pisarka — -
33 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
and i want to be pinned between him and the mattress, like a flower pressed in a book.
and i want to say his name, over and over, like it's the only word written on the pages.
deonne britton
od pół roku w Lorne Bay, cicha - raczej się nie wychyla, najczęściej spotkasz ją w barach. Fanatyczka dobrego wina, na pierwszy rzut oka można dostrzec, że coś ukrywa. Nigdy nie przedstawia się pełnym imieniem i nazwiskiem. W poranki biega wraz ze swoim ukochanym psem golden retriverem Simbą. Z pozoru miła, uczynna. Niekiedy lubi spędzić czas przy kawie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
różal
brak multikont
Agent Federalny — Cairns Australian Federal Police
35 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, a obecnie Agent Federalny. Przeprowadził się do Lorne Bay, bo tu mieszkał jego brat, który został zamordowany. Chce rozwiązać zagadkę jego śmierci, bo od lat nie daje mu to spokoju. Działa w ukryciu, aby ominąć oczy podejrzliwych mieszkańców miasteczka.
Jedynie Liam jest w podobnym wieku, więc podrzucę Ci go po coś fajnego <3 Deonne Britton
ambitny krab
banshee
rysuję komiksy — i tworzę obrazki do książek dla dzieci
30 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Obrazek <3
ambitny krab
nick autora
noah
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
No to przybyłam Deonne Britton <3
Nie wiem kogo byś ode mnie chciała, ale moje panie są do Twojej dyspozycji, chociaż mam je raczej młodsze od Deonne, ale może to nie przeszkoda :hihihi:
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Oddaję moich panów w Twoje ręce jeśli masz ochotę na któregoś z nich to śmiało ;>

Deonne Britton <3
pisarz/artysta — sam sobie u siebie
37 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
pisarz/artysta o złamanej duszy i problemie ze startem nowego życia w Lorne Bay.
Witaj pisarska duszo, mamy ten sam zawód, w tym samym czasie się tu pojawiamy i pewnie bywamy w tym samych barach. Jordan coś tam napisał i wydał ale czy było to na tyle głośne aby o tym usłyszała? To zależy ale możemy ich poznać ze sobą, o!

Deonne Britton
przyjazna koala
Ł.
brak multikont
ODPOWIEDZ