pisarz/artysta — sam sobie u siebie
37 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
pisarz/artysta o złamanej duszy i problemie ze startem nowego życia w Lorne Bay.
Jordan Buchanan
Kapitan Ameryka, a do tego pijaczyna i pisarz, który szuka aktualnie miejsca w Australii, uciekł od problemów zawodowych i osobistych, a Lorne Bay to miejsce gdzie mieszkał jego wujek, liczył na spadek a został z pustymi kieszeniami, spłukany i zdany na łaskę nieznajomej. W mieście ponad pół roku, albo nawet i dłużej. Kto by to liczył?
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


przyjazna koala
Ł.
brak multikont
Architekt — lorne bay
30 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
You can take me all the way, anywhere you like just don't let me go. Leave all the finer things when I'm lying next to you, that's enough for me. Just don't let me go.
Hejka! Jestem słowna dziewczyna, jak powiedziałam, że przyjdę to przyszłam XD Mam propozycję barowej znajomości skoro on taki skłonny do alkoholu jest. Co powiesz na to, że jakiś czas temu on i Zoey wpadliby na siebie w barze, oboje mieli chujowy nastrój i trzeba było zapić smutki. Siedzieli sobie razem, pogadali, ale nawet się sobie za bardzo nie przedstawili więc to miała być taka jednorazowa pogawędka. W kolejnym tygodniu, tego samego dnia również się spotkali w tym samym barze i też sobie pogadali śmieszkując sobie, że to chyba będzie taka ich tradycja. No i tak się stało, widują się co tydzień, w tym samym miejscu o tej samej porze. Może to już nie jest tylko siedzenie w barze, ale odkąd Zoey się dowiedziała, że on jest tu nowy to mogą brać piwo na wynos i ona sobie wzięła za punkt honoru żeby mu pokazać piękno okolicznej przyrody, więc piją to piwo w jakiś ładnych miejscach z ładnym widokiem rozmawiając o życiu i śmierci. Dalej nie znają swoich prawdziwych imion, bo Zoey w sumie to nie chciała żeby się dowiedział, bo ludzie czasem zaczynają ją traktować inaczej jak się okazuje, że jest córką sławnego polityka więc mogła powiedzieć, żeby mówił na nią Karen, a ona do niego mówi Bob i też są happy XD Poza tym Zoey też zrobiła w swoim życiu kilka publicznych rzeczy, z których nie jest dumna więc taka chwilowa anonimowość jej służy. No i zobaczymy jak wyjdzie, bo w sumie fajnie by było jakby się ze sobą zaprzyjaźnili <3
Jordan Buchanan
in your love spell
catlady#7921
luna - bruno - joshua - eric - cece - caitriona - judith - benedict -owen
pisarz/artysta — sam sobie u siebie
37 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
pisarz/artysta o złamanej duszy i problemie ze startem nowego życia w Lorne Bay.
WIĘCEJ takich osób i będę w raju. ;)
Jak dla mnie spoko mieć kogoś, pana czy panią w ramach kompana do picia czegoś mocniejszego, a zważywszy na to, że aktualnie nie ma co robić w życiu i mieszka kątem u innej nieznajomej to czemu by nie?
Jakieś dorywcze zajęcia łapie więc jeszcze go stać na butelkę wódki czy innego trunku, mogą nawet ustalić co będą pić zawsze i wszędzie albo testować po kolei każdy rodzaj czy markę alkoholu.
I pasuje mi też ta anonimowość, bez imienia albo na hasło jakieś i to może tyle albo aż tyle ale na początek, moim zdaniem warto sprawdzić czy zda to egzamin na coś co by się rozwinęło, nawet i przyjaźń.
A nóż mu załatwi jakąś prackę. :hihihi: ;>
Zoey McTavish
przyjazna koala
Ł.
brak multikont
Architekt — lorne bay
30 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
You can take me all the way, anywhere you like just don't let me go. Leave all the finer things when I'm lying next to you, that's enough for me. Just don't let me go.
Jordan Buchanan pisze: 01 sie 2023, 16:53
WIĘCEJ takich osób i będę w raju. ;)
