student oraz mechanik samochodowy — biorący udział w nielegalnych wyścigach
23 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Oficjalna wersja zakłada, że wyjechał na jakiś czas z Lorne. Jedyna i prawdziwa jest taka, że siedział w areszcie, ale nie chce, aby ktokolwiek dowiedział co się stało.
Dodam wzór, obiecuje!
dyskoteka
banshee
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Skoro tak ładnie zapraszasz to wpadam :lol:
mars chadwick
studentka — JCU
26 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Księżniczka, którą wrzucono w realia gminu. Sieje zniszczenie, bo sama mocno jest zniszczona.
Też jestem do dyspozycji mars chadwick! Częstuj się i bierz kogo chcesz <3
student oraz mechanik samochodowy — biorący udział w nielegalnych wyścigach
23 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Oficjalna wersja zakłada, że wyjechał na jakiś czas z Lorne. Jedyna i prawdziwa jest taka, że siedział w areszcie, ale nie chce, aby ktokolwiek dowiedział co się stało.
Claire Buxton pisze: 26 maja 2023, 00:19
Skoro tak ładnie zapraszasz to wpadam :lol:
mars chadwick
Z Twoich postaci wiekowo pasuje mi na pewno Claire Buxton. Może kiedyś zepsuł jej się ten piękny Mercedes i korzystała z usług Marsa w jego warsztacie, mógł przywrócić jej auto do porządku i w taki oto sposób się poznali? Dodatkowo mogę wziąć od Ciebie Zeta Corrente na kumpla. Skoro nie do końca z niego taki aniołek jakiego gra to na pewno by się z Marsem dogadał. Na pewno niejednokrotnie mógł robić z nim jakieś interesy :v Na przykład Mars mógł dać Zecie cynk, że podczas wyścigów mógłby na pewno nieco zarobić <3 Jest jeszcze scarlet callaway z którą na pewno mamy dużo super grafiki, ale nie wiem jak połączyć te kropki :hm:

Obrazek

Celestine Hemingway pisze: 26 maja 2023, 00:24
Też jestem do dyspozycji mars chadwick! Częstuj się i bierz kogo chcesz <3
Od Ciebie Lilka na pewno wezmę Lisbeth Westbrook , bo jest zbliżona wiekowo. Skoro po rozstaniu zaczęła dużo imprezować to na pewno trafili na siebie podczas jakiejś z imprez <3 mogli również znać się o wiele dłużej i gdy tylko zostawiła swojego faceta mogła poprosić Marsa, aby ten zabrał ją na jakąś dobrą imprezę :hihihi: jeśli chcesz mi kogoś jeszcze podrzucić to śmiało, zaproponuj kogoś i będziemy główkować!
dyskoteka
banshee
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Dzień dobry młodzieży :lol: My nie mamy jeszcze żadnych relacji, nic a nic! :omg: Moja ferajna to co prawda mocno starszyzna, z podobnych wiekiem mam Sage (chyba, że mentalnie też się liczy, wtedy największym gówniarzem jest Dillon :lol: ). Częstuj się kim tylko masz ochotę <3

mars chadwick
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
no hejka, mars chadwick :fox:
student oraz mechanik samochodowy — biorący udział w nielegalnych wyścigach
23 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Oficjalna wersja zakłada, że wyjechał na jakiś czas z Lorne. Jedyna i prawdziwa jest taka, że siedział w areszcie, ale nie chce, aby ktokolwiek dowiedział co się stało.
Ainsley Remington pisze: 26 maja 2023, 10:17
Dzień dobry młodzieży :lol: My nie mamy jeszcze żadnych relacji, nic a nic! :omg: Moja ferajna to co prawda mocno starszyzna, z podobnych wiekiem mam Sage (chyba, że mentalnie też się liczy, wtedy największym gówniarzem jest Dillon :lol: ). Częstuj się kim tylko masz ochotę <3

mars chadwick
Faktycznie z Twoich to tylko Sage się łapie wiekowo, a i tak jest starsza! :lol: Ty i ten Twój dom spokojnej starości XD Ogólnie Sage Gilmore pracuje na benzynowej, więc może to być jakiś punkt zaczepienia. Możemy fabularnie uznać, że stacja znajduje się niedaleko warsztatu Marsa i ten przychodzi do niej często na jakieś żarełko, kiedy w pracy zgłodnieje, co Ty na to? <3
India Norris pisze: 26 maja 2023, 10:25
no hejka, mars chadwick :fox:
No dzień dobry, witam! <3 my już wiemy co i jak, więc jeśli masz ochotę to możesz nam coś zacząć India Norris ;>
dyskoteka
banshee
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
mars chadwick znaj moje dobre serce :lol:
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
a ja nie wiem jak pan zapatruje się na różnice wiekowe, jeśli są ważne to mogę podrzucić Alfiego 8) jeśli nie to Julia może zostać milfem a co!

mars chadwick
Studentka archeologii — i recepcjonistka na siłowni
22 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Studentka archeologii, dorabiająca na recepcji lokalnej siłowni. Ostatnio jej głównym zajęciem jest walka o to, aby nie być w związku opcją a pierwszym wyborem.
Proszę nie zapominać o słońcu swojego życia mars chadwick <3
powitalny kokos
A.
Maya
ortopeda | lekarz wojskowy — szpital w cairns
34 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
zawieszony. gdzieś między wojną a cywilem. w pracy za przekroczenie uprawnień i złamanie procedur. w zupełnej wściekłości po tym jak skrzywdzono jego siostrę. między dobrymi zamiarami a chęcią dania swojemu najlepszemu kumplowi w zęby. i między mią a totalnym zauroczeniem jej osobą (nie liczy się).
Dick Remington pisze: 26 maja 2023, 10:57
Jeśli nie to Julia może zostać milfem a co!
NIE, NIE MOŻE.

Nie było mnie tutaj :lol:

A tak serio - Mars Chadwick niezovowiazujace kumpelstwo z Sage biorę bez mrugnięcia okiem! <3
student oraz mechanik samochodowy — biorący udział w nielegalnych wyścigach
23 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Oficjalna wersja zakłada, że wyjechał na jakiś czas z Lorne. Jedyna i prawdziwa jest taka, że siedział w areszcie, ale nie chce, aby ktokolwiek dowiedział co się stało.
India Norris zawsze doceniam Twoje dobre serce <3

Dick Remington a to Alfie przypadkiem nie miał polecieć na kumpla Mercurego? Chociaż w sumie to może i lepiej dać go tutaj, bo panowie są w tym samym wieku, więc na pewno lepiej się dogadają <3 A milfa do romansu patrząc na jego tryb życia na pewno by nie odrzucił :lol:

Mia Shelley On ją naprawdę kocha, ale nie wie jak to pokazać, więc będzie nad tym pracował. Pewnie wiele razy Mia usłyszy od niego słowo "przepraszam" albo "wybacz" :( Biedna *.*

Dillon riseborough pisze: 26 maja 2023, 11:06
Dick Remington pisze: 26 maja 2023, 10:57
Jeśli nie to Julia może zostać milfem a co!
NIE, NIE MOŻE.

Nie było mnie tutaj :lol:

A tak serio - Mars Chadwick niezovowiazujace kumpelstwo z Sage biorę bez mrugnięcia okiem! <3



SUPER <3
dyskoteka
banshee
ODPOWIEDZ