stoi za ladą w lost in the vibes — i sprząta u thompsonów
20 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
my childhood hero will always be you
and no one else comes close
i thought you'd lead me
when life's misleading
that's when I miss you most
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/a9d0c9e1050f3ef20f7de7f6e08284c7/74d00a3c5496423b-45/s250x400/3739dff1a4baba380a3d42f198cd2dc337aa8736.jpg][/telimg1]
[tel5]belly
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/a9d0c9e1050f3ef20f7de7f6e08284c7/74d00a3c5496423b-45/s250x400/3739dff1a4baba380a3d42f198cd2dc337aa8736.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Aspen Hall
18:14
Wow, takiego zgłoszenia jeszcze nigdy nie dostałam.
Myślę, że byłabym w stanie zaoferować pracę, choć nie jestem pewna w jakim wymiarze czasowym...
Miałabyś czas się spotkać, powiedzmy jutro, aby o tym porozmawiać?
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
Aiden Thompson
odpowiedź na wiadomość
Bardzo liczę na owocną współpracę z Farmą Owiec. Belinda Beckett
Widzę, że dzisiejsza młodzież się nie patyczkuje i odważnie idzie po swoje.
Jeśli Twoje zgłoszenie jest nadal aktualne, to możemy spotkać się jutro w godzinach porannych na mojej farmie. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu i ewentualnych możliwościach.
Proszę o potwierdzenie.
Pozdrawiam.
wysłano do belly beckett
sex on the beach
pif-paf#8372
Właścicielka restauracji — BEACH RESTAURANT LORNE BAY
27 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Look for the girl with the broken smile
Ask her if she wants to stay awhile
And she will be loved
Daisy
18:10
Hej Belinda! Przede wszystkim dziękuję za Twoją wiadomość. Twoje zaangażowanie jest niesamowite! Jestem pod ogromnym wrażeniem, bo niewiele osób jest gotowych przeznaczyć swoje 100% zarobków na cele charytatywne. Postawa godna uznania
18:12
Jestem codziennie w restauracji od 9.00 do 17.00. Wpadnij w wolnej chwili, to możemy porozmawiać o możliwościach współpracy.
18:15
Niemniej jednak zachęcam Cię także do wsparcia zwierząt nie tylko w formie finansowej. W sanktuarium jest otwarty nabór na wolontariuszy. Planują właśnie adoptować aż 20 nowych zwierzaków, więc każda para rąk przyda się do pomocy ;)
wysłano do belly beckett
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
ainsley remington
odpowiedź na wiadomość
Bardzo liczę na owocną współpracę ze Stadniną i Ośrodkiem Jeździeckim. Belinda Beckett
Witaj! Dziękujemy za zainteresowanie działalnością Ośrodka. Nasz Team to co prawda raczej ekipa stałych pracowników, ale Twoja wiadomość była interesująca na tyle, że możemy pomyśleć o zorganizowaniu zajęcia dla dodatkowej pary rąk!
Możemy spotkać się w Ośrodku we wtorek o 10.00? Omówimy ewentualne szczegóły. Do zobaczenia!
wysłano do belinda beckett
stolarz, właściciel — plane wood carpenter
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
nigdy nie byłem szalony, nie tak naprawdę; może z wyjątkiem chwil, kiedy wzruszało mnie serce
Terence Burkhart
Cześć, dzięki za wiadomość, Belinda!
Cenię sobie podobny altruizm i zaangażowanie w pomoc zwierzętom, ale praca w moim zakładzie bez odpowiedniego doświadczenia jest zbyt niebezpieczna, bym mógł przyjąć teraz dorywczego pracownika i to takiego nieposiadającego przeszkolenia. Do spraw biurowych także nikogo teraz nie potrzebujemy, ale chętnie wpłacę na sanktuarium równowartość jednej wypłaty i zaoferuję nawiązanie dalekosiężnej współpracy.
Mam nadzieję, że będziesz wytrwała w swojej chęci do charytatywnej pomocy i że nie pozwolisz nikomu się do niej zrazić!
wysłano do belly beckett
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Harden
21:06
odpowiedź na wiadomość
Bardzo liczę na owocną współpracę z Rudd's Pub. Belinda Beckett
Cześć, Belindo. Wprawdzie nie szukam obecnie nowych pracowników, ale twoje argumenty i szczytny cel do mnie przemawiają.
Jeśli jesteś zainteresowana, zapraszam do Rudd's w piątek o 18:00. Wtedy przekażę szczegóły.
wysłano do belly beckett
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Aspen Hall
18:14
Pewnie, będą na miejscu. Jakby co, to masz mój numer telefonu i będziemy w kontakcie.
aktor — cały świat
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Zawsze zdaje się, że jest zbyt późno lub zbyt wcześnie; że zbyt wiele doświadczenia albo że zbyt mało. Zawsze coś stoi na przeszkodzie.
montague
11:47
Cześć Josie! Serio nie mogłaś zostać przy starym numerze? Wiesz, że w tych czasach związek z numerem telefonu trwa całe życie?
Wracam właśnie z sanktuarium, a ty nie odbierasz
(ps czy jako moja managerka nie powinnaś odbierać każdego połączenia?)
no i adoptowałem lotopałankę. Wiem, że mi to odradzałaś, ale słuchaj, to miejsce jest fantastyczne, a zwierzątko super fajne! No i czy to nie super, że mogę im pomóc swoimi zasięgami?
Poza tym słuchaj, lotopałanki są ekstra! Mają takie duże oczy, że widzą bardzo dobrze w ciemności i ogólnie najlepiej jest im towarzyszyć po zmroku. Moony jest takim szarym słodziaczkiem o białym brzuszku, wyślę ci potem jej zdjęcia <3
Może ogarniemy tam jakąś sesję zdjęciową? No wiesz, za darmo, żeby więcej osób się o nich dowiedziało
wysłano do josie
lotopałanka
.
aktor — cały świat
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Zawsze zdaje się, że jest zbyt późno lub zbyt wcześnie; że zbyt wiele doświadczenia albo że zbyt mało. Zawsze coś stoi na przeszkodzie.
montague
11:47
Oj, przepraszam najmocniej!
Czy to jakiś dziwny zbieg okoliczności i też mieszkasz w Lorne Bay?
A może znasz tę moją Josie?
wysłano do belly beckett
lotopałanka
.
ODPOWIEDZ