naprawia auta — lorne bay mechanic
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
chodzący wrak człowieka, którego życie posypało się po zdradzie i pozbawieniu jej praw rodzicielskich przez byłego partnera
Gage Forsberg
Jakiś czas temu rozwijała skrzydła projektując auta, ale obecnie naprawia lokalne wraki, a w międzyczasie upija się do nieprzytomności i sięga po inne używki, ponieważ jej życie posypało się wraz z rozwodem i odebraniem jej praw rodzicielskich przez byłego małżonka.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

lorne bay — lorne bay
34 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Gage Forsberg Miałam się zgłosić z relacją związaną z miejscem zamieszkania, to jestem.

Poszukuję dobrego sąsiada dla Rosie, który trochę się nią interesował przez ostatnie miesiące, kiedy dziewczyna została sama - bo mąż w szpitalu i straciła z nim kontakt, a ona sama była zajęta poszukiwaniem zaginionej siostry. Kogoś, to zajrzy do niej raz na jakiś czas, może podrzuci zakupy. Widzę, że Gage trochę popija, a Rosie również ma ku temu powody, więc czemu by nie razem :lol: Raczej nie chodzi mi o jakąś wielką przyjaźń, bardziej taką właśnie niezobowiązującą relację, sympatię związaną z mieszkaniem blisko siebie. No i jakby Gage zobaczyła, że do Rosie przychodzi ostatnio facet (albo mąż, jeśli zna go z przeszłości) to mogą być wspólne ploteczki oczywiście
naprawia auta — lorne bay mechanic
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
chodzący wrak człowieka, którego życie posypało się po zdradzie i pozbawieniu jej praw rodzicielskich przez byłego partnera
Rosie Shaughnessy pisze: 29 gru 2022, 17:10
Poszukuję dobrego sąsiada dla Rosie, który trochę się nią interesował przez ostatnie miesiące, kiedy dziewczyna została sama - bo mąż w szpitalu i straciła z nim kontakt, a ona sama była zajęta poszukiwaniem zaginionej siostry. Kogoś, to zajrzy do niej raz na jakiś czas, może podrzuci zakupy. Widzę, że Gage trochę popija, a Rosie również ma ku temu powody, więc czemu by nie razem :lol: Raczej nie chodzi mi o jakąś wielką przyjaźń, bardziej taką właśnie niezobowiązującą relację, sympatię związaną z mieszkaniem blisko siebie. No i jakby Gage zobaczyła, że do Rosie przychodzi ostatnio facet (albo mąż, jeśli zna go z przeszłości) to mogą być wspólne ploteczki oczywiście
kurczaki, obawiam się, że w przypadku Gage zupełnie to nie przejdzie :faint: popijanie to w zasadzie niedomówienie, bo Forsberg ma spory problem z alkoholem, trochę też z narkotykami i sięga po nie raczej w samotności, w domowym zaciszu. Odkąd posypało jej się życie rodzinne, jest w sporym dołku i nie potrafi się zatroszczyć o samą siebie, więc na pewno nie dałaby rady troszczyć się o kogoś innego :hm: ale mam kontrpropozycję! Możemy założyć, że wcześniej były blisko, ale Gage odsunęła się, kiedy jej życie się skomplikowało, ponieważ wtedy zaczęła odpychać od siebie wszystkich, więc może byłabyś zainteresowana pójściem w tę stronę?
lorne bay — lorne bay
34 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Gage Forsberg Nie jestem pewna kiedy życie Gage się posypało, ale jeśli dwie strony się odpychają, bo Rosie też się odcięła od wszystkich, jakieś półtora roku temu, to ... trudno znaleźć punkt zaczepienia do wspólnej gry
naprawia auta — lorne bay mechanic
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
chodzący wrak człowieka, którego życie posypało się po zdradzie i pozbawieniu jej praw rodzicielskich przez byłego partnera
Rosie Shaughnessy pisze: 07 sty 2023, 12:41
Gage Forsberg Nie jestem pewna kiedy życie Gage się posypało, ale jeśli dwie strony się odpychają, bo Rosie też się odcięła od wszystkich, jakieś półtora roku temu, to ... trudno znaleźć punkt zaczepienia do wspólnej gry
no trudno :idk:
szef kuchni — beach restaurant lorne bay
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
it would be weird to work in a restaurant and not completely lose your mind.

kiedyś jeździł po świecie, pracując w najlepszych restauracjach. teraz - niedawno wyszedł z odwyku i prowadzi kuchnię w beach restaurant lorne bay, próbując przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości.
Gage Forsberg, skoro Jet zaopatrzył się w 25-cio letni motocykl, to na pewno bywa co jakiś czas w warsztacie, więc mogą się znać! No i oboje mają pokomplikowane życie, może kiedyś pójdą ponarzekać nad piwem czy innym winkiem?
sumienny żółwik
mvximov
elijah
naprawia auta — lorne bay mechanic
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
chodzący wrak człowieka, którego życie posypało się po zdradzie i pozbawieniu jej praw rodzicielskich przez byłego partnera
jethro vermont pisze: 16 lip 2023, 21:43
Gage Forsberg, skoro Jet zaopatrzył się w 25-cio letni motocykl, to na pewno bywa co jakiś czas w warsztacie, więc mogą się znać! No i oboje mają pokomplikowane życie, może kiedyś pójdą ponarzekać nad piwem czy innym winkiem?
Jasne! I co prawda Gage zbyt wylewna nie jest, ale kompanem do picia nie pogardzi, więc terapii mu może nie zafunduje, ale na pewno pomoże się zresetować :lol:
WŁAŚCICIELKA WARSZTATU/MECHANIK SAMOCHODOWY — LORNE BAY MECHANIC
33 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Mechanik samochodowa zagubiona w syndromie sztokholmskim.
Gage Forsberg :hi: Wbijam, bo... Chyba u mnie pracujesz ^^
i put a speel on you
roska94
naprawia auta — lorne bay mechanic
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
chodzący wrak człowieka, którego życie posypało się po zdradzie i pozbawieniu jej praw rodzicielskich przez byłego partnera
Mercedes Noonuccal pisze: 09 sie 2023, 21:59
Gage Forsberg :hi: Wbijam, bo... Chyba u mnie pracujesz ^^

w takim razie mam nadzieję, że dobrze płacisz :lol:
WŁAŚCICIELKA WARSZTATU/MECHANIK SAMOCHODOWY — LORNE BAY MECHANIC
33 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Mechanik samochodowa zagubiona w syndromie sztokholmskim.
Gage Forsberg pisze: 21 sie 2023, 17:44
Mercedes Noonuccal pisze: 09 sie 2023, 21:59
Gage Forsberg :hi: Wbijam, bo... Chyba u mnie pracujesz ^^

w takim razie mam nadzieję, że dobrze płacisz :lol:
Jako jedyny warsztat w Lorne chyba dobrze prosperujemy, więc raczej dobrze płacimy :lol:
i put a speel on you
roska94
właściciel kliniki, weterynarz — ANIMAL WELLNESS CENTER
31 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Weterynarz oraz właściciel miejscowej kliniki, któremu w końcu zaczęło sie dobrze układać z Rosie, ale nie obywa sie bez jakichś dziwnych sytuacji.
Gage Forsberg przybyłam po pozytywne relacje dla mojego Alexa! Dzieli ich dość mała różnica wieku, więc może dość dobrze się znają? ^^ mogą nawet przyjaźnić? Są też sąsiadami, więc czasem mogą sobie robić na złość w ramach sąsiedzkiej sympatii? :lol:
naprawia auta — lorne bay mechanic
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
chodzący wrak człowieka, którego życie posypało się po zdradzie i pozbawieniu jej praw rodzicielskich przez byłego partnera
Mercedes Noonuccal pisze: 21 sie 2023, 20:43
Jako jedyny warsztat w Lorne chyba dobrze prosperujemy, więc raczej dobrze płacimy :lol:
to świetnie :hihi:

Alexander Wheeler pisze: 07 paź 2023, 14:02
Gage Forsberg przybyłam po pozytywne relacje dla mojego Alexa! Dzieli ich dość mała różnica wieku, więc może dość dobrze się znają? ^^ mogą nawet przyjaźnić? Są też sąsiadami, więc czasem mogą sobie robić na złość w ramach sąsiedzkiej sympatii? :lol:
kurczaki, problem w tym, że Gage to chodząca destrukcja i totalnie nie nadaje się na przyjaciółkę :lol: no chyba, że podciągniemy to jeszcze do czasów, kiedy ona była mężatką i miała względnie poukładane życie - wszystko zaczęło się sypać mniej więcej trzy lata temu, więc od tamtej pory wszystkie jej znajomości to jedna wielka sinusoida, ponieważ poodsuwała od siebie ludzi, ale na upartego mogłybyśmy zrobić tak, że Alex jest jedną z tych osób, które widziały, co się z nią dzieje i zamiast jej na to pozwolić, wolały sprzedać jej kopniaka w tyłek i kilka razy powiedzieć, żeby wzięła się w garść, hm? :hm:
ODPOWIEDZ