SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Claire Buxton
Okres dorastania spędziła w UK, ale możliwe, że pamiętasz ją z czasów dzieciństwa. Całkiem możliwe, że kontakt się Wam zacieśnił już po jej powrocie, czyli jakieś dwa lata z hakiem. A może złapaliście się, podczas jej krótkich pobytów w Lorne Bay od święta, gdy była jeszcze nastolatką? Była kiedyś łyżwiarką, więc może kojarzysz ją z telewizji? Obecnie Claire pracuje w biurze prokuratora, a dodatkowo śpiewa w kościelnym chórze.
ALFIE BUXTON
braciszek

HARPER CALLAWAY
bff

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Chciałam się upomnieć o wpis a tu już wszystko zrobione heheh <33 <33
Chcesz jeszcxe kogoś z moich Claire Buxton ? :D
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
to kiedy gramy, sis? Claire Buxton
Studentka Farmacji — James Cook University
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Claire Buxton Na pewno znają się z Niną, skoro ich rodziny się ze sobą przyjaźnią, tak samo jak Nina z Alfiem. Co teraz, po jej powrocie, to nie wiem, ale myślę, że mogą się spokojnie dogadywać ze sobą
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Harper Callaway <3 Chcę jeszcze Jake'a, bo miałyśmy na nim i na Poppy śmieszną relkę w sumie! Nie wiem czy pamiętasz :lick: W każdym razie Claire mogłaby się z nim trochę droczyć, wykorzystywać jego awkwardness i z nim flirtować. Pewnie żywi do niego niewyjaśnioną sympatię z jakiegoś powodu, bo mu dobrze z oczu patrzy. :lol:

Alfie Buxton zacznę nam! <33

Nina Peterson o pewnie! Claire z początku mogła być do niej nieco uprzedzona, myśląc, że Nina właśnie zachowuje się niczym pod dyktando swoich rodziców zamiast być bardziej sobą. Ale w gruncie rzeczy, kiedy Claire trochę posmakowała świata i zobaczyła na własnej skórze, że to wcale nie takie łatwo być przeciwko rodzicom, to jej nastawienie do Niny się zmieniło i byłabym za tym, żeby się właśnie kumplowały teraz! Taka kumpelka w tych samych sferach i towarzystwie jej się przyda <33
Studentka Farmacji — James Cook University
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Claire Buxton brzmi idealnie na ten moment
studentka i asystentka — Flemming and partners
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
trochę studiuje, ale większość czasu spędza w kancelarii, gdzie segreguje papiery Griffina i udaje, że uczy się jak zostać dobrym adwokatem
Claire Buxton, chcesz znać Geordie? są w podobnym wieku, obracają się w podobnym kręgu zawodowym, na bank miały okazję na siebie trafić :hm:
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Claire Buxton pisze: 13 lut 2023, 23:01
Harper Callaway <3 Chcę jeszcze Jake'a, bo miałyśmy na nim i na Poppy śmieszną relkę w sumie! Nie wiem czy pamiętasz :lick: W każdym razie Claire mogłaby się z nim trochę droczyć, wykorzystywać jego awkwardness i z nim flirtować. Pewnie żywi do niego niewyjaśnioną sympatię z jakiegoś powodu, bo mu dobrze z oczu patrzy. :lol:
Pamiętam! I chętnie go oddam na tego typu relkę :jupi:
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejeczka Claire Buxton <3
To wiadomo, że jak z Kościoła to podrzucam Ci Divinkę na coś <3 A jak z prokuratury, to podrzucam Laurissę i jak chcesz kogoś jeszcze, to śmiało <3
Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
Hejka <3
Ja podrzucam szefa ;> i liczę na to, że będziemy się w pracy dogadywać... Tony to człowiek bez duszy, więc taka urocza i ambitna panna jak Claire Buxton mogłaby go zainteresować... MoE chciałby zadbać o to, aby dobrze rozpoczęła swoją karierę D:

A jakby co to polecam jeszcze innych panów z mojej watahy :3
koszykarza — Cairns Taipans
26 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Ma wielu braci i fantastyczną mamę. Wychowanek drużyny z Cairns, w której obecnie gra. Skupia się na sporcie, by nie myśleć o tym, że jego była dziewczyna niebawem urodzi jego dziecko.
:welcome:
No to ja podrzucę ci Jenny Callaway jako mamę BFF :hihihi: Dam ci też Ray'a, bo jest najmodszy, może na jakąś randkę kiedys ją zabrał? Może na dwie? ^^ Dam ci też Makayla Wyatt, bo czasem zagląda do szefa Claire, żeby uprawiać dziki seks na jego biurku i pisalam już w poście, że sekretarka dobrze wie, po co ona tam idzie, ale obie panie słuchają swoich s, więc nie zadają sobie pytań, tylko czasem puszczą sobie porozumiewawcze oczko albo inne spojrzenie :lol: No i dam Gwen Fitzgerald, ona przychodzi już tylko zawodowo :hihihi:
Claire Buxton
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Geordie Feldstein tak! <3. Ja już to komuś gdzieś proponowałam, ale z racji tego, że obracają się przecież w podobnym kręgu zawodowym to w porze lunchu mogą się wymieniać jakimiś soczystymi ploteczkami. Oczywiście nie tych tajnych o sprawach, ale różnymi innymi. ^^ Także ja bym była za kumpelkowaniem się, które zaczęło się właśnie od jakiejś sytuacji związanej z zawodem. Może Geordie w kolejce po kawę i pączki usłyszała jak Claire narzeka przez telefon na syf w biurze? Albo to Claire coś usłyszała? w każdym razie jakoś zabawnie się poznały i teraz Claire nie wyobraża sobie, żeby przynajmniej raz w tygodniu nie jadła z Geordie w przerwie na mieście. :lol:

