Internistka — Lorne Bay Medical Center
31 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Internistka z Chicago, która pod przymusem ląduje w Australii, by zamieszkać z Augustem, który ma mieć na nