Agent Federalny — AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Miłość go zgubiła, ale rodzinne układy nie pozwoliły mu upaść.
August Hemingway
Doskonale radzi sobie z ukrywaniem d o b r y c h intencji. Zawsze z papierosem w ustach.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

australia
Karo
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Zapraszasz, więc oto jestem :lol: Rzuciłam okiem na Tośkową kartę i wstępnie proponuję do czegoś Ainsley - ona też jest z jednej z tych "zbyt szczęśliwych rodzin", są równolatkami, u niego śmignęło mi polo, u niej jest jeździectwo - można coś ładnego?

Jeśli oczywiście chcesz jeszcze kogoś z mojej ferajny to częstuj się do woli <3
August T. Hemingway
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Moja gromadka czeka :hihihi: Na pewno dam ci do czegoś Makaylę, dam też Gwen Fitzgerald na starą znajomą z czasów studenckich i wczesno prawniczych, mogę też podrzucić Thomas Winfield na jakiegoś kumpla. Warto go znać, niedawno dostał order i jest lokalnym bohaterem! :lol:
August T. Hemingway
naprawia auta — lorne bay mechanic
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
chodzący wrak człowieka, którego życie posypało się po zdradzie i pozbawieniu jej praw rodzicielskich przez byłego partnera
Chcesz kogoś, August T. Hemingway? :hm:
Agent Federalny — AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Miłość go zgubiła, ale rodzinne układy nie pozwoliły mu upaść.
Cześć Wy <3

Ainsley Remington, jeśli zajrzałaś w T o ś k o w ą kartę to może być problem, bo trafiłaś do niewłaściwego brata :hihihi:
Jeśli zaś chodzi o A u g u s t a, to on chętnie przygarnie znajomości związane z towarzyską śmietanką. Wprawdzie za młodu unikał rozdmuchanych spędów, ale od kiedy zaczął widzieć w znajomościach korzyści, to trochę zmienił zdanie, choć wciąż wystawianie się na świeczniku nie należy do jego ulubionych zadań.
Dodatkowo teraz mieszkają po sąsiedzku, więc myślę, że mogliby się przyjaźnić, co? Uważać siebie za kumpli, choć tak naprawdę ich relacja mogłaby być bardziej zażyła? Oni jednak by utrzymywali, że to tylko chodzenie na piwo i konne gonitwy.

Makayla Wyatt poproszę o jakąś nieczystą współpracę ^^ Chciałabym wrzucić Augusta w jakieś niepoprawne interesy, które musiałby w pracy ukrywać. A z kim innym je ubijać, jeśli nie z Mayą?
Gwen Fitzgerald poproszę na znajomość z rodzaju tych, które dobrze mieć, ale niedobrze musieć z nich korzystać, co? Jak ma jakiś problem, może się do niej zwrócić i odwrotnie. Tu znowu raczej współpraca o czystszych intencjach?

A od Gage Forsberg może wezmę sobie Gabe Flemming? Nie wiem, czy kiedykolwiek nam się to uda, ale może przyjdzie pora, żeby zagrać męsko-męską grę :lol: Piwo, koszykówka i dwóch rozwodników.
australia
Karo
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
August T. Hemingway, cicho tam! Jedno myślę, drugie robię :lol: Ale w każdym razie - jak najbardziej mi pasuje taka relacja i piszę się na nią bez mrugnięcia okiem <3 gdybyś miała zatem wolną chwilę by cokolwiek zagrać to wal jak w dym!
Agent Federalny — AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Miłość go zgubiła, ale rodzinne układy nie pozwoliły mu upaść.
Ainsley Remington, proszę mnie nie uciszać, jesteś żoną komendanta straży, ale to nie daje ci specjalnych przywilejów :lol: :lol:
W sumie wolne miejsca na Auguście mam, więc jeśli masz ochotę to możemy coś zagrać <3
australia
Karo
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
To ja tu przyjdę dla zasady, z tym co już jest i było :| August T. Hemingway

Mari jest totalnie innym akcentem w jego życiu, niż fą fi fą smietanka towarzyską, a Laurissa kiedyś mu będzie narzekać na Tośka, nie wiedząc, że są braćmi i fajnie :|
Agent Federalny — AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Miłość go zgubiła, ale rodzinne układy nie pozwoliły mu upaść.
Mari Chambers pisze: 15 mar 2023, 11:35
To ja tu przyjdę dla zasady, z tym co już jest i było :| August T. Hemingway

Mari jest totalnie innym akcentem w jego życiu, niż fą fi fą smietanka towarzyską, a Laurissa kiedyś mu będzie narzekać na Tośka, nie wiedząc, że są braćmi i fajnie :|
Tak, u nas nic się nie zmienia <3
australia
Karo
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
August T. Hemingway pisze: 15 mar 2023, 10:57
Ainsley Remington, proszę mnie nie uciszać, jesteś żoną komendanta straży, ale to nie daje ci specjalnych przywilejów :lol: :lol:
W sumie wolne miejsca na Auguście mam, więc jeśli masz ochotę to możemy coś zagrać <3
August T. Hemingway jak w końcu ogólnie wiadomo, bycie żoną komendanta jest jej największym życiowym sukcesem :lol: Ale spoko, zaraz Cię gdzieś ścignę bardziej prywatnie to sobie coś dobrego do tej gry ustalimy! :excited:
Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
Jesteś adoptowany! August T. Hemingway <3
Agent Federalny — AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Miłość go zgubiła, ale rodzinne układy nie pozwoliły mu upaść.
:buahaha: Może adoptowany, ale za to przystojniejszy :buahaha:
Anthony Hemingway
australia
Karo
ODPOWIEDZ