Harper Callaway to daj mi Jacoba na grę kiedyś! <3

Divina Norwood właśnie liczyłam, że wpadniesz! Ale mam tutaj propozycję nie tylko dla Divinki, bo też dla Liska. Ale po kolei. Jeśli chodzi o Divinę, to Claire jest raczej do niej uprzedzona. Albo była do czas aż Divina nie zaczęła podejrzanie często spędzać czasu w Shadow. :lol: Teraz pewnie jest nią ciut zaintrygowana i pewnie nawet któregoś dnia na próbie zapytała ją czy wszystko w porządku i czy przypadkiem nie ma jakiś długów, bo jak coś, to ona jej może pomóc. I zabrzmiało to naprawdę troskliwie jak na Claire! :lol:
Laurissa Soriente jest niewiele starsza od Claire i czuję, że dogadały by się! Claire na pewno podziwia Laurissę, bo czuje od niej bardzo women power, więc chętnie z nią rozmawia i zawsze pyta czy ma ochotę na kawę, gdy idzie ją zrobić dla siebie. Rozegramy sobie coś kiedyś w pracy mam nadzieję <3
Lisbeth Westbrook tutaj bym chciała znajomość z zaplecza sportowego. Myślę, że mogłyby się właśnie przez to kojarzyć. Lis jest gimnastyczką, a Claire wcześniej zdobywała puchary i medale za jazdę figurową, więc gdzieś tam w półświatku sportowym musiały o sobie słyszeć, zwłaszcza, że obydwie przecież pochodzą (poniekąd w przypadku Claire) z Lorne Bay i tutaj mają rodziny. Skoro Lis raczej miała trudne kontakty z rówieśnikami (i podobnie Claire tak na dobrą sprawę) to jak takie dwie ameby mogły w zasadzie ze sobą nigdy nie rozmawiać i traktować się z obojętnością, zakrywającą nawet o niechęć. Ale obecnie mogłoby to się zmienić i tutaj miałam pomysł, że może skoro Lisbeth przechodziła/przechodzi ten trudny okres szaleństw i ukazywania oblicza nieco innej Lis niż dotychczas to mogły na siebie wpaść. Claire z pewnością będzie nieco zaskoczona taką wersją Lisbeth, ale może to je nieco do siebie zbliży? <3

Anthony Hemingway pozostałych panów sobie na razie zostawię, ale Tony'ego jak najbardziej przygarnę. Claire zapewne bardzo się stara w pracy, by wypaść jak najlepiej i generalnie jest bardzo ambitna i pracowita. nawet jeśli to wszystko to tylko maska, bo wolałaby jeździć na łyżwach a nie siedzieć za biurkiem w biurze prokuratora. :lol: Ale, że musi dbać o dobre imię swojej rodziny i parę innych aspektów, to stara się bardzo i nawet nie widać, że wolałaby być gdzie indziej. :lol: Claire raczej oswoiła się dość szybko, więc będzie chciała jednak przekonać się czy to prawda co mówią plotki i Anthony rzeczywiście owej duszy nie posiada. :lol:

Raymond Brooks biorę wszystko! Jenny przygarniam jako przybraną ciocię!
Co do samego Raymonda to może nawet w przyszłości by się dało te randeczki umieścić? :hm: :lol: Kto wie czy Claire nie będzie potrzebowała jakiejś szybkiej odskoczni. :lol: A może byli na randce i w sumie urwał im się kontakt, ale jak przyjdzie co do czego to coś niezobowiązującego im się znów przytrafi? To możemy sobie już ustalić, jak będziemy potrzebować stricte czegoś fabularne. :lol: Z Makayla Wyatt bardzo mi się ta relacja podoba i te porozumiewawcze spojrzenia również. Niech mają taki milczący pakt i pewnie o tej pannie Wyatt Claire nigdy nie plotkuje, bo jeszcze by ją zjadły wyrzuty sumienia. Do Gwen Fitzgerald pewnie czuje trochę dystans i podchodzi do niej bardzo profesjonalnie. :lol:
ODPOWIEDZ