Agent Federalny — Cairns Australian Federal Police
35 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, a obecnie Agent Federalny. Przeprowadził się do Lorne Bay, bo tu mieszkał jego brat, który został zamordowany. Chce rozwiązać zagadkę jego śmierci, bo od lat nie daje mu to spokoju. Działa w ukryciu, aby ominąć oczy podejrzliwych mieszkańców miasteczka.
— Jestem byłym żołnierzem, chociaż nie do końca o tym marzyłem. To wpoił mi mój ojciec oraz dziadek, którzy również służyli w australijskiej armii. Byłem na kilku wyjazdach, lecz najczęściej przygotowywałem młodych adeptów do służby.
— Byłem w długim związku, które zakończyło się małżeństwem. Moja praca oraz nieobecność w domu przełożyły się na rozwód. Byliśmy razem sześć lat, jednak częściej się mijaliśmy niż spędzaliśmy czas wspólnie.
— Wychowywałem się w Sydney i tam przez większość życia mieszkałem. Potem byłem przerzucany z miasta do miasta w zależności gdzie byłem potrzebny.
— Gdy dowiedziałem się, że mój brat został zamordowany, a sprawę umorzono, ponieważ nie znaleziono wystarczających dowodów postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce. Po wielu próbach, listach oraz prośbach moich przełożonych mogłem w końcu zostawić wojsko i zacząć pracę jako Agent Federalny. Nie było łatwo, ale się udało. Przeszedłem szereg szkoleń, egzaminów oraz prób dzięki którym mogłem stać się pełnoprawnym Agentem. Komisja również patrzyła na to w inny sposób zważywszy na to, że kiedyś byłem wojskowym.
— Postanowiłem, że sam na swój rachunek dowiem się co stało się z moim bratem. W tym właśnie celu przeprowadziłem się do Lorne, ponieważ mój brat zamieszkiwał te tereny. Dlatego prowadzę własne śledztwo w celu ujawnienia co tak naprawdę się z nim stało.
— W mieście jestem zaledwie od kilku miesięcy i nie znam tutaj praktycznie nikogo. Działam w ukryciu nie ujawniając się kim jestem, ponieważ im więcej osób wie, tym większa szansa na niepowodzenie mojej misji.
— Moja rodzina mieszka w Sydney i dalej myśli, że jestem żołnierzem na służbie. Nie chciałem im mówić o tym, że zmieniłem swoje życie i nie spocznę nim nie dowiem się kto zabił mojego brata.
— Jedynymi osobami, które o wszystkim wiedzą są - moja była żona oraz była żona mojego brata, które zbierają dla mnie wiele informacji i również próbują mi pomóc w rozwikłaniu tej zagadki.
— Wiedziałem o tym, że mój brat niejednokrotnie narażał się prawu i brał udział w szemranych interesach. Nigdy nas nie słuchał. Żona zagroziła odejściem jeśli tego nie zmieni, lecz rządza pieniędzy była dla niego ważniejsza niż rodzina.
— Agencja Federalna dla której pracuję dostała informację o śmierci pewnej kobiety w Lorne i gdy tylko się o tym dowiedziałem, robiłem wszystko aby dostać to zlecenie. Będę mógł bez ich wiedzy prowadzić drugie, własne śledztwo.
— Całe życie jako dziecko, a potem nastolatek miałem ułożone zanim się urodziłem. Rodzice od samego początku wiedzieli co będę robił nie pytając mnie nawet o zgodę. Mimo, że wojsko nie było moim wymarzonym kierunkiem to z czasem naprawdę to polubiłem.
— Jestem raczej spokojnym i opanowanym człowiekiem, lecz czasem potrafię pokazać swój charakterek. Potrafię również przybrać wiele twarzy, bo pracuję tylko wtedy, gdy wszystkie oczy nie są skierowane w moim kierunku.
liam wheeler
12.01.1988
Sydney, australia
agent federalny
Cairns Australian Federal Police
pearl lagune
rozwiedziony, heteroseksualna
Środek transportu
Ma w swoim garażu BMW M4 z 2019 roku oraz Kawasaki Ninja zx10rr. Oba pojazdy w kolorze czarnym.

Związek ze społecznością Aborygenów
Brak jakiegokolwiek związku ze społecznością.

Najczęściej spotkasz mnie w:
Tak naprawdę ciężko określić gdzie najczęściej można go spotkać. Nie można jednoznacznie tego określić.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Nikogo. Wydział Federalny w Cairns na pewno zrobi to szybciej.

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Zgadzam się na pełną ingerencję mistrza gry. Zanim jednak coś się wydarzy, proszę o kontakt na PW.
liam wheeler
BOYD HOLBROOK
ambitny krab
banshee
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
ODPOWIEDZ