Synergolog || Wykładowca — James Cook University
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Spojrzał ostatni raz na zdjęcie opatrzone słowami "To Twoja córka", po czym wsunął je między stronnice czytanej przez siebie książki. Długi lot niebawem miał dobiec końca, zabierając Otto do domu, gdzie mógł rozpocząć życie na nowo.
Spoiler

Octavian
treść treść treść
treść treść treść

Spawa w stoczni i kręci interesy na boku — Winfield's Craft
30 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pomimo złamanego serca i tęsknoty za Chloe, NIECHCĄCY poślubił Zoey podczas pijackiego wypadu do Sydney. Zamierza jednak pociągnąć to małżeństwo przez pół roku, by zdobyć potrzebną forsę i spłacić Nathaniela.
Theseus
9:14 PM
Brachu, pożyczysz sto dolców do końca miesiąca?



Octavian Beveridge
dyskoteka
marta
Spawa w stoczni i kręci interesy na boku — Winfield's Craft
30 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pomimo złamanego serca i tęsknoty za Chloe, NIECHCĄCY poślubił Zoey podczas pijackiego wypadu do Sydney. Zamierza jednak pociągnąć to małżeństwo przez pół roku, by zdobyć potrzebną forsę i spłacić Nathaniela.
Theseus
9:14 PM
Miałem kilka wydatków, wysypałem się z kasy :/
Za tydzień mam wypłatę, oddam co do grosza.



Octavian Beveridge
dyskoteka
marta
ulubiona c i o c i a — z miejscowego przedszkola
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Przykłada się do wychowywania dzieci z miasteczka, rekompensując sobie brak własnych. Często coś upuszcza, przez co przyjaciel okrzyknął ją gapą.
Okazało się, że żyje z nieuleczalną chorobą, co sprawiło, że przestała poczynać plany.
Meggie
08:15
Od tygodnia zastanawiam sie, jak ci to powiedzieć. Bo wiesz...
Zostałam m a m ą!
08:18
A tak na poważnie, adoptowałam krokodyla. Chyba nazwę do Freddie :hm:
Wiedziałeś, że one mogą przetrwać całe miesiące bez jedzenia? Skoro tak, powinny być tanie w utrzymaniu. 100$ to nie tak dużo za chwalenie się w ł a s n y m krokodylem.
wysłano do Octavian Beveridge
stoi za ladą w lost in the vibes — i sprząta u thompsonów
20 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
my childhood hero will always be you
and no one else comes close
i thought you'd lead me
when life's misleading
that's when I miss you most
numer nieznany
Cześć, tu Belinda! Przepraszam za wiadomość masową, ale proszę doczytaj do końca, bo cel jest naprawdę szczytny!
Nie wiem czy wiesz, ale Wildlife Sanctuary w Lorne Bay obchodzi właśnie swoje siedemdziesiąte (!) urodziny i z pewnością nie przetrwałoby tak długo, gdyby nie współpraca pracowników i wolontariuszy, którzy dbają nie tylko o zdrowe, ale również radosne życie wszystkich swoich podobiecznych. Jeśli jeszcze nie brałeś lub nie brałaś tego pod uwagę, dołącz do mnie i wielu innych jako wolontariusz - stały czy nawet okazjonalny - lub jeśli brakuje Ci czasu, rozważ wpłatę na poczet Sanktuarium. Zwierzęta będą wdzięczne za każdą pomoc! <3
wysłano do Octavian Beveridge
ODPOWIEDZ