Jak dla mnie spoko mieć kogoś, pana czy panią w ramach kompana do picia czegoś mocniejszego, a zważywszy na to, że aktualnie nie ma co robić w życiu i mieszka kątem u innej nieznajomej to czemu by nie?
Jakieś dorywcze zajęcia łapie więc jeszcze go stać na butelkę wódki czy innego trunku, mogą nawet ustalić co będą pić zawsze i wszędzie albo testować po kolei każdy rodzaj czy markę alkoholu.
I pasuje mi też ta anonimowość, bez imienia albo na hasło jakieś i to może tyle albo aż tyle ale na początek, moim zdaniem warto sprawdzić czy zda to egzamin na coś co by się rozwinęło, nawet i przyjaźń.
A nóż mu załatwi jakąś prackę. :hihihi: ;>
Zoey McTavish
No i bosko! Myślę, że Zoey jak ogarnie, że mu w życiu się nadal nie układa to wtedy dojdzie do wniosku, że okej starczy tej anonimowości i podpyta paru znajomych żeby mu pracę załatwić i wtedy wyjdzie na jaw z jakim diabłem ma Zoey konszachty XD Chociaż jej stary aż taki zły to nie jest xd
in your love spell
catlady#7921
luna - bruno - joshua - eric - cece - caitriona - judith - benedict -owen
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Jordan Buchanan ostrzegałem, że przyjdę. ;)
Przeczytałem Twoją KP i jeśli chcesz się zakumplować, to myślę, że mogliśmy się albo poznać jeszcze w Stanach (jeśli dobrze zrozumiałem, że tam do tej pory Jordan mieszkał), albo już tu. Mogło być tak, że spotkaliśmy się kiedyś, mogłem Cię pocieszać przed i/lub po rozwodzie, gadaliśmy o różnych rzeczach (możliwe, że trochę poznałeś moją sytuację rodzinną - do omówienia ;P ) i teraz jak Jordan straci dach nad głową, to Saul mu zaproponuje pomieszkiwanie u siebie w chatce, póki Buchanan nie stanie na nogi.
pisarz/artysta — sam sobie u siebie
37 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
pisarz/artysta o złamanej duszy i problemie ze startem nowego życia w Lorne Bay.
Saul Monroe
Aaaa czyli to na mnie atak miał być.
Kurcze miło mi za odzew z Twojej strony i myślę czy da się połączyć ich światy, bo trochę widzę różnic i nieco mnie Twoja postać trochę przeraża, trochę smuci, trochę i ciekawi. Pomyśle jeszcze jak to ugryźć.
przyjazna koala
Ł.
brak multikont
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Jordan Buchanan czemu Cię przeraża? XD On się teraz będzie "normalizował" - dorasta chłopak, bo musi. Już nawet ma normalną robotę od niedawna, musi tylko jeszcze zupełnie zrezygnować z innych zajęć. Będzie miał niedługo dziecko, ma partnera... Robi się z niego porządny człowiek. ;)
Ale jeśli nie chcesz go znać, to nie musimy, chociaż tę relację widziałem raczej na zasadzie raczej "normalnej" właśnie. Saul jest pokręcony, owszem, ale to nie tak, że w każdej sytuacji odwala. Nikt też nie wie o nim absolutnie wszystkiego, bo on się nie zwykł zwierzać z tego, co przeżywa.
Tu raczej widziałem coś na zasadzie przypadkowego spotkania w barze kiedyś gdzieś w Stanach, kiedy obaj chlali do lustra po jakimś rozstaniu późno w nocy. Pogadali, może wtedy po prostu jakoś powiedzieli sobie, że "kurde, rzuciła mnie żona", "a mnie rzucił... ktoś" (Saul raczej nie mówi głośno o swojej orientacji, bo się jej boi). I że się to jakoś rozwinęło w kumpelstwo, gdzieś tam padło, że Saul jest z Lorne; nie widzieli się jakiś dłuższy czas i jak teraz się pod Jordanem tyłek pali, to może się odezwać do Saula.
Nic zdrożnego, żadne dragi, żadne inne. ;) O tym Jordan może nie wiedzieć (a może wiedzieć lub dowiedzieć się na fabule - jak wolisz).

Ale poważnie - nic na siłę i jeśli nie chcesz, to po prostu powiedz. :)

EDIT!
Zapomniałem o tym wspomnieć - myślałem też o tym, że skoro Jordan jest pisarzem, to mogli i na tej płaszczyźnie się dogadać: Saul lubi książki. Jego miłość do obecnego partnera zaczęła się od tego, że gadali właśnie o książkach i w ogóle literaturze i sztuce. Przy nim Saul się rozwija. Może być i tak, że my też rozmawiamy o literaturze.
ODPOWIEDZ