WŁAŚCICIELKA WARSZTATU/MECHANIK SAMOCHODOWY — LORNE BAY MECHANIC
33 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Mechanik samochodowa zagubiona w syndromie sztokholmskim.
Mercedes "Mercy" Noonuccal
Rdzenna Aborygenka! Od zawsze, zapewne już na zawsze w Lorne Bay. Urodziłam i wychowałam się w Tingaree, ale dużo czasu spędzałam też z tatą w warsztacie samochodowym, który po nim odziedziczyłam. W czasach licealnych wszędzie mnie było pełno, więc i jakieś znajomości z tych lat by się przydały. No i męża szukam, miłości szukam, więcej w szukajkach.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Noah Baker - Sister from another mister!
Z Noah znamy się praktycznie od zawsze! To ja uczyłam ją skakać po drzewach. Była chyba jedyną dziewczynką, którą akceptowałam w swoim chłopackim składzie. Jesteśmy dla siebie, jak siostry. Powierzamy sobie najskrytsze sekrety. No i ogólnie, jesteśmy nierozłączne!

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


CODE: Zaznacz cały

[relinn][relrodzinn][relrodzin0]IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY[/relrodzin0]  opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis[/relrodzinn][relrodzin2][img=IKONA LUB AVATAR POSTACI][/relrodzin2][/relinn]
[relinn][relrodzinn][relpozyt0]IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE[/relpozyt0]opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis[/relrodzinn][relpozyt2][img=IKONA LUB AVATAR POSTACI][/relpozyt2][/relinn]
[relinn][relrodzinn][relnegat0]IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE[/relnegat0] opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis[/relrodzinn][relnegat2][img=IKONA LUB AVATAR POSTACI][/relnegat2][/relinn]
[relinn][relinne][relinne0]IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE[/relinne0]  opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis[/relinne][relinne2][img=IKONA LUB AVATAR POSTACI][/relinne2][/relinn]
i put a speel on you
roska94
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Hejka Mercedes Noonuccal <3
W prawdzie mam dużo młodsze postacie, ale może któraś by ciebie zainteresowała/na coś ci się przydała? Moja Lisa jest dość specyficzna/kłopotliwa/skomplikowana i młodziutka, ale też ma dom w Tingaree, takie powiązanie widzę na początek, ale jak coś, to możesz sobie pobieżnie przejrzeć kogo mam (gdzie kto pracuje) i może coś ci podpasuje i wtedy będziemy kombinować :oops:
WŁAŚCICIELKA WARSZTATU/MECHANIK SAMOCHODOWY — LORNE BAY MECHANIC
33 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Mechanik samochodowa zagubiona w syndromie sztokholmskim.
Hej Lisbeth Westbrook :hi:
Na Mic miałam relkę z Diviną i Mari, więc jak najbardziej bym sobie od Ciebie kogoś przygarnęła :lol: Zwłaszcza, że jako pierwsza i jak na razie jedyna wpadłaś do moich relek. Już myślałam, że nikt tu nigdy nie zajrzy :faint: Więc dziękuję i biorę wszystko, co tylko uda nam się wymyślić :lol:
Z Lisą rzeczywiście punktem zaczepienia może być po prostu sąsiedztwo :hm: Może miała jakąś spinę z partnerem Mercy, którego niestety nie ma jeszcze na forum :faint: Albo mogła słyszeć krzyki, kłótnie dochodzące z ich chatki i po prostu, jako dobra sąsiadka się tym przejęła i tak zagadała do Mercedes, czy wszystko w porządku i w ogóle. Na szybko coś takiego przyszło mi do głowy, chyba, że Lisa nie lubi wtryniać nosa w nieswoje sprawy, no to nie wiem :lol:
i put a speel on you
roska94
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Hej!
Podrzucę ci ell c. donoghue, choć z nią niełatwo wytrzymać, ale obie są potomkiniami aborygenów, więc łączy je wychowanie :hihi:
Chcesz jeszcze kogoś z mojej gromadki? :hm:
Mercedes Noonuccal
WŁAŚCICIELKA WARSZTATU/MECHANIK SAMOCHODOWY — LORNE BAY MECHANIC
33 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Mechanik samochodowa zagubiona w syndromie sztokholmskim.
Hej, hej ell c. donoghue :hi:
W sumie, nie dzieli ich wielka różnica wieku, więc rzeczywiście za młodu mogły razem szaleć :lol:
A, co do gromadki, to masz ją dość sporą, więc musiałabym na spokojnie sobie wszystkich "przejrzeć" i wtedy ewentualnie coś pomyśleć :hihi:
i put a speel on you
roska94
ODPOWIEDZ