studentka i asystentka — Flemming and partners
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
trochę studiuje, ale większość czasu spędza w kancelarii, gdzie segreguje papiery Griffina i udaje, że uczy się jak zostać dobrym adwokatem
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tele2]1 minute ago
[tel3][telimg1][IMG=https://i0.wp.com/celebcontactdetails.com/wp-content/uploads/2022/06/54-7.jpg][/telimg1]
[tel10]Geordie Feldstein
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
barman i dealer — shadow
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Kręci interesy na boku nie biorąc pod uwagę możliwych konsekwencji. W jego życiu zrobił się bajzel, ale mówi ludziom, że wszystko u niego ok.
Darnell
DZIŚ
Mała powiedz, że też kurewsko się nudzisz
i masz ochotę coś porobić <3


Geordie Feldstein
ambitny krab
Da'Vinchi
miles, cooper, liam
barman i dealer — shadow
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Kręci interesy na boku nie biorąc pod uwagę możliwych konsekwencji. W jego życiu zrobił się bajzel, ale mówi ludziom, że wszystko u niego ok.
Darnell
DZIŚ
wiesz, że znam tylko takie
musisz tylko dać mi podpowiedź w jakim humorze jest dziś Geordie Feldstein, abym mógł dopasować coś do jej nastroju ^^


Geordie Feldstein
ambitny krab
Da'Vinchi
miles, cooper, liam
barman i dealer — shadow
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Kręci interesy na boku nie biorąc pod uwagę możliwych konsekwencji. W jego życiu zrobił się bajzel, ale mówi ludziom, że wszystko u niego ok.
Darnell
DZIŚ
w takim razie zrobimy coś szalonego!
ale nie mogę obiecać, że obejdzie się bez łez ;>
Geordie Feldstein
ambitny krab
Da'Vinchi
miles, cooper, liam
barman i dealer — shadow
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Kręci interesy na boku nie biorąc pod uwagę możliwych konsekwencji. W jego życiu zrobił się bajzel, ale mówi ludziom, że wszystko u niego ok.
Darnell
DZIŚ
Nie nazwałbym tego znęcaniem..
to najprzyjemniejsza forma cierpienia, ale nic więcej już że mnie nie wyciągniesz :lol: mogę nazwać to niespodzianką i musisz czuć się doceniona, bo nikomu niespodzianek nie robię!
Geordie Feldstein
ambitny krab
Da'Vinchi
miles, cooper, liam
barman i dealer — shadow
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Kręci interesy na boku nie biorąc pod uwagę możliwych konsekwencji. W jego życiu zrobił się bajzel, ale mówi ludziom, że wszystko u niego ok.
Darnell
DZIŚ
przyjadę po Ciebie
dam znać jak będę blisko <3
Geordie Feldstein
ambitny krab
Da'Vinchi
miles, cooper, liam
ODPOWIEDZ