instruktorka plastyki i asystentka julii — dom kultury
28 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
but we were something, don't you think so? roaring 20s, tossing pennies in the pool and if my wishes came true it would've been you
reyah morales
Rey wróciła do miasta dwa miesiące temu, wcześniej kilka lat spędziła w Melbourne. Ogólnie pochodzi z biednej rodziny i kiedyś biła się za pieniądze, także trzeba na nią uważać, ale dobra z niej kobita ogólnie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

pisarz/artysta — sam sobie u siebie
37 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
pisarz/artysta o złamanej duszy i problemie ze startem nowego życia w Lorne Bay.
Reyah Morales

Hahaha, to może chociaż tak wpadnę niezapowiedzianie. Jordan jest obcy, bo to Amerykanin i z pół roku może żyje w Lorne, ale jako artysta ma słabość do ludzi, który trudnią się sztuką, nawet jeśli tylko jest instruktorką plastyki, to co tam!
Być może wpadnie do domu kultury na zaproszenie, aby przeczytać swoje wiersze albo powieść dla dzieci, może to więc wspólny punkt zaczepny aby się poznali? Jeśli nie, też zrozumiem - nic złego..
przyjazna koala
Ł.
brak multikont
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
ja wiem, że czekamy na Lemmie, ale tak sobie pomyślałam, Rey nie chciałaby pomóc przy wystawie Julki? dobrze jej zapłaci + to zawsze jakieś doświadczenie zawodowe + możemy ogarnąć naprawdę zabawne wątki Reyah Morales
instruktorka plastyki i asystentka julii — dom kultury
28 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
but we were something, don't you think so? roaring 20s, tossing pennies in the pool and if my wishes came true it would've been you
Jordan Buchanan myślę, że to bardzo spoko opcja! Mogli go zaprosić akurat na zajęcia Rey, bo dzieci potem na podstawie tego co czytał musiały stworzyć jakiś rysuenk czy kolaż i on tam pomagał, potem wybierał najlepszą pracę, więc spędzili tam razem trochę czasu. Po powrocie Rey nie ma za dużo znajomych, więc się przyda każdy nowy, nawet jak z Ameryki przyjechał :lol:


Julia Crane jeszcze chwila i będzie <3 ale to myślę, że byłoby super!! Rey się wszystko z wymienionych rzeczy przyda, także bardzo chętnie <3 tylko to jest taki typ człowieka, co może nie powie Julii prawdy, ale na jej twarzy będzie wszystko widać :lol:
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
spoko, Julka jest dość bezpośrednia i mocno wyluzowana, więc dadzą radę, a przynajmniej będziemy miały piękny wątek pracowniczy Reyah Morales
instruktorka plastyki i asystentka julii — dom kultury
28 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
but we were something, don't you think so? roaring 20s, tossing pennies in the pool and if my wishes came true it would've been you
no to świetnie! jak będziesz chciała coś zagrać to dawaj znać <3 Julia Crane
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
jak mi zaczniesz to mogę nawet już!Reyah Morales
instruktorka plastyki i asystentka julii — dom kultury
28 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
but we were something, don't you think so? roaring 20s, tossing pennies in the pool and if my wishes came true it would've been you
przemyśle to 8) Julia Crane
producent — shepherd records
30 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel wytwórni, który nigdy nie miał szczęścia w miłości i nic nie zapowiada się na to, aby mogło się to zmienić w najbliższej przyszłości.
Reyah Morales :welcome: mogę podrzucić Ci kogoś z moich dwóch gagatków - mercury fairweather & neptune shepherd jak już wybierzesz tego szczęśliwca to mogę nam coś pokombinować <3
instruktorka plastyki i asystentka julii — dom kultury
28 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
but we were something, don't you think so? roaring 20s, tossing pennies in the pool and if my wishes came true it would've been you
neptune shepherd :welcome: przeczytałam sobie karty i myślę, że Rey by się bardziej z Neptunem dogadała, mogli się kumplować bardzo przed jej wyjazdem i nawet utrzymywać kontakt potem, odwiedzać ją nawet mógł bo czemu nie
producent — shepherd records
30 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel wytwórni, który nigdy nie miał szczęścia w miłości i nic nie zapowiada się na to, aby mogło się to zmienić w najbliższej przyszłości.
Supeeeeer <3 Możemy zagrać w retro jakiś dzień, w którym Neptune robi sobie do niej tripa!
instruktorka plastyki i asystentka julii — dom kultury
28 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
but we were something, don't you think so? roaring 20s, tossing pennies in the pool and if my wishes came true it would've been you
taak! odezwę się jak jakąś grę skończę, bo aktualnie mam na niej jakoś strasznie dużo :lol: neptune shepherd
ODPOWIEDZ
cron