Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Ace Montgomery
Czarna owca rodziny Montgomery. Towarzyski, ale bywa kłopotliwy bo wpierw robi, a potem myśli. Zawsze pełen energii, którą nie zawsze jednak dobrze pożytkuje.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Opiekuje się staruszkami — Oak Tree Retirement Village
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia pracuje jako opiekunka w domu spokojnej starości, a wieczorami poluje na bogatą parę portek, której mogłaby się uczepić. Mieszka w wynajmowanej przyczepie, ledwo wiąże koniec z końcem, ale nie traci pogody ducha
Witam somsiada *.* Ace Montgomery
Chcesz jeszcze kogoś z moich? :twerk:
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Patrizia Tribbiani Witam sąsiadkę :excited: Liczę na dobre relacje! Oboje świetnie gotują to już widzę kogo inni sąsiedzi objadać chcą :/ Jak im się pozytywnie relacja uda to może nawet Patrizia nauczy kiedyś Ace'a tańczyć? Niby podstawowe kroki zna, ale noga z niego pod tym względem. Za to jak wie/dowie się jakiego męża Pat chce to uzna to za mega rozsądne podejście!
Tak sobie myślę, że nie ma bata aby nie znał Harper Callaway tylko trzeba dojść, z której strony najlepiej <3 Bo Ace to bff Zety, który jest kuzynem Vanessy. Z drugiej strony będzie miał większą relację z Claire, która jest bff Harper - ale to dopiero będzie bo jeszcze się nie znają nawet :hm:
Zastanawiam się też czy z Jake'iem nie powinni się kojarzyć. Nie tyle przez Ginny czy Zetę (choć mogą bo Ace Jake'a przed Zetą nie obroni pamiętając, że ten kumplował się z eksem Gin), ale przez... Percy'ego! Bo mu Ace zalazł za skórę parę razy na bitkach.
Luke'a myślę, że musi znać z Shadow bo przez Zetę, Ace tam często bywa i jest tym co uwielbia imprezować i alkoholu nie szczędzi. Nie wiem tylko czy Luke widziałby go pozytywnie. No i Adam mógł go kiedyś za coś zgarnąć jeśli chcesz :lol: Tylko Jesse'ego Ci oszczędziłam :fox:
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Ace Montgomery ja też liczyłam na pozytyw, więc its a match! :lol: Ale właśnie tak to widzę, że wzajemnie sobie pomagają w kryzysach jak jednemu coś nawali w przyczepie, wieczorami pewnie popijają piwko gdzieś przy ognisku i takie tam. Chociaż Pat pewnie go trochę będzie traktowała jak młodszego brata, więc czasem i po głowie pacnie jak będzie trzeba :lol: Jak będziesz miała ochotę grać, to wiesz gdzie mnie szukać :twerk:
Myślę, że z Harper mogą się znać na podobnym etapie jak z Zetą (przed obecną grą Harper x Zeta :lol: ). Może Nesska poznała Harps z obydwoma panami na tej samej imprezie. A jak tam z Claire coś się będzie wykluwało, to Harps będzie pewnie trochę nieufna z racji jego przyjaźni z Zetą :oops: Ale pewnie się w końcu przekona!
Z Dżejkiem faktycznie, pewnie się kojarzą przez Percy'ego. A jeśli Ace zalazł za skórę Percy'emu, to Dżejkowi też :lol:
Luke pewnie mu udziela wielu mądrych życiowych rad zza baru :v I myślę, że go lubi bo w sumie nie widzę powodu dla którego by nie. Wyczuwa black sheep vibe :jupi:
Z Adamem też biorę! No i pewnie nie pała do niego teraz sympatią, pewnie ma go za kłopotliwego łobuziaka 8)
rezydent oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
28 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Pracoholik z przerośniętymi ambicjami; poważny człowiek na poważnym stanowisku. Unika problemów jak tylko może, ale problemy i tak znajdują go same.
Cześć bracie <33
Oprócz Zacha, na pewno podrzucę jeszcze Helenkę, bo skoro jest jego szefową to koniecznie muszą sie znać :hihihi:

Ace Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Patrizia Tribbiani Idealnie pasuje! Z "bratem" włącznie :lol: A jak będzie chciała sobie z łuku postrzelać to Ace na pewno się tym bawi na terenie - chyba, że woli go karcić :hm: No, ale nikt nie ucierpi jak mu pod łuk nie wejdzie! I odezwę się :excited:
Z Harper jak najbardziej pasuje i im się na pewno relacja rozwinie... w którąś stronę *.*
No to widzę, że z Jake'iem nie będzie za kolorowo. No, ale trzeba Percy'emu poprzeczkę stawiać wyżej!
Oooo z Luke'iem mega mi się podoba bo rady się zawsze przydadzą, a Luke doświadczony na sto procent! Taki materiał do naśladowania 8)
Co do Adama to się nie myli mając Ace'a za kłopotliwego łobuziaka, więc super :lol: <3

Zacharias Montgomery Witam brata <33 Z tego co widziałam to są totalnymi przeciwieństwami - nawet w kwestii mocnej głowy na alkohol :lol: Mimo to Ace rodzeństwo kocha na swój sposób. Acz bywa pewnie złośliwy bo nie ogarnia skąd ta ambitność u Zachariasa itp. Jak jednak przychodzi co do czego to stawia rodzinę na pierwszym miejscu! Nawet jeśli kłopotów jej przysparza.
O wow, z szefową to zna się na sto procent! Nawet jak jest problematyczny na co dzień to w pracy się stara bo lubi i mu zależy, więc tam się lepiej pilnuje. W dodatku jak szefowa chce się dzielić teoriami spiskowymi to na pewno jest zainteresowany - z czystej ciekawości bo sam w tym nie siedzi! A jej zasada "jeśli coś jest głupie, ale działa, to wcale nie jest głupie" to musiała zrobić na Montgomerym piorunujące wrażenie i teraz to też jego motto! :lol:
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Ace Montgomery witaj braciszku :lol:

Poza tym mam dla Ciebie Percy'ego i Claire, i Zetę oczywiście. Z Zetą i Claire raczej wszystko wiemy, ale percy matthews to poza tym hejcikiem, gdy Ace RAZ NA JAKIŚ CZAS zgarnie mu hajsy sprzed nosa, to pewnie Percy morduje go spojrzeniem za każdym razem, gdy go widzi. No nie ma przebacz :lol:
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Ginny Montgomery Witam siostrę <33 GINĘ, a nie Ginny o czym przypomina za każdym razem jak się widzą! A Percy to musi się nauczyć przegrywać z klasą przy tym raz na jakiś czas, o. Ace go uczy jak lepszym być! Nie omieszkał też pewnie skomentować kiedyś tego morderczego spojrzenia "myląc" je z flirciarskim, więc rzucił komentarz, że Percy nie w jego typie :oops: Oczywiście pasuje jak najbardziej ta relacja :lol: <3
rezydent oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
28 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Pracoholik z przerośniętymi ambicjami; poważny człowiek na poważnym stanowisku. Unika problemów jak tylko może, ale problemy i tak znajdują go same.
Ace Montgomery Super, pasuje mi jedno i drugie! A motto Helenki to możemy sobie nawet oprawić w ramkę i powiesić w warsztacie :lol: Jakbyś miała ochotę zagrać to dawaj znać <33
WŁAŚCICIELKA WARSZTATU/MECHANIK SAMOCHODOWY — LORNE BAY MECHANIC
33 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Mechanik samochodowa zagubiona w syndromie sztokholmskim.
Ace Montgomery :hi: Wbijam, bo... Chyba u mnie pracujesz ^^
i put a speel on you
roska94
ODPOWIEDZ