naprawia auta — lorne bay mechanic
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
chodzący wrak człowieka, którego życie posypało się po zdradzie i pozbawieniu jej praw rodzicielskich przez byłego partnera
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tele2]1 minute ago
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/ca382a4ac9669387f51bab53b77badf3/b1a694731b41b5f5-4a/s400x600/0dc2113b1f184289f76683e1977edd815e9dd51d.jpg][/telimg1]
[tel10]Gage Forsberg
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
Prawnik w rodzinnej firmie — Fitzgerald & Hargrove
38 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Gdy zdobył się na odwagę by wystąpić o rozwód i zawalczyć o Gage, do miasteczka przybywa jego małżonka i pragnie zacząć ich wspólne życie od nowa.
Tripp
7:21 PM
Hej, Forsberg!
Gdyby nie zdjęcia na instagramie, zapomniałbym jak wyglądasz. Co słychać?


Gage Forsberg
Prawnik w rodzinnej firmie — Fitzgerald & Hargrove
38 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Gdy zdobył się na odwagę by wystąpić o rozwód i zawalczyć o Gage, do miasteczka przybywa jego małżonka i pragnie zacząć ich wspólne życie od nowa.
Tripp
7:21 PM
Nie, nie. Ja nigdy nie zapominam, mylisz mnie z kimś!
Dlaczego miałbym zaginąć? Przecież masz mój numer i zawsze możesz sprawdzić czy wciąż żyje, prawda?


Gage Forsberg
Prawnik w rodzinnej firmie — Fitzgerald & Hargrove
38 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Gdy zdobył się na odwagę by wystąpić o rozwód i zawalczyć o Gage, do miasteczka przybywa jego małżonka i pragnie zacząć ich wspólne życie od nowa.
Tripp
7:21 PM
Wiesz przecież, że się nie narzucasz. Rozmawialiśmy o tym nie raz. Jeśli najdzie cię ochota - pisz, dzwoń.
A czy to istotne? Chciałem sprawdzić jak się masz i przy okazji może zaproponować jakiegoś drinka?


Gage Forsberg
Prawnik w rodzinnej firmie — Fitzgerald & Hargrove
38 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Gdy zdobył się na odwagę by wystąpić o rozwód i zawalczyć o Gage, do miasteczka przybywa jego małżonka i pragnie zacząć ich wspólne życie od nowa.
Tripp
7:21 PM
U Ciebie :oops:
Dziś wieczór pasuje?


Gage Forsberg
ODPOWIEDZ