SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/474x/19/52/00/1952006f6387a6f171e8d1bf5f087862.jpg][/telimg1]
[tel5]Claire
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/474x/19/52/00/1952006f6387a6f171e8d1bf5f087862.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divina Norwood
DZIENDOBRYCLAIRE..
W sadzie tonie WIEDZIALAM.ALEJANAPRAW DE mamusię DOBZE,NICZEGOMINIETRZEBA,NIEMARTWSIEPROSZE

Claire Buxton
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Nie przejmuj się, może po prostu nie jesteście sobie pisani itd. Powinnaś zacząć rozglądać się za kimś kto Cię doceni, o
Dzięki, jesteś najlepsza :milosc:
Claire Buxton

*przypadkiem nadpisałam i skasowałam poprzednią wiadomość, nie pytaj :lol:
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Ace
Nie ma.
I byłem tylko na jednej Twojej randce.


Claire Buxton
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Ace
Wiedziałem, że Ci wpadłem w oko.
Ale na NASZEJ randce nie dostałbym chlustem wody.
Tak. Jestem super przyjacielem. Bratem z innej matki.


Claire Buxton
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Vanessa
Podoba mi się to miano :excited:
Zawsze do usług. Cieszę, że działają! <3 Idą zawsze prosto z serca!
Nie poddawaj się. Nie są małżeństwem. Poza tym zdarza się, że aby docenić prawdziwą miłość to trzeba przejść przez te nieprawdziwe.


Claire Buxton
studentka — JCU
26 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Księżniczka, którą wrzucono w realia gminu. Sieje zniszczenie, bo sama mocno jest zniszczona.
Celest
Trafiłaś, jak jeszcze tańczyłaś czy jak już zeszłaś? To kluczowe.
No i miałaś majtki?
Piszesz mi podziękować czy się pożalić? :lol:
Claire Buxton
studentka — JCU
26 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Księżniczka, którą wrzucono w realia gminu. Sieje zniszczenie, bo sama mocno jest zniszczona.
Celest
Uuuuu, rycerzyk na białym koniu ^^
Wiesz, jak się tańczy na barze w takim miejscu, to bielizna wcale nie jest taka oczywista...
Niewdzięcznica :/ Wielkie mi halo, pewnie mu się podobało!
Claire Buxton
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
Alfie
chcesz się spotkać w domu?
rodzice będą zaskoczeni,
myślisz, że to dobry pomysł?


Claire Buxton
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
Alfie
dobrze więc,
ale robię to tylko dla ciebie
kiedy?


Claire Buxton
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
Alfie
czwartek
mogę podjechać
i odebrać cię spod tego całego kościoła


Claire Buxton
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
Nazwa użytkownika
odpowiedź na wiadomość
Znajomy mnie ostatnio spytał czy jako ateistka nie płonę w wejściu do nawy kościelnej...
tylko wampiry płoną,
tak mi mówiła moja nowa znajoma
czy ja się KIEDYKOLWIEK
spóźniłem?
będę punktualnie jak zawsze,
przyprowadzisz tego nowego kolegę? :lol:
wysłano do Claire Buxton
baletmistrz, łyżwiarz — emocjonalny parias
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Byłem niegdyś szczęśliwy, choć tylko we śnie. Ale byłem szczęśliwy.
alty
hej stokrotko
jestem niedaleko pearl lagune
mam dingo na smyczy, chcesz zobaczyć?
(nie, to nie jest żaden perwersyjny żart)
Obrazek
chcesz się z nimi przywitać, zanim odstawię je z powrotem do sanktuarium?
są p r z e k o c h a n e
większość jest dzika i nie przepada za ludźmi, ale te są oswojone i nic nie zrobią <3
nawet szczekać nie potrafią, więc może jednak je ukradnę...
Obrazek
jednak poszliśmy nad wodę
wysłano do Claire Buxton
ambitny krab
lunatyk
ODPOWIEDZ