dziennikarz — the Cairns Post
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Emerytowany korespondent wojenny, który po śmierci żony osiadł w Lorne na stałe. Obecnie tworzy kontrowersyjne artykuły, a po śmierci bliskich przyjaciół spełnia się w roli nieporadnego ojca.
Graham Flanagan
Urodzony i wychowany w Lorne Bay. Przez długie lata pracował jako korespondent wojenny, ale kiedy dwa lata temu zginęła jego żona, przerzucił się na standardowe dziennikarstwo. Od pewnego czasu opiekuje się kilkumiesięczną córką zmarłych znajomych.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
Na ten moment mam do podrzucenia jedynie Pam, chcesz coś?

Graham Flanagan
ambitny krab
.
dziennikarz — the Cairns Post
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Emerytowany korespondent wojenny, który po śmierci żony osiadł w Lorne na stałe. Obecnie tworzy kontrowersyjne artykuły, a po śmierci bliskich przyjaciół spełnia się w roli nieporadnego ojca.
pam burnett pisze: 05 lut 2023, 14:57
Na ten moment mam do podrzucenia jedynie Pam, chcesz coś?
Pam ma dzieciaki, więc myślę, że dla Grahama mogłaby być cennym źródłem wiedzy w kwestii tego, jak się z nimi obchodzić :hm: możemy więc założyć, że widziała jego nierówną walkę z przyszywaną córką i postanowiła przyjść mu na ratunek, za co on miał odwdzięczyć się kawą, ale pewnie trochę z tym zwleka, skoro tonie w rodzicielskich obowiązkach, z którymi sobie nie radzi :hihihi:
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Graham Flanagan
Mogę Ci dać Pearl do czegoś, bo pracują wspólnie w tym samym miejscu! Chyba, że chcesz kogoś innego z mojej gromadki, to też śmiało :oops:
kucharz — beach restaurant lorne bay
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
marzycielka, właścicielka najpiękniejszego kundelka na świecie o imieniu pistachio, kucharka
:hi:
balon
martyna
hydraulik, złota rączka — warsztat w magazynie portowym
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Wcześniej wykonywał rozkazy, teraz robi, co do niego należy.
Miałam dać ci Augusta, ale sądzę, że Bradley będzie dużo lepszy! Bo przecież brał udział w wielu zagranicznych misjach i właściwie wciąż – mimo że od kilku lat nie jest w czynnej służbie – nie pogodził się z odstawieniem munduru. Także łap go na jakiegoś k o l e g ę. Mogą się nawet z frontu znać, bo dlaczego nie?

Chcesz też jakąś panią?
Pamiętaj, choose wisely! :hihihi:
Graham Flanagan
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
czy chcesz kogoś z moich? ^^


Graham Flanagan
dziennikarz — the Cairns Post
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Emerytowany korespondent wojenny, który po śmierci żony osiadł w Lorne na stałe. Obecnie tworzy kontrowersyjne artykuły, a po śmierci bliskich przyjaciół spełnia się w roli nieporadnego ojca.
Mari Chambers pisze: 08 lut 2023, 13:05
Mogę Ci dać Pearl do czegoś, bo pracują wspólnie w tym samym miejscu! Chyba, że chcesz kogoś innego z mojej gromadki, to też śmiało :oops:
w sumie wezmę chętnie Pearl! jak długo pracuje w Cairns Post? poniżej, powyżej dwóch lat? bo tak sobie myślę, że kiedy zaczynała, Graham mógł zostać przydzielony do monitorowania jej pracy i pełnić funkcję pewnego rodzaju mentora, co średnio było mu na rękę :hm: pewnie uznawał to za bardziej kłopotliwe dla siebie, niż przydatne dla niej, no i w zasadzie mógł być przy tym trochę opryskliwy i szorstki; w zależności od tego, jak widziałabyś to ty, coś mogło się zmienić w przeszłości, albo mogłybyśmy zobaczyć, czy zmieni się to na fabule, czy jednak on dalej pozostanie bucem :lol:
care maclerie pisze: 08 lut 2023, 13:12
:hi:
buzi <33
Bradley U. Weatherly pisze: 08 lut 2023, 13:12
Miałam dać ci Augusta, ale sądzę, że Bradley będzie dużo lepszy! Bo przecież brał udział w wielu zagranicznych misjach i właściwie wciąż – mimo że od kilku lat nie jest w czynnej służbie – nie pogodził się z odstawieniem munduru. Także łap go na jakiegoś k o l e g ę. Mogą się nawet z frontu znać, bo dlaczego nie?

Chcesz też jakąś panią?
Pamiętaj, choose wisely! :hihihi:
dobra, z Bradem super, mega mi pasuje! a jeśli chodzi o panie, to w sumie wszędzie mamy sporą różnicę wieku, ale żeby nie powielać Noel, może wzięłabym Ell? aktualnie mieszkają w tej samej dzielnicy, a jeśli dobrze kojarzę, to trochę taki mały chaos z niej, prawda? myślę, że mogłaby działać na Grahama jak zapalnik, niby go drażniąc, ale przy okazji mogłaby przypominać mu usposobieniem jego zmarłą żonę, co frustrowałoby go pewnie jeszcze bardziej :lol:
suzie worthington pisze: 08 lut 2023, 13:39
czy chcesz kogoś z moich? ^^
chętnie przygarnę Trippa na kumpla z młodzieńczych lat, a poza tym mogłabym też wziąć Portię, jeśli masz jakąś wizję, bo ona chyba w miasteczku długo nie jest, prawda? :hm:
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Graham Flanagan może tak być z tym mentorem, Pearl pracuje jakoś z dwa lata, po trochę później skończyła studia i też daleko jej do tytułu pracownika miesiąca. Tak naprawdę tematy, które dostaję z góry głównie traktuje po macoszemu, skupiona na sprawie osobistej, którą chce rozwiązać :lol: to zdecydowanie moja postać z najgorszym charakterem, więc jak Graham jest bucem, to mogła być między nimi napięta atmosfera i jak będziesz chciała zobaczyć, jak to się rozwinie na fabule, to daj mi znać :oops:
Internistka — Lorne Bay Medical Center
31 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Internistka z Chicago, która pod przymusem ląduje w Australii, by zamieszkać z Augustem, który ma mieć na nią baczenie po tym jak zamordowano jej małżonka a jego byłego partnera. Podejmuje prace w tutejszej przychodni i próbuje zacząć od nowa w zupełnie obcym środowisku.
trippowi przydadzą się kumple, więc jak najbardziej! a co portii to też chętnie ją oddam, zwłaszcza, że gier mi brakuje ale własnie przez fakt, że jest nowa w mieście, przyszło mi jedynie przez myśl, że mogli poznać się podczas jego wizyty w przychodni albo podczas jakiejś codziennej sytuacji przykładowo w sklepie? pomyślałam sobie, że może gdy zaczęła pracę, wciąż nie bardzo ogarniała miasteczko, a jako, że nie ma prawka, przemieszcza się rowerem lub autobusem. może tego dnia padało, więc zdecydowała się na komunikacje miejską, a w raz z końcem pracy, gdy kierowała się na przystanek, padł jej telefon. nie znała rozkładu ani numeru autobusu, którym mogłaby dotrzeć do domu. tutaj pojawia się graham, którego brunetka zaczepia, prosząc o pomoc w dotarciu do domu i nie moknięciu na deszczu . pewnie dopytała o właściwy autobus i godzinę odjazdu. drugi raz mogliby spotkać się właśnie w przychodni? :hm:


Graham Flanagan
ballada
marta
donalda, nicholas, milo, sidney, tripp, suzie
dziennikarz — the Cairns Post
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Emerytowany korespondent wojenny, który po śmierci żony osiadł w Lorne na stałe. Obecnie tworzy kontrowersyjne artykuły, a po śmierci bliskich przyjaciół spełnia się w roli nieporadnego ojca.
pearl campbell pisze: 16 lut 2023, 16:51
Graham Flanagan może tak być z tym mentorem, Pearl pracuje jakoś z dwa lata, po trochę później skończyła studia i też daleko jej do tytułu pracownika miesiąca. Tak naprawdę tematy, które dostaję z góry głównie traktuje po macoszemu, skupiona na sprawie osobistej, którą chce rozwiązać :lol: to zdecydowanie moja postać z najgorszym charakterem, więc jak Graham jest bucem, to mogła być między nimi napięta atmosfera i jak będziesz chciała zobaczyć, jak to się rozwinie na fabule, to daj mi znać :oops:
dobra, będę mieć to na uwadze jak coś mi się zwolni 8)
portia rothwell pisze: 20 lut 2023, 09:01
trippowi przydadzą się kumple, więc jak najbardziej! a co portii to też chętnie ją oddam, zwłaszcza, że gier mi brakuje ale własnie przez fakt, że jest nowa w mieście, przyszło mi jedynie przez myśl, że mogli poznać się podczas jego wizyty w przychodni albo podczas jakiejś codziennej sytuacji przykładowo w sklepie? pomyślałam sobie, że może gdy zaczęła pracę, wciąż nie bardzo ogarniała miasteczko, a jako, że nie ma prawka, przemieszcza się rowerem lub autobusem. może tego dnia padało, więc zdecydowała się na komunikacje miejską, a w raz z końcem pracy, gdy kierowała się na przystanek, padł jej telefon. nie znała rozkładu ani numeru autobusu, którym mogłaby dotrzeć do domu. tutaj pojawia się graham, którego brunetka zaczepia, prosząc o pomoc w dotarciu do domu i nie moknięciu na deszczu . pewnie dopytała o właściwy autobus i godzinę odjazdu. drugi raz mogliby spotkać się właśnie w przychodni? :hm:
w sumie mógł ją wtedy sam odstawić do domu, pewnie byłoby to mniej kłopotliwe :hm: i cała reszta mi pasuje, więc biorę :welcome:
Internistka — Lorne Bay Medical Center
31 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Internistka z Chicago, która pod przymusem ląduje w Australii, by zamieszkać z Augustem, który ma mieć na nią baczenie po tym jak zamordowano jej małżonka a jego byłego partnera. Podejmuje prace w tutejszej przychodni i próbuje zacząć od nowa w zupełnie obcym środowisku.
ona na pewno chciałaby mu się jakoś odwdzięczyć, więc myślę, że byłaby kolejna okazja do spotkania. przydadzą jej się wszelkie znajomości z tutejszymi, co by nie oszalała i nie musiała patrzeć tylko na augusta - nie żeby to był kiepski widok :hihihi:


Graham Flanagan
ballada
marta
donalda, nicholas, milo, sidney, tripp, suzie
ODPOWIEDZ