stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Ginny Montgomery
Stażystka położnictwa w szpitalu w Cairns. Wróciła z programu, gdzie ratowała ludzkie życia. Siostra Ace'a, Kierana. Bestie Vanessy. Wszelkie relacje dogadamy.
Mia Montgomery
siostra <3 (nieobecna na forum, obecna w serduszku)

Ace Montgomery
brat <3

Kieran Montgomery
brat </3

Vanessa Corrente
psiapsi <3

Harper Callaway
współlokatorka/kumpelka <3

Alfie Buxton
troszkę ciężko określić ich obecną relację, ale Ginny uważa Alfiego za przyjaciela - to dzięki niemu odzyskał jeszcze wiarę w to, że istnieją jeszcze chłopcy, którym można zaufać

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
a ja gdzie?! :lol:
Ginny Montgomery
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Alfie Buxton nie wiem jak mogłam zapomnieć dodać! <33 już naprawiam swój błąd!
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
Ginny Montgomery pisze: 28 sty 2024, 15:21
Alfie Buxton nie wiem jak mogłam zapomnieć dodać! <33 już naprawiam swój błąd!
:milosc: :milosc: :milosc: :milosc:
bibliotekarka — dom kultury
22 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Ginny Montgomery ja przyszłam, bo się w końcu wzięłam za zbieranie gówniakowych relacji, więc tak. Myślę, że mogą się znać już ze szkoły, bo tylko rok różnicy między nimi jest, ale wtedy mogły nie mieć jakiejś wielkiej znajomości. Mogło się to zmienić po tym jak Ginny zamieszkała w Carnelian, bo to rodzinna dzielnica Maeve i ona się szczyci tym, że tam mieszka od dziecka i wszystkich zna, nieważne. Myślę, że tą relację możemy rozwinąć, Ginny mogłaby na przykład nauczyć Maeve grać w gry, bo ona tylko w książkach siedzi i mogłyby się prześcigać nawzajem, która z nich lepiej zna miejskie legendy :D
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Maeve Halsworth aaa no to jak zbierasz gówniaków to jak najbardziej! I podoba mi się ta propozycja! W szkole mogły mieć właśnie słabą relację, ale obecnie - obydwie przecież dojrzałe już kobiety - mogły jakoś tak nabrać dystansu do przeszłości i faktycznie złapać flow obecnie w dorosłym życiu!
bibliotekarka — dom kultury
22 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Ginny Montgomery znaczy, Maeve raczej nie miewa z ludźmi złych relacji, bo jest głupkowata trochę i nie dochodzi do niej sens sarkazmów i innych złośliwości :lol: Raczej myślałam o tym, że wtedy nie za bardzo miały ze sobą cokolwiek wspólnego, więc to była raczej relacja na zasadzie cześć i jakiejś gadki szmatki przez dosłownie kilka sekund. Ale teraz miałyby więcej okazji, właśnie przez to, że Ginny przeprowadziła się na farmy, więc tu już Maeve pewnie ciągle ją zaczepiała jak spotkała gdzieś na jakiejś ścieżce xD
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Maeve Halsworth tak, tak, dokładnie o to mi chodziło poprzez "słabą relkę"; że po prostu nie miały ze sobą zbyt wiele do czynienia. Ani nie dzieliły wspólnych zainteresowań i podejrzewam, że nawet towarzystwa. :lol:
ODPOWIEDZ