hydraulik, złota rączka — warsztat w magazynie portowym
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Wcześniej wykonywał rozkazy, teraz robi, co do niego należy.
Bradley
Weatherly
Urodził się w Lorne Bay, ale jako sześcioletni chłopak został porzucony, a opiekę nad nim przejęła rodzina zastępcza. Większość życia spędził w oddziałach Armii Australijskiej, ale pożegnał się ze służbą z powodu odkrycia nieprzeznaczonego jego oczom. W Lorne Bay mieszka od dwóch lat i choć był to nijako powrót, tak naprawdę odkrywa to miejsce od początku. Mieszka na łodzi, którą odkupił od starego rybaka i którą samodzielnie remontuje. Natomiast blisko portu wynajął starą przestrzeń magazynową, gdzie otworzył własny warsztat.
Leon Fitzgerald
brat bliźniak; zostali rozdzieleni na bardzo wczesnym etapie życia, obecnie łączą ich trudne relacje.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

onkolog — Cairns Hospital
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
młoda pani onkolog, obecnie dochodzi do siebie psychicznie i fizycznie po napaści byłego partnera z pomocą Flanna, którego kocha nad życie
weterynarz oraz opiekun lwów — cairns zoo
33 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Weterynarz i opiekunka lwów w Cairns zoo. Przeszło trzy lata temu wróciła z długoletniego pobytu w Kenii, gdzie pracowała ze zwierzętami w Parku Narodowym Nairobi. Aktualnie myśli o założeniu własnej fundacji, a poza tym próbuje zbudować swoją przyszłość z Clayem.
to co, kogo chcesz ode mnie, Bradley U. Weatherly? :poledance:
hydraulik, złota rączka — warsztat w magazynie portowym
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Wcześniej wykonywał rozkazy, teraz robi, co do niego należy.
Cześć, Desiree Riseborough <3
Szykuje nam się jakiś płaczliwy wątek? Brad to smętna postać, w dodatku gburowata, ale ma w sobie głęboko zakorzenioną potrzebę niesienia pomocy. Szczególnie pięknym blondynkom – choć romanse woli krótkie i niezobowiązujące.

Od Ciebie chcę Gayla Farnham lub Gia Faraday bo z tymi dwoma nie mamy relacji. I w sumie bardziej kusi mnie Gia Faraday. Brad urodził się w Tingaree, ale jako dzieciak został oddany. Teraz trochę kręci nosem na mieszkańców rezerwatu, bo uważa, że zżyta ze sobą społeczność to tylko sztuczna fasada, mimo że w przeszłości był bardzo dumny z tego, że w swoich żyłach ma krew Aborygenów :hm:
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
skoro Bradley U. Weatherly ma słabość do blondynek to jestem :hihihi:
hydraulik, złota rączka — warsztat w magazynie portowym
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Wcześniej wykonywał rozkazy, teraz robi, co do niego należy.
suzie worthington, zapraszam, możesz mnie oblać kawą, bo alkoholu nie pijam! :>
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
ale pewnego dnia będziemy bff, co nie :/

Bradley U. Weatherly
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
hydraulik, złota rączka — warsztat w magazynie portowym
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Wcześniej wykonywał rozkazy, teraz robi, co do niego należy.
Nie może być inaczej! leon fitzgerald
ODPOWIEDZ