ortopeda | lekarz wojskowy — szpital w cairns
34 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
zawieszony. gdzieś między wojną a cywilem. w pracy za przekroczenie uprawnień i złamanie procedur. w zupełnej wściekłości po tym jak skrzywdzono jego siostrę. między dobrymi zamiarami a chęcią dania swojemu najlepszemu kumplowi w zęby. i między mią a totalnym zauroczeniem jej osobą (nie liczy się).
dillon riseborough
złoty chłopak, którego w kamień zamieniła wojna. lekarz ortopeda, pracuje też na izbie i w karetce. wynajmuje mieszkanie w podłym sapphire river. jeździ vauxhallem rodem z wypożyczalni. mimo to starcza mu uroku na tyle, by babiarzem być przeokrutnym.
desiree riseborough
siostra

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Dillon riseborough <3
W sumie z ortopedami nie mam za dużo po drodze, ale każdemu ze szpitala wciskam Marysię, bo ona ma chore serce i chociaż nienawidzi tego miejsca (i niestety też pracowników </3), to często tam ląduje. No i w sumie Pearl ma problemy z kostką, bo raz skręciła, teraz nadwyrężyła, więc może w końcu wybierze się do ortopedy :lol:
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Eloszka Dillon riseborough <3!

Wpadam z moimi panami, bo na pewno znamy się z przeszłości i teraźniejszości.
Jonathan to wiadomka, ale myślę, że z Jasperem też panowie powinni się znać :3
Jeśli masz jeszcze na coś pomysł to ja chętnie, chętnie!
ODPOWIEDZ