organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Divina Norwood
treść treść treść
treść treść treść

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=sapphire][telimg1][IMG=https://cdn.pixabay.com/photo/2015/10/05/22/37/blank-profile-picture-973460_1280.png][/telimg1]
[tel5]Divina Norwood
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://cdn.pixabay.com/photo/2015/10/05/22/37/blank-profile-picture-973460_1280.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Viny? O cholera... Odważyłaś się spróbować :lol:
Mówiłaś, że nie ogarniesz sms'ów, a jednak potrafisz! Elegancko, ale używaj spacji. To ten najdłuższy przycisk pod literkami
Spoko, pisz śmiało. Pearl siedzi w wannie, więc to trochę zajmie
Co tam?


Divina Norwood
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Coś się stało?
Pozdrowię, nie przeszkadzasz. Viny, może zadzwonię do Ciebie? Możesz rozmawiać?
No tak mówiłem, ale... Co on zrobił?
Jezuuu Viny xDDDD Nie musisz mnie pozdrawiać w każdej wiadomości i się podpisywać. Wiem, że to Ty piszesz :lol:


Divina Norwood
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Śpi obok? Uuuj...
O kurwa...
Przepraszam, ale jestem w szoku... W sensie, nie spodziewałem się, że on tak szybko... Czyli miałem rację?
Ale chciałaś tego, tak? Boisz się, bo to nowe? A nie dlatego, że coś Ci zrobił?
Piszesz cały czas z tego samego numeru. Mam Ciebie zapisaną w telefonie, tak jak Ty mnie :lol:


Divina Norwood
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Na bank...
Co? Jakiej ciąży? Divina? Coś Ty zrobiła?
To dobrze, bo przez moment bałem się, że Ciebie zmusił.
Przepraszam, ale nie rozumiem... Albo rozumiem i mnie to przerasta. Będę zgadywał, dobra? Bo się nie dogadamy...
On chciał, żebyś zaszła z nim w ciążę?


Divina Norwood
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Zapytał Ciebie to dobrze... No mówiłem, ale Ty też musisz tego chcieć? Rozumiesz? To nic złego jak dwie strony chcą...
Jak to nie wiedziałaś co się dzieje? To poszło tak szybko? Mogłaś mu powiedzieć, że chcesz poczekać.
Tak wynika z Twoich wiadomości. Pisz wolniej, Viny, bo chyba autokorekta Ci wchodzi. To rowerze miało być Jasperze? :lol:
Ta jasne! Wczoraj przy porannej kawie... Nie rozmawiam z nim na takie tematy.
Czyli ta ciąża to też autokorekta? Czy jednak jest możliwość, że... Użył czegoś? Zabezpieczenia?
Nie wierzę, że o to pytam... Ta rozmowa zostaje między nami.


Divina Norwood
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Najwidoczniej nie skoro poszłaś na całość :lol:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Telefon sam zmienia moje imię na słowo "rowerze" :lol: spróbuj pisać Jay
To emotikony, VIny :lol: pamiętasz? Mówiłem Ci o nich...
Kto jak kto, ale Ty chyba powinnaś akurat znać różnice D:
Emmmm.... Kurwa xDDDDDDD Przepraszam, ale rozwalasz mnie tymi wiadomościami
Nie o takie zabezpieczenie mi chodziło, ale nie odpowiadaj już... Domyślam się.
Co chcesz teraz zrobić? Boisz się? Mam przyjechać jutro?


Divina Norwood
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Po prostu pozwoliłaś mu zrobić co chce?
Divino, tak się okazuje rozbawienie za pomocą wiadomości. Wiem, że to poważny temat na jaki rozmawiamy, ale zabawnie piszesz :lol:
Może lepiej nie używaj mojego imienia w wiadomościach :|
Nic mnie nie boli xDD
Z kontekstu się domyślam
No tak wiadomo... Trochę mnie zaskoczyłaś tymi sensacjami...
Też tak myślałem, ale teraz sam nie wiem... Dziwnie to wygląda.
No, a nie? Sama mówiłaś, że o tym mówił... Przyjadę jutro, co?


Divina Norwood
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Rozumiem
XD - to oznacza rozbawienie. Im więcej liter D, tym większe, kumasz?
Nie boję się :lol: Po prostu nazywasz mnie rowerem, albo jajkiem xD
Kazał Ci? Czy Ci się spodobało?
Nie wiem... Nie pasuje mi to do Ciebie, chyba.
W końcu piszesz jak Ty... W sensie, że o tym grzechu, bo piszesz ewidentnie jak Ty :lol:
Anyway... Mówisz, że to grzech, a jednak się zgodziłaś
xDDDD pewnie był bardzo zainteresowany tematem :lol:


Divina Norwood[/mention
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Viny, musiałabyś się bardziej postarać, aby mnie skrzywdzić... Rower i jajko mnie nie rusza xDDD
Nie zastanawiałem się nad tym. A przychodzi Ci jakiś lepszy pomysł do głowy?
Spoko, nie obudź go...
Pielęgniarka? O kurwa... Czyli on tak na serio się przyłożył do tego... Musi my zależeć
Proszę... Rozumiem, ale dziwnie się czuję jak dzielisz się ze mną swoimi odczuciami
Nie wiem... Nie mnie o tym osądzać.
No jakby mi Pearl powiedziała, że mam jej zrobić dzieciaka to na bank bym się nie zgodził. Nie spieszy mi się do tego.
Może się wstydził :lol:


Divina Norwood
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Dobrze, będę pamiętał, Viny :lol:
Haha - oznacza, że coś było mało zabawne, wręcz nieśmieszne... Może napiszę Ci jakiś słownik, co?
Rozumiem i doceniam to, że mi ufasz
Ej, nie przepraszaj mnie, nie masz za co. Oczywiście, że mogłaś do mnie napisać. Bardzo się z tego cieszę.
Po prostu to dość... To bardzo osobiste o czym piszesz
Porozmawiamy o tym jutro, dobrze?
Nie jesteś głupia, po prostu zależy Ci na nim, bardzo...
To dobry pomysł. Śpij dobrze i widzimy się po południu, okej? Jakby co to dzwoń.
Dobranoc <3


Divina Norwood
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Jay
Nie kłamię! Prawie nigdy...
Wiem, ale tak jest Viny :idk: nauczysz się
Nie powinno być Ci wstyd, luz
Pisz kiedy chcesz i jak będziesz tego potrzebować, naprawdę
Nie masz za co przepraszać
Pozdrowię Pearl :lol:
Do jutra


Divina Norwood
ODPOWIEDZ