okolicach Lorne Bay, aczkolwiek większość czasu spędzał w Cairns. Pochodzi z wpływowej rodziny, którą śmiało można zaliczyć do wyższych sfer. Jest prokuratorem, który niekoniecznie zawsze działa zgodnie z prawem, którego powinien bronić. Przed śmiercią żony był mniej nadętym dupkiem, ale po utracie Lucille, kompletnie zatracił się w sobie. Bywa nieprzyjemny, ale wobec wybranej grupy osób powstrzymuje swoją arogancję i okazuje serce. Uprawia sporty, gra w polo i na skrzypcach, posiada psa i ostatnio kupił winnicę. Z chęcią przyjmę każdą relację od cudownych pozytywów, po jeszcze cudowniejsze negatywy.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Studentka Farmacji — James Cook University
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Myślisz, że da się połączyć postać prokuratora z Rosie, która za wszelką cenę nie chce się pogodzić z tym, że śmierć jej zaginionej przez 1,5 roku siostry to samobójstwo? Anthony Hemingway
sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
podrzucam pericles campbell bo w sumie na pewno się znają i dante ainsworth, bo on nie tylko rozumie język nadętych dupków, ale też się nim posługuje + trochę myśli o tym, żeby zostać prokuratorem :welcome:

Anthony Hemingway
Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
Nina Peterson pisze: 11 gru 2022, 13:20
Myślisz, że da się połączyć postać prokuratora z Rosie, która za wszelką cenę nie chce się pogodzić z tym, że śmierć jej zaginionej przez 1,5 roku siostry to samobójstwo?
Widzę, że Nina Peterson także wychowana została w podobnie jak Tony. Może nawet Hemingway widywał ją na salonach, gdy była jeszcze smarkulą biegającą z lizakiem w dłoni. Myślę, że da się to nawet bardzo ciekawie połączyć, aczkolwiek nie wiem jaka historia kryje się za tym zaginięciem siostry, tak dokładnie. Ja widzę to trochę tak, że ktoś usilnie nie chce ponownie wznowić śledztwa w jej sprawie (bo np. odpowiedzialni za jej zniknięcie są wpływowi ludzie) i może Nina bardzo próbuję w jakiś sposób wpłynąć na śledczych i prokuraturę, aby zbadali raz jeszcze ten wątek. I nie wiem jak na to się zapatrujesz, ale Nina mogłaby próbować "poznać się lepiej" z Tonym ^^, wierząc w to, że mogłaby go przekonać do pociągnięcia za odpowiednie sznurki, aby ruszył machinę śledztwa.

jude westbrook pisze: 11 gru 2022, 13:23
podrzucam pericles campbell bo w sumie na pewno się znają i dante ainsworth, bo on nie tylko rozumie język nadętych dupków, ale też się nim posługuje + trochę myśli o tym, żeby zostać prokuratorem :welcome:
pericles campbell <3 czy możemy się lubić? W sensie Tony pewnie nie był jakoś super związany z całą rodziną Lucille, bo ona zmarła dość młodo, ale małego Perrego mógł kojarzyć i całkiem za nim przepadać. Wiem, że Campbell ma obecnie nie małe kłopoty, więc jakbym mogła jakoś pomóc Tonym, to serdecznie się polecam <3
A dante ainsworth skoro rozumie język nadętych dupków to może się kiedyś zakumplują, chociaż z początku mogą za sobą średnio przepadać :smirk:
lorne bay — lorne bay
34 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Anthony Hemingway Zaginiona siostra to tutaj :D właściwie nie mam dogadanego co tam się dokładnie stało, tyle że służby średnio były zainteresowane jej szukaniem, a teraz powiedziały że to samobójstwo, w które Rosie nie wierzy. Myślałam, żeby to jakoś może z jakimiś narkotykami powiązać, ale to jeszcze nie jest przesądzone
Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
Rosie Shaughnessy pisze: 11 gru 2022, 13:40
Anthony Hemingway Zaginiona siostra to tutaj :D właściwie nie mam dogadanego co tam się dokładnie stało, tyle że służby średnio były zainteresowane jej szukaniem, a teraz powiedziały że to samobójstwo, w które Rosie nie wierzy. Myślałam, żeby to jakoś może z jakimiś narkotykami powiązać, ale to jeszcze nie jest przesądzone
W takim razie odpada wątek wyższych sfer, aczkolwiek na Nina Peterson możemy mieć relkę z tym powiązaną, jeśli masz ochotę ;> A tutaj jak najbardziej to co pisałam mogłoby być powodem do znajomości. Tylko nie wiem jak to się wpisuje w charakter Rosie, by próbować "uwieść" prokuratora, aby ten zrobił coś w sprawie zaginięcia jej siostry. Ewentualnie jakieś szantaże wchodzę też w grę :hm:
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Dzień dobry! Z całej mojej ferajny przybywam chyba tylko z obecną tutaj Ainsley - ona również wychowała się wśród rzeczonych wyższych sfer, jej ojciec to sir Atwood, urzęduje teraz w angielskiej Izbie Lordów, ale poza tym jest szychą wśród szych jeśli chodzi o palestrę - taką Beyonce dla prawników :lol: Sama Ainsley za to ma drogie hobby, czyli konie, które szczęśliwie przekuła w pracę i sobie ze wszystkich mistrzostw zwozi złote medale, taką zdolna bestia. Fabularnie rozpisałam też rodzinny dom Atwoodów w Carnelian, mogą być przy okazji sąsiadami xd Znajmy się jakoś:>
lorne bay — lorne bay
34 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Anthony Hemingway z Niną możemy pokombinować, zależy jak ją traktował/traktuje :D ale skupmy się najpierw na Rosie. Nie wiem czy aż by poszła do łóżka, bo teraz to pewnie będzie coś kręcić z mężem, z którym od zaginięcia siostry nie rozmawiała.
Ale na pewno może być męczybułą i go atakować, może i kokietować :hm:
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Wszyscy są tutaj dla Ciebie tacy mili, więc ja jedynie przyjdę powiedzieć, że Pearl to Ciebie nie lubi, wolała pójść w przeszłości tańczyć w klubie, niż skorzystać z Twojej pomocy i... Ona się świetnie zaopiekuje Periclesem bez pomocy pana ważniaka :v I farmy to jej rewir :meh: I wbrew tego, w co wierzą jej rodzice, nie uważa, żeby byli rodziną :v A w polo to wcale nie jesteś taki dobry, o! :v :v :v

Anthony Hemingway
Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
pearl campbell pisze: 11 gru 2022, 14:30
Wszyscy są tutaj dla Ciebie tacy mili, więc ja jedynie przyjdę powiedzieć, że Pearl to Ciebie nie lubi, wolała pójść w przeszłości tańczyć w klubie, niż skorzystać z Twojej pomocy i... Ona się świetnie zaopiekuje Periclesem bez pomocy pana ważniaka :v I farmy to jej rewir :meh: I wbrew tego, w co wierzą jej rodzice, nie uważa, żeby byli rodziną :v A w polo to wcale nie jesteś taki dobry, o! :v :v :v
Skończyłaś? Jeśli tak to znakomicie, bo już wystarczająco dużo czasu zmarnowałem na Twoją osobę i póki co nie zamierzam poświęcać Ci więcej uwagi. Żyj sobie swoim "pseudo" odpowiedzialnym życiem i nie zapominaj, że wcale taka silna nie jesteś, a za swoimi plecami masz więcej osób, niż Ci się wydaje, Margaretto. :v
Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
Ainsley Atwood pisze: 11 gru 2022, 14:18
Dzień dobry! Z całej mojej ferajny przybywam chyba tylko z obecną tutaj Ainsley - ona również wychowała się wśród rzeczonych wyższych sfer, jej ojciec to sir Atwood, urzęduje teraz w angielskiej Izbie Lordów, ale poza tym jest szychą wśród szych jeśli chodzi o palestrę - taką Beyonce dla prawników :lol: Sama Ainsley za to ma drogie hobby, czyli konie, które szczęśliwie przekuła w pracę i sobie ze wszystkich mistrzostw zwozi złote medale, taką zdolna bestia. Fabularnie rozpisałam też rodzinny dom Atwoodów w Carnelian, mogą być przy okazji sąsiadami xd Znajmy się jakoś:>
Hej Ainsley Atwood ;> umknął mi ten wpis, ale już naprawiam ten karygodny błąd.
Widzę, że tutaj zdecydowanie możemy znać się "salonów". Tony grywa w pola, a więc "koński" świat nie jest mu obcy. Może niejednokrotnie spotykali się na imprezach okrawających o jakieś zawody, benefisy, bankiety. Widzę tutaj możliwość na jakąś znajomość, która trwa już od lat, bo zdecydowanie ich środowiska się pokrywają. Pytanie tylko o charakter tej znajomości?
Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
Rosie Shaughnessy pisze: 11 gru 2022, 14:24
Anthony Hemingway z Niną możemy pokombinować, zależy jak ją traktował/traktuje :D ale skupmy się najpierw na Rosie. Nie wiem czy aż by poszła do łóżka, bo teraz to pewnie będzie coś kręcić z mężem, z którym od zaginięcia siostry nie rozmawiała.
Ale na pewno może być męczybułą i go atakować, może i kokietować :hm:
Tony pewnie Ninę traktuje z wielką rezerwą, w końcu jest młodą kobietą, która pewnie jeszcze uczy się "dorosłego" życia ;> zależy czy mu kiedyś podpadła, czy póki co obserwuje ją sobie z daleka.
Co do Rosie to pozostaje nam wielkie pole manewru, bo przecież nie musi między nimi dojść do czegoś oczywistego, ale taka niejednoznaczna sytuacja jak najbardziej mogła by zaistnieć. Wszystko zależy do czego będzie chciała Rosie go namówić w sprawie zaginięcia swojej siostry :smirk:
ODPOWIEDZ