lorne bay — lorne bay
34 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Obrazek

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=fluorite][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/e5fcb13331381026f383a826118b7cea/f433fdc24dc97f44-3e/s400x600/71b366822d57d26fceb8142d91ebcb4988c891e5.gif][/telimg1]
[tel5]Rosie Shaughnessy
[/tel5][/tel02][tel8]22:13
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/e5fcb13331381026f383a826118b7cea/f433fdc24dc97f44-3e/s400x600/71b366822d57d26fceb8142d91ebcb4988c891e5.gif][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]text[/teltxt]
[teltxt]text[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Cześć Rosie, z tej strony Harper
W załączeniu przesyłam Ci to, co napisałam do tej pory
*N.Shaughnessy.doc*
W trakcie dodatkowego researchu wpadłam na jeszcze jeden trop...
Słyszałaś kiedyś o dwóch zaginionych kobietach w okolicy? Jedna zaginęła w Kurandzie, druga w Port Douglas
Rosie Shaughnessy
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Jasne! Jeśli nie będziesz miała uwag, wyślę tekt do mojego kontaktu z The Guardian. Może uda się opublikować reportaż w majowym wydaniu
Tak - to w Kurandzie z 2016, w Port Douglas - z 2019
W tych przypadkach przebieg wydarzeń był podobny - młoda kobieta znika bez słowa, przez parę miesięcy nie ma żadnych poszlak aż w końcu odnajdują ją martwą. Z listem samobójczym...
Rosie Shaughnessy
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Zgadza się. W obu przypadkach zrobiono ekspertyzę grafologiczną i uwaga - w przypadku drugiej dziewczyny były wątpliwości co do autentyczności listu. Co ciekawe, listów nie odnaleziono przy dziewczynach, a dopiero po jakimś czasie, w przypadku jednej z nich - w skrytce bankowej
Czy Noemi miała taką skrytkę? Albo znaleziono przy niej albo w jej mieszkaniu jakiś kluczyk?
Rosie Shaughnessy
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Być może to fałszywy trop, ale myślę, że warto sprawdzić. Takie skrytki często chowają wiele tajemnic
Rosie Shaughnessy
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
To świetnie :) przesyłam go dalej
W razie czego jesteśmy w kontakcie
Rosie Shaughnessy
Managerka — Riley Hotel
35 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
11:30
Audrey
O, Rosie.
Hmm... Właściwie czemu nie, ale to tak najszybciej w piątek, bo jest dosyć ważna konferencja w hotelu i muszę wszystkiego osobiście dopilnować. Bardzo ważny klient.


Rosie Shaughnessy
Managerka — Riley Hotel
35 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
11:30
Audrey
Pewnie, 17 może być.
Hungry Hearts?


Rosie Shaughnessy
ODPOWIEDZ