studentka — JCU
26 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Księżniczka, którą wrzucono w realia gminu. Sieje zniszczenie, bo sama mocno jest zniszczona.
Celestine Hemingway
Celest jest córką zamożnych ludzi i typową czarną owcą. Kiedyś była delikatną księżniczką, ale przez porwanie do którego doszło w wieku 17 lat, mocno jej się w głowie poprzestawiało. Przez ostatnie lata podróżowała, imprezowała i trwoniła pieniądze ojca, aż do teraz, gdy postawione zostało jej ultimatum - albo skończysz studia, albo zostaniesz wydziedziczona. Próbuje się odnaleźć w świecie z ograniczonym budżetem i nieszczególnie jej to wychodzi, bo nie ma najprzyjemniejszego charakteru.
Anthony Hemingway
najstarszy braciszek

August Hemingway
starszy braciszek

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
Ukochana siostra! Pomiot chaosu i heroiny <3 Celestine Hemingway! s

Sama nie wiem, czy Tony będzie Celest wiecznie wspierał, czy wychowywał na zmianę z ojcem :hm: chociaż z drugiej strony on sam ma sporo za uszami, więc mogą sobie zbić piątkę! Liczę jednak na to, że ostatecznie będą całkiem rozumiejącym się rodzeństwem, bo obydwoje nieźle spieprzyli swoje życia :/
Niestety też oddaję Jaspera, chociaż Tina jest nieobliczalna i pewnie przyprawi go o bezsenność :| aż się boję razem z nim o to, co może się stać.
Nathaniel pewnie z zaciekawieniem przyglądać się będzie siostrze prokuratora i agenta federalnego, która jeszcze jest córeczką sędziego. Coś czuję, że taki kąsek mógłby wpaść w jego ręce, oczywiście on sam będzie trzymał rączki przy sobie D:
A biedny Otto wcale nie będzie zadowolony z prowadzenia zajęć ze studentami zarządzania i uczenia ich mowy ciała i podstaw komunikacji, bo przecież z taką upartą i bezczelną studentką jak Celest nie można nic przyjemnego wyciągnąć z zajęć :roll:
easy rider — farma hawkinsów
25 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Wielokulturowy wagabunda, który niespodziewanie przedłużył pobyt w Lorne za sprawą splotu kilku zupełnie nieoczekiwanych wydarzeń. Od niedawna uczy się nie tylko sztuki rodeo, ale także jak każdego dnia budzić się pod tym samym adresem, i u boku tego samego człowieka.
Podobno nieszczęścia chodzą parami, a traumy przyciągają się nawzajem jak dwa magnesy, więc nie wyobrażam sobie, żeby Celestine nie trafiła przy jakiejś okazji na Milou, który, choć może nie spotkała go nigdy aż tak ogromna tragedia jak ta, z którą radzić musi sobie dziewczyna, też ma za sobą przeżycia o jakich wolałby zapomnieć, i wspomnienia, które najchętniej zepchnąłby na bardzo, bardzo odległy plan świadomości.
Zaczytuję się w Twojej KP i mam przynajmniej kilka pomysłów na to, jak mogłaby się rozwinąć i potoczyć ich znajomość... Zaczynając już od faktu, że pewne relacje, początkowo zresztą niekoniecznie pozytywne, łączą już Lou z Anthony'm, a więc do rodziny Hemingwayów będzie miał pewnie mniej lub bardziej po drodze (a już na pewno cały się zjeży, kiedy usłyszy ich rodowe nazwisko :D).

Roi mi się w głowie choćby taki scenariusz, w którym poznają się po prostu na mieście, najlepiej po zmroku - i może być to zarówno jednonocna przygoda jak i coś totalnie nieromantycznego, choćby kontekst, w którym jedno wyratuje drugie z jakichś przypadkowych tarapatów. Możemy zresztą zacząć od negatywu bo, choć Milou lubi myśleć, że wcale nie ma trudnego charakteru, fakty pewnie przemawiają za czymś inny. On też potrafi być dość pyskaty i niepotrzebnie wdawać się w słowne potyczki, kalecząc uszy słuchaczy swoim ostentacyjnie francuskim akcentem, więc możemy pójść i w opcję, w której o coś się posprzeczają, a potem okaże się, że jednak nie są na siebie aż tak cięci.
Generalnie jak widzisz, trochę głośno myślę, ale jeśli cokolwiek Ci z tego wstępnie podpasuje to dawaj znać - będę kombinować dalej! Serdecznie się, z tym moim przybłędą, polecamy <3
Miloud
harper
bellamy
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Celestine Hemingway ja bardzo tu chcę jakieś super relki z Claire Buxton , bo to dwie bogaczki, które powinny się znać chociażby przez wzgląd na swoje rodziny! Możemy im wcisnąć jakieś love-hate przyjacielskie, bo mogą sobie czasem dramić, a czasem całkiem dobrze się rozumieć i wspierać. Claire co prawda jest młodsza i okres nastoletni spędziła w UK, ale już jako dorosła mogła poznać w końcu Celestine. O! Poza tym przecież Claire pracuje u Tony'ego. :hm:

