architekt — c.w. construction
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
chodząca życiowa rewolucja. nie grzeszy nadmiarem pieniędzy, więc wyniosła się od matki. pracę na kilka etatów zamieniła na tą wymarzoną, architekta. a dużo dosyć przypadkowych znajomości na jedną najbardziej szczególną - to alfiemu oddaje całą swoją uwagę.
sage gilmore
panie znają ją jako swoją stylistkę paznokci i makijażystkę, panowie wieczorową porą zaopatrują się u niej w alkoholowe produkty pierwszej potrzeby. studentka architektury. siostra anice. córka camelii.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

studentka i asystentka — Flemming and partners
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
trochę studiuje, ale większość czasu spędza w kancelarii, gdzie segreguje papiery Griffina i udaje, że uczy się jak zostać dobrym adwokatem
siemka, Sage Gilmore! zapowiadałam się i jestem - Geordie przyjaźni się z Anice od lat, więc ta dwójka też na pewno się zna, ale dam tobie zdecydować, czy mają się lubić, czy raczej niekoniecznie :hihihi:
architekt — c.w. construction
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
chodząca życiowa rewolucja. nie grzeszy nadmiarem pieniędzy, więc wyniosła się od matki. pracę na kilka etatów zamieniła na tą wymarzoną, architekta. a dużo dosyć przypadkowych znajomości na jedną najbardziej szczególną - to alfiemu oddaje całą swoją uwagę.
Geordie Feldstein, jak ogólnie zostało już przyjęte jestem najbardziej ogarniętym człowiekiem na świecie, więc dopiero dokopałam się do Twojego wpisu! Moja propozycja jest taka - dziewczyny mogą się znać tak długo jak i Geordie z Anice, pewnie jest między nimi jakieś całkiem sympatyczne koleżeństwo, ale równie wielkiej przyjaźni jak z siostrą bliźniaczką raczej nie ma. Więc mocno na plus, ale nazbyt często nie wchodzą sobie w drogę?
studentka i asystentka — Flemming and partners
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
trochę studiuje, ale większość czasu spędza w kancelarii, gdzie segreguje papiery Griffina i udaje, że uczy się jak zostać dobrym adwokatem
Sage Gilmore pisze: 20 lut 2023, 08:38
Geordie Feldstein, jak ogólnie zostało już przyjęte jestem najbardziej ogarniętym człowiekiem na świecie, więc dopiero dokopałam się do Twojego wpisu! Moja propozycja jest taka - dziewczyny mogą się znać tak długo jak i Geordie z Anice, pewnie jest między nimi jakieś całkiem sympatyczne koleżeństwo, ale równie wielkiej przyjaźni jak z siostrą bliźniaczką raczej nie ma. Więc mocno na plus, ale nazbyt często nie wchodzą sobie w drogę?
jasne, mnie pasuje!
ODPOWIEDZ