rysuję komiksy — i tworzę obrazki do książek dla dzieci
30 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Nef Cunningham
Wychowałam się na nieco patologicznych przedmieściach Bristolu, a przy sprzyjającej okazji, uciekłam do Londynu. Przez długi czas byłam zapaloną aktywistką, ale z czasem odłożyłam to na bok. Rysuję komiksy i ilustruję książki, a przy tym zarabiam. Do Lorne przeprowadziłam się jakiś czas temu, do przyjaciółki żeby jak to mówią "zacząć nowe życie"
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
nick autora
noah
studentka i asystentka — Flemming and partners
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
trochę studiuje, ale większość czasu spędza w kancelarii, gdzie segreguje papiery Griffina i udaje, że uczy się jak zostać dobrym adwokatem
hej nef cunningham! jest u mnie w kim przebierać, więc zanim sama coś zaproponuję, zapytam, czy chcesz celować w kogoś konkretnego :welcome:
malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
Obrazek

Kocham nad życie <33
ambitny krab
.
Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
ObrazekObrazek

Jak mniemam Neff to ta przyjaciółka Matt'a, którą on w przeszłości zranił? :hm: Matt i Mic będą najwyraźniej coś tam z sobą kręcić, choć zobaczymy co nam się na fabule rozwinie, a co z tym fantem zrobimy jeśli o dziewczyny chodzi? :lol:
samolocik
Rośka
nope
ODPOWIEDZ