Dałabym Ci też ezra brooks wiadomo, bo on najbliżej wiekiem. Tylko, że on się zapewne trochę obawiał takiej dzikiej Celestine, która korzysta z życia pełnymi garściami. :lol: Chyba, że znali się jeszcze sprzed jej porwania? :hm:

I jeśli chcesz kogokolwiek z moich to śmiało! <3
studentka — JCU
26 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Księżniczka, którą wrzucono w realia gminu. Sieje zniszczenie, bo sama mocno jest zniszczona.
Anthony Hemingway pisze: 04 kwie 2023, 18:53
Ukochana siostra! Pomiot chaosu i heroiny <3 Celestine Hemingway! s

Sama nie wiem, czy Tony będzie Celest wiecznie wspierał, czy wychowywał na zmianę z ojcem :hm: chociaż z drugiej strony on sam ma sporo za uszami, więc mogą sobie zbić piątkę! Liczę jednak na to, że ostatecznie będą całkiem rozumiejącym się rodzeństwem, bo obydwoje nieźle spieprzyli swoje życia :/
Niestety też oddaję Jaspera, chociaż Tina jest nieobliczalna i pewnie przyprawi go o bezsenność :| aż się boję razem z nim o to, co może się stać.
Nathaniel pewnie z zaciekawieniem przyglądać się będzie siostrze prokuratora i agenta federalnego, która jeszcze jest córeczką sędziego. Coś czuję, że taki kąsek mógłby wpaść w jego ręce, oczywiście on sam będzie trzymał rączki przy sobie D:
A biedny Otto wcale nie będzie zadowolony z prowadzenia zajęć ze studentami zarządzania i uczenia ich mowy ciała i podstaw komunikacji, bo przecież z taką upartą i bezczelną studentką jak Celest nie można nic przyjemnego wyciągnąć z zajęć :roll:
Też liczę na to, że Antek będzie wspierał siostrę, w szczególności finansowo :|
Jaspera pewnie Pearl rzuci przez nią, wiadomo :|
Podoba mi się zaznaczenie przy Nejcie, że będzie trzymał ręce przy sobie xD Zobaczymy jeszcze D:
I oj tam biedny Otto, kto tu z kim będzie się musiał użerać :roll:
miloud al-attal pisze: 04 kwie 2023, 20:21
Podobno nieszczęścia chodzą parami, a traumy przyciągają się nawzajem jak dwa magnesy, więc nie wyobrażam sobie, żeby Celestine nie trafiła przy jakiejś okazji na Milou, który, choć może nie spotkała go nigdy aż tak ogromna tragedia jak ta, z którą radzić musi sobie dziewczyna, też ma za sobą przeżycia o jakich wolałby zapomnieć, i wspomnienia, które najchętniej zepchnąłby na bardzo, bardzo odległy plan świadomości.
Zaczytuję się w Twojej KP i mam przynajmniej kilka pomysłów na to, jak mogłaby się rozwinąć i potoczyć ich znajomość... Zaczynając już od faktu, że pewne relacje, początkowo zresztą niekoniecznie pozytywne, łączą już Lou z Anthony'm, a więc do rodziny Hemingwayów będzie miał pewnie mniej lub bardziej po drodze (a już na pewno cały się zjeży, kiedy usłyszy ich rodowe nazwisko :D).

Roi mi się w głowie choćby taki scenariusz, w którym poznają się po prostu na mieście, najlepiej po zmroku - i może być to zarówno jednonocna przygoda jak i coś totalnie nieromantycznego, choćby kontekst, w którym jedno wyratuje drugie z jakichś przypadkowych tarapatów. Możemy zresztą zacząć od negatywu bo, choć Milou lubi myśleć, że wcale nie ma trudnego charakteru, fakty pewnie przemawiają za czymś inny. On też potrafi być dość pyskaty i niepotrzebnie wdawać się w słowne potyczki, kalecząc uszy słuchaczy swoim ostentacyjnie francuskim akcentem, więc możemy pójść i w opcję, w której o coś się posprzeczają, a potem okaże się, że jednak nie są na siebie aż tak cięci.
Generalnie jak widzisz, trochę głośno myślę, ale jeśli cokolwiek Ci z tego wstępnie podpasuje to dawaj znać - będę kombinować dalej! Serdecznie się, z tym moim przybłędą, polecamy <3
Omg, w zasadzie to każda z tych Twoich głośnych myśli mi się bardzo podoba *.* Chętnie poszłabym we wszystko i naprawdę nie chce rezygnować z żadnego pomysłu, więc może faktycznie poznaliby się nocą, w jakiś okolicznościach temu nie sprzyjających, która zaowocowałaby jakąś niechęcią, ale ostatecznie jakimś przewrotnym sposobem dogadaliby się na tyle, by wylądować ze sobą jednorazowo w łóżku? Chociaż nie jest to nic wartego poklasku, Celest wiele nie potrzeba, by z kimś się przespać, to na pewno w jej przypadku łatwiejsze, niż poprowadzić z nią szczerą i sympatyczną rozmowę. Równie dobrze nawet po takiej jednonocnej przygodzie mogłaby jeszcze pyskować i być cięta, by potem z czasem może im się to wyklarowało? Może nawet byłaby w tym szansa na jakąś przyjaźń, która jednak jakoś przekona Lou do Hemingwayów :hihihi: Ja bym w każdym razie była bardzo mocno chętna na coś takiego i też serdecznie się polecam <3
autumn goldsworthy pisze: 04 kwie 2023, 20:23
Celestine Hemingway ja bardzo tu chcę jakieś super relki z Claire Buxton , bo to dwie bogaczki, które powinny się znać chociażby przez wzgląd na swoje rodziny! Możemy im wcisnąć jakieś love-hate przyjacielskie, bo mogą sobie czasem dramić, a czasem całkiem dobrze się rozumieć i wspierać. Claire co prawda jest młodsza i okres nastoletni spędziła w UK, ale już jako dorosła mogła poznać w końcu Celestine. O! Poza tym przecież Claire pracuje u Tony'ego. :hm:

Dałabym Ci też ezra brooks wiadomo, bo on najbliżej wiekiem. Tylko, że on się zapewne trochę obawiał takiej dzikiej Celestine, która korzysta z życia pełnymi garściami. :lol: Chyba, że znali się jeszcze sprzed jej porwania? :hm:

I jeśli chcesz kogokolwiek z moich to śmiało! <3
Myślę, że Claire totalnie mogłyby być takimi typowo bogatymi przyjaciółkami, na zasadzie, jesteśmy obok, jest super, ale co chwila jakaś drama i koniec przyjaźni i jakieś mniej przyjazne akcje na boku, a potem znów spijanie sobie z dziubków. Nie wiem, jak to wyjaśnić, ale chciałabym jakąś nową bardziej ekscytującą formę przyjaźni damsko damskiej... taką, gdzie każda z nich na przestrzeni znajomości przynajmniej parę razy zrobiła coś podłego tej drugiej i był wielki koniec, tylko po to, by potem znów kończyły na wspólnych imprezach :| Myślę, że na początku Celestine mogła nie być zbyt zadowolona, że Claire pracuje dla jej brata, tak dla zasady, a teraz, jak już jest na mniejsu, to będzie często przychodzić do nich do biura, przeszkadzać jej w pracy i domagać się ploteczek :hihihi: Bo ona jest taka... jedno mówi, drugie robi, mam nadzieję, że z tego wywodu cokolwiek jest zrozumiałego, ale też jak ty widzisz to bardziej klarowne, to oczywiście możemy pójść w innym kierunku <3

Z Ezrą faktycznie mogli się poznać jeszcze, jak była młodszą i całkiem inną wersją siebie, a potem mogła się odciąć. W sumie od większości się odcięła, ale jak byli młodsi mogli się przyjaźnić myślę i gdyby teraz na siebie wpadli, ona może mu dokuczać, że pracuje w policji i taki jest teraz porządny :devil:

I chyba chciałabym jeszcze Autumn! Bo ona przyjaźni się z Jasperem i z nim sypiała, jeśli dobrze kojarzę D: I Celest też kiedyś miała okazję... spać z nim, z przyjaźnią gorzej. A jako, że jest mendą i musi siać ferment, będzie chciała trochę poprzestawiać w jego życiu, więc... jeszcze nie mam jakiegoś mocno nakreślonego typu tej relki, ale sobie myślę, że mogłaby chcieć poznać inne osoby z jego otoczenia :hihihi:
easy rider — farma hawkinsów
25 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Wielokulturowy wagabunda, który niespodziewanie przedłużył pobyt w Lorne za sprawą splotu kilku zupełnie nieoczekiwanych wydarzeń. Od niedawna uczy się nie tylko sztuki rodeo, ale także jak każdego dnia budzić się pod tym samym adresem, i u boku tego samego człowieka.
Ahhh, Celestine Hemingway, w takim razie wspaniale!
Absolutnie nie musimy z niczego rezygnować! Powiedz mi zatem tylko, czy chcemy grać wszystko od samego początku, czy założyć, że Celestine i Lou poznali się, powiedzmy, ze 2-3 miesiące temu (czyli w parę dni lub tygodni po jego przyjeździe w okolice), i są już na etapie tej kiełkującej, choć niełatwej, przyjaźni?
Chyba trochę mnie ciągnie do grania tej relki od pierwszego spotkania, ale wiem, że nie każdy w tym gustuje, więc się chętnie dostosuję do Twoich preferencji!

Dodatkowo - Lorne to nie jest jakaś wielka metropolia, więc da się tutaj ukręcić dramę pod tytułem "każdy zna każdego", w jakiej Laurissa, z którą przyjaźni się Lou, ma problemy z Anthonym, więc i Lou jest na niego cięty, a tu nagle, już po fakcie, dowiaduje się, że oto zakończył noc (i rozpoczął kolejny dzień) w łóżku jego rozbisurmanionej siostry. No, po prostu wybornie <3

Jak tylko ustalimy względny plan, to ja też melduję gotowość do pisania, ale bez pośpiechu w razie czego! Ja nie z tych poganiających :D
Miloud
harper
bellamy
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Celestine Hemingway wszystko pięknie <3

Zacznę od Ezry, bo jednak tutaj chyba najprościej, prawda. Wiemy jaki jest Brooks, także to wpadnięcie na siebie może być całkiem ciekawe, ale proponuję do rozegrania :lol: .

Jeśli chodzi o Autumn to tak, ona kiedyś sypiała z Jasperem i byli takim fwb, a teraz są tylko friends i o dziwo nawet im to całkiem wychodzi. :lol: Autumn czasem wpada do Shadow na szoty i ploteczki/żalenie się do Jaspera, więc Celest mogła ją po prostu zobaczyć w jego towarzystwie. Zwłaszcza, że oni nawet trochę na żarty sobie flirtują, ale tak po przyjacielsku, wiadomo :lol: W każdym razie tutaj jestem bardzo otwarta na próbie mieszania w ich relce </3 :hihihi:

Claire z reguły szuka kompromisów w relacji i jest lojalna, ale jest też uparta i naiwna, i wrażliwa, więc pewnie w myśl zasady "z kim się zadajesz, takim się stajesz" twierdzi, że wszystko, co najgorsze zostało wyciągnięte z niej przez wpływ Celest :lol:. Dlatego tutaj by się zgadzało, że parę razy zrobiły sobie coś mało przyjaznego, czego pewnie Claire wewnętrznie mocno żałowała, ale ciężko jej było się wycofać. :hm: Poza tym Claire za przyjaciółkę ma tylko Harper, ale prawdę mówiąc to poza nią nie ma chyba nikogo, więc nie wie tak do końca, jak wyglądają przyjaźnie damsko-damskie. Dlatego uznaje tą sinusoidę z Celestine za całkiem normalną relację. Pewnie też jest trochę o nią zazdrosna czasami, bo jednak Celestine jest śliczna i wydaje się mieć wszystko. :tear: Także... Też mam ochotę na jakąś taką skomplikowaną przyjaźń także biorę w ciemno i grajmy coś :evil:
studentka — JCU
26 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Księżniczka, którą wrzucono w realia gminu. Sieje zniszczenie, bo sama mocno jest zniszczona.
miloud al-attal pisze: 05 kwie 2023, 01:39
Ahhh, Celestine Hemingway, w takim razie wspaniale!
Absolutnie nie musimy z niczego rezygnować! Powiedz mi zatem tylko, czy chcemy grać wszystko od samego początku, czy założyć, że Celestine i Lou poznali się, powiedzmy, ze 2-3 miesiące temu (czyli w parę dni lub tygodni po jego przyjeździe w okolice), i są już na etapie tej kiełkującej, choć niełatwej, przyjaźni?
Chyba trochę mnie ciągnie do grania tej relki od pierwszego spotkania, ale wiem, że nie każdy w tym gustuje, więc się chętnie dostosuję do Twoich preferencji!

Dodatkowo - Lorne to nie jest jakaś wielka metropolia, więc da się tutaj ukręcić dramę pod tytułem "każdy zna każdego", w jakiej Laurissa, z którą przyjaźni się Lou, ma problemy z Anthonym, więc i Lou jest na niego cięty, a tu nagle, już po fakcie, dowiaduje się, że oto zakończył noc (i rozpoczął kolejny dzień) w łóżku jego rozbisurmanionej siostry. No, po prostu wybornie <3

Jak tylko ustalimy względny plan, to ja też melduję gotowość do pisania, ale bez pośpiechu w razie czego! Ja nie z tych poganiających :D
Lubię grać relki od podstaw, to możemy tak, jak najbardziej, szczególnie, że właśnie zaczęłam grę, w której tak naprawdę przeprowadza się do mieszkania już w Lorne Bay :hihihi:
Przepraszam, że się nie będę rozpisywać, bo chyba jeszcze po tygodniu mam głowę mega zawaloną obowiązkami, ale... ja też bardzo chętnie bym chciała grać <3 No i podoba mi się pokręcenie tych relacji z Anthonym i Laurissą, bo lubię takie poziomowe wątki bardzo *.*

Claire Buxton pisze: 05 kwie 2023, 19:24
Celestine Hemingway wszystko pięknie <3

Zacznę od Ezry, bo jednak tutaj chyba najprościej, prawda. Wiemy jaki jest Brooks, także to wpadnięcie na siebie może być całkiem ciekawe, ale proponuję do rozegrania :lol: .

Jeśli chodzi o Autumn to tak, ona kiedyś sypiała z Jasperem i byli takim fwb, a teraz są tylko friends i o dziwo nawet im to całkiem wychodzi. :lol: Autumn czasem wpada do Shadow na szoty i ploteczki/żalenie się do Jaspera, więc Celest mogła ją po prostu zobaczyć w jego towarzystwie. Zwłaszcza, że oni nawet trochę na żarty sobie flirtują, ale tak po przyjacielsku, wiadomo :lol: W każdym razie tutaj jestem bardzo otwarta na próbie mieszania w ich relce </3 :hihihi:

Claire z reguły szuka kompromisów w relacji i jest lojalna, ale jest też uparta i naiwna, i wrażliwa, więc pewnie w myśl zasady "z kim się zadajesz, takim się stajesz" twierdzi, że wszystko, co najgorsze zostało wyciągnięte z niej przez wpływ Celest :lol:. Dlatego tutaj by się zgadzało, że parę razy zrobiły sobie coś mało przyjaznego, czego pewnie Claire wewnętrznie mocno żałowała, ale ciężko jej było się wycofać. :hm: Poza tym Claire za przyjaciółkę ma tylko Harper, ale prawdę mówiąc to poza nią nie ma chyba nikogo, więc nie wie tak do końca, jak wyglądają przyjaźnie damsko-damskie. Dlatego uznaje tą sinusoidę z Celestine za całkiem normalną relację. Pewnie też jest trochę o nią zazdrosna czasami, bo jednak Celestine jest śliczna i wydaje się mieć wszystko. :tear: Także... Też mam ochotę na jakąś taką skomplikowaną przyjaźń także biorę w ciemno i grajmy coś :evil:
To porwę Ci Ezrę do gry, może jak skończymy z Lisą, żeby Ci się za bardzo nie wpychać ;>

Cudownie z Autumn, właśnie o takie mieszanie mi chodziło, więc jak najbardziej Celest sobie ją wyhaczy w Shadow i będzie próbowała tam chachmęcić po swojemu ^^

Z Claire też podoba mi się założenie, że do Celest ma na nią zły wpływ :lol: Poza tym, że Claire też jest przecież śliczna!!!!! to wszystko mi się bardzo podoba <3 Więc tak, też jak najbardziej chciałabym grać, pomysłów jest parę, więc powiedz z kim byś chciała w pierwszej kolejności :hihihi:
ODPOWIEDZ