Spawa w stoczni i kręci interesy na boku — Winfield's Craft
30 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pomimo złamanego serca i tęsknoty za Chloe, NIECHCĄCY poślubił Zoey podczas pijackiego wypadu do Sydney. Zamierza jednak pociągnąć to małżeństwo przez pół roku, by zdobyć potrzebną forsę i spłacić Nathaniela.
theseus beveridge
Wrócił po roku do miasteczka i ukrywa się na swej łodzi przed Nathanielem, bo wisi mu gruby hajs i przed wyjazdem z Lorne okradł ojca swojej dziewczyny.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

dyskoteka
marta
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
obowiązkowo autumn goldsworthy ze względu na stare czasy <33
Synergolog || Wykładowca — James Cook University
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Spojrzał ostatni raz na zdjęcie opatrzone słowami "To Twoja córka", po czym wsunął je między stronnice czytanej przez siebie książki. Długi lot niebawem miał dobiec końca, zabierając Otto do domu, gdzie mógł rozpocząć życie na nowo.
Oczywiście, przecież niczego nie możesz zrobić od początku do końca tak jak się należy, prawda theseus beveridge ? Oj bracie, musisz wreszcie dorosnąć, bo pewnego dnia wpakujesz się w takie kłopoty, że chociaż poruszyłbym niebo i ziemię to nie uda mi się Ciebie z nich wyciągnąć :( W każdym razie tak jak Otto właśnie krytykuje Theseusa za to, że ma brak wzorku w relkach, ale i tak do nich się wpisał, tak też będzie wyglądać ich relacja, tak? Będzie "AJABAJA" co Ty robisz Tadek? Czemu znów broisz, a jednocześnie Octavian będzie go wspierał i starał się pomóc jak tylko będzie potrafił <3
prowadzi cukiernię — sugar bakeshop
30 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
do Lorne Bay wróciła dopiero co po rocznej nieobecności, podczas której leczyła się na raka, o czym prawie nikt nie wie, i próbuje odzyskać narzeczonego
theseus beveridge chętnie podrzucę ci Idę, bo są w tym samym wieku, więc pewnie razem chodzili do szkoły. Może byli przyjaciółmi? Może nawet przez jakiś czas się spotykali? :hm:
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
szef kuchni — julius pizzeria
28 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Robi najlepszą pizzę w mieście, choć od kilku lat marzy o otworzeniu własnej restauracji.
chcesz kogoś? theseus beveridge
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
theseus Beveridge Charlotte będzie super fajną starszą kuzynką :wohoo:
A jeśli chcesz kogoś z reszty mojej gromadki, to krzycz ^^
Spawa w stoczni i kręci interesy na boku — Winfield's Craft
30 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pomimo złamanego serca i tęsknoty za Chloe, NIECHCĄCY poślubił Zoey podczas pijackiego wypadu do Sydney. Zamierza jednak pociągnąć to małżeństwo przez pół roku, by zdobyć potrzebną forsę i spłacić Nathaniela.
Ginny Montgomery pisze: 10 kwie 2023, 21:42
obowiązkowo autumn goldsworthy ze względu na stare czasy <33
oboje są w tym samym wieku, więc chętnie przyjmę autumn na koleżankę ze szkolnych czasów :hihihi: on co prawda wolał wszelkie aktywności niezwiązane z samą szkołą i częściej zrywał się z lekcji ale aby ukończyć liceum, theseus musiał nieco się przyłożyć na półmetku i myślę, że na jakichś zajęciach, mogli nawet pracować w parze? nie wiem czy po otrzymaniu dyplomów ich ścieżki się jeszcze przecięły?

Octavian Beveridge pisze: 10 kwie 2023, 21:43
Oczywiście, przecież niczego nie możesz zrobić od początku do końca tak jak się należy, prawda theseus beveridge ? Oj bracie, musisz wreszcie dorosnąć, bo pewnego dnia wpakujesz się w takie kłopoty, że chociaż poruszyłbym niebo i ziemię to nie uda mi się Ciebie z nich wyciągnąć :( W każdym razie tak jak Otto właśnie krytykuje Theseusa za to, że ma brak wzorku w relkach, ale i tak do nich się wpisał, tak też będzie wyglądać ich relacja, tak? Będzie "AJABAJA" co Ty robisz Tadek? Czemu znów broisz, a jednocześnie Octavian będzie go wspierał i starał się pomóc jak tylko będzie potrafił <3

blablabla, nie przynudzaj, starszy bracie! theseus pewnie jednym uchem wpuszczał słowa octaviana, a drugim wypuszczał ale wielokrotnie tego żałował i zwracał się do niego o pomoc - zwłaszcza, gdy odwrócił się od niego ojciec. tadek jest głupi i uparty ale kocha brata, pamiętaj! <33

ida barnard pisze: 10 kwie 2023, 21:53
theseus beveridge chętnie podrzucę ci Idę, bo są w tym samym wieku, więc pewnie razem chodzili do szkoły. Może byli przyjaciółmi? Może nawet przez jakiś czas się spotykali? :hm:

cześć! wiesz co, myślę, że mogli faktycznie znać się ze szkoły i może po jej skończeniu, o ile ona nigdzie nie wyjechała byli ze sobą nieco dłużej? pytanie czy ona by z nim wytrzymała, bo theseus nie umie usiedzieć z tyłkiem w miejscu i ciągle coś kombinował na boczku :lol:

Gaz Foggart pisze: 10 kwie 2023, 21:56
chcesz kogoś? theseus beveridge


myślę, że z gage mogliby się znać lub przynajmniej kojarzyć ze szkoły, bo jest między nimi rok różnicy? na pewno mocno by się zdziwił gdyby oddał auto do mechanika i ją zobaczył :lol: no i może gaza na jakiegoś kumpla?
Thomas Winfield pisze: 10 kwie 2023, 22:18
theseus Beveridge Charlotte będzie super fajną starszą kuzynką :wohoo:
A jeśli chcesz kogoś z reszty mojej gromadki, to krzycz ^^
a też będzie tak umoralniała theseusa jak octavian? :/ no i pytanie czy makayla wie o szemranych interesach nathaniela w shadow?
dyskoteka
marta
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
theseus beveridge pisze: 11 kwie 2023, 11:48
a też będzie tak umoralniała theseusa jak octavian? :/ no i pytanie czy makayla wie o szemranych interesach nathaniela w shadow?
Nie będzie, przecież jest od niego o wiele fajniejsza :spider:
Makayla wie wszystko, jak trzeba, to czasem włączy na zapleczu pralkę, żeby wyprać trochę pieniążków, jak się ubrudzą :sneaky:
I Toma ci jeszcze dam! Toż to Winfield, czasem załatwia w stoczni różne rzeczy dla rodziców, więc panowie mogą znać się z widzenia :wohoo:
Spawa w stoczni i kręci interesy na boku — Winfield's Craft
30 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pomimo złamanego serca i tęsknoty za Chloe, NIECHCĄCY poślubił Zoey podczas pijackiego wypadu do Sydney. Zamierza jednak pociągnąć to małżeństwo przez pół roku, by zdobyć potrzebną forsę i spłacić Nathaniela.
Thomas Winfield pisze: 11 kwie 2023, 17:40
theseus beveridge pisze: 11 kwie 2023, 11:48
a też będzie tak umoralniała theseusa jak octavian? :/ no i pytanie czy makayla wie o szemranych interesach nathaniela w shadow?
Nie będzie, przecież jest od niego o wiele fajniejsza :spider:
Makayla wie wszystko, jak trzeba, to czasem włączy na zapleczu pralkę, żeby wyprać trochę pieniążków, jak się ubrudzą :sneaky:
I Toma ci jeszcze dam! Toż to Winfield, czasem załatwia w stoczni różne rzeczy dla rodziców, więc panowie mogą znać się z widzenia :wohoo:

no tak, musi koniecznie znać thomasa! co prawda, theseus pracuje w stoczni od jakiegoś miesiąca ale na pewno mieliby okazje na siebie wpaść :oops:
dyskoteka
marta
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Hejka theseus beveridge, wpadam ze względu na to, że Theseus pracuje u ojca Luke'a w stoczni, ale też mam dodatkową propozycję z serii nie do odrzucenia XD Bo brakuje mi takiej relki, ale do rzeczy - Luke parę lat temu prowadził bardzo imprezowy tryb życia, więc pomyślałam że Thes mógł być jego ziomkiem z tamtego okresu (a że są w podobnym wieku, to nawet mogli znać się od dzieciaka i razem odjebywać :lol: ). + Luke tych parę lat temu miał problem z dragami, więc Thes mógł być dodatkowo jego dilerem :sneaky: No i jak chcesz, to po powrocie T. do Lorne Luke mógł mu podrzucić info, że jego stary szuka ludzi do pracy w stoczni :hm: Koniec :lol:
Spawa w stoczni i kręci interesy na boku — Winfield's Craft
30 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pomimo złamanego serca i tęsknoty za Chloe, NIECHCĄCY poślubił Zoey podczas pijackiego wypadu do Sydney. Zamierza jednak pociągnąć to małżeństwo przez pół roku, by zdobyć potrzebną forsę i spłacić Nathaniela.
Luke Winfield pisze: 13 kwie 2023, 22:19
Hejka theseus beveridge, wpadam ze względu na to, że Theseus pracuje u ojca Luke'a w stoczni, ale też mam dodatkową propozycję z serii nie do odrzucenia XD Bo brakuje mi takiej relki, ale do rzeczy - Luke parę lat temu prowadził bardzo imprezowy tryb życia, więc pomyślałam że Thes mógł być jego ziomkiem z tamtego okresu (a że są w podobnym wieku, to nawet mogli znać się od dzieciaka i razem odjebywać :lol: ). + Luke tych parę lat temu miał problem z dragami, więc Thes mógł być dodatkowo jego dilerem :sneaky: No i jak chcesz, to po powrocie T. do Lorne Luke mógł mu podrzucić info, że jego stary szuka ludzi do pracy w stoczni :hm: Koniec :lol:

wiesz, to brzmi idealnie! fajnie gdyby właśnie istniał na forku ktoś z kim wcześniej, theseus dużo balował i ktoś, kto krył by mu tyłek! oczywiście pasuje mi też całkowicie pomysł, że to własnie luke załatwił mu nową robotę :hihihi:
dyskoteka
marta
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Ekstra! :jupi: To jakbyś chciała zagrać, dawaj znać! Chętnie też bym rozegrała jakieś retro :oops: theseus beveridge
ODPOWIEDZ