pisarka — -
33 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
and i want to be pinned between him and the mattress, like a flower pressed in a book.
and i want to say his name, over and over, like it's the only word written on the pages.
Ze snu wyrwa mnie mój przeraźliwy krzyk. Dzieje się to od dawna; od lat plątam się po przestrzeni mojej własnej jaźni. Często nie wiem co jest prawdziwe, a co jedynie rozbudowuję mój umysł. Zawsze mówię: jestem tu dla Courtney, lecz to wcale nie ona miażdży mą duszę od środka. Kiedyś też tu był. Zatapiałam się w zapachu jego skóry - drążyłam spojrzeniem w jego oczach tak ciemnych jak poranna kawa, a zarazem przenikliwych i wyrazistych, że potrafiłyby złamać każdą z napotkanych zjaw. A może on też był zjawą? Wymyśliłam go sobie, to jak mnie pragnął - to jak rozgrzewał moje serce, to jak każda moja myśl - spostrzeżenie, zainteresowanie było zachwiane i chaotyczne, że czasem nie poznawałam siebie. Zrobiłabym dla niego wszystko. Zabiłabym dla niego. Umarłabym dla niego. Przez dwa lata dla niego żyłam.
Dzisiaj patrząc oczami siebie-nie-sprzed-czterech-lat czuję, że płonę - że przestało istnieć wszystko co budowało mnie trzy dekady. Nigdy już nie będę tą jedenastoletnią dziewczynką ściskającą z całych sił pluszowego misia gdy Pani z opieki społecznej powiadamia mnie o śmierci obydwojga rodziców. Nigdy nie będę już tą osiemnastolatką, która wychodzi zza krat domu dziecka i odziedzicza firmę wartą miliardy dolarów. Nigdy więcej nie będę dwudziestoośmioletnią żoną Finnick'a Oldmana, który niecały zaginął rok po naszym ślubie. Nigdy już nie będę stała przy boku Eamon'a Korvena - poszukując męża, aby jednocześnie zakochać się w tym pierwszym. Nigdy już nie napiszę o kolejnym seryjnym mordercy... bo co jeżeli sama się nim stałam?

Dlaczego Australia?
Dlaczego Lorne Bay?

Teraz chcę być tylko siostrą, która swoją tajemnicę zabierze do grobu.


Δ państwo Britton posiadali własny koncern farmaceutyczny; po ich śmierci, Deonne przejęła 51% udziałów w firmie „Britton Industries” - Uzyskała pełnomocnictwo w dniu osiemnastych urodzin, stąd środki na podróże, zwiedzanie krajów, oraz kupno wielu posiadłości. Jest bogata.
Δ mąż Dei zaginął 2019 roku, przez dwa lata nie dawał znaku życia, odezwał się dopiero rok temu; pojawiając się w Seattle. Aktualnie przesiaduję wyrok 25-lat pozbawienia wolności, za (niesłuszne) oskarżenia dotyczące śmierci kilkunastoletniej Marine; sprawą zaginięcia dziewczęcia zajmował się Eamon Korven; w tamtym okresie partner Britton.
Δ mówi biegle w czterech językach: włoskim, francuskim, portugalskim, oraz hiszpańskim .
Δ w ciągu ośmiu miesięcy przebywania w Seattle napisała dwie powieści; pierwszą z nich jest „Inside his head” pod pseudonimem Jonathan;a Abernathy;ego. Druga zaś jest o seryjnym mordercy, grasującym w nieopodal znajdującym się małym miasteczku. Tą książkę podpisała już swoim nazwiskiem.
Δ całkiem dobrze śpiewa, lecz nie szczyci się tą umiejętnością. Nie lubi być w centrum uwagi, więc jej śpiew usłyszała zapewne mała garstka ludzi. Zazwyczaj produkuję się pod prysznicem.
Δ kocha tańczyć, biegać - grać w babingtona; ogólnie spędzanie wolnego czasu aktywnie, jest dla niej najlepszą opcją.
Δ gotuję, głównie najlepiej sprawdza się w kuchni francuskiej; zamieszkując w Paryżu ponad trzy lata swojego życia - zamieniła na nią kubki smakowe.
Deonne Colette Britton
14 maj '90
jacksonville (floryda)
pisarka
-
pearl lagune
rozwódka, heteroseksualna
Środek transportu
zwykle wszędzie chodzi pieszo, lecz gdy jest zmuszona to porusza się Jeep Grand Cherokee Trackhawk
Związek ze społecznością Aborygenów
brak.

Najczęściej spotkasz mnie w:
w parku, w barze, na plaży.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Eamon Korven (przyjaciel)

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak, lecz bez śmierci, stałych uszczerbków na zdrowiu oraz strat finansowych.
deonne colette britton
teresa palmer
sumienny żółwik
różal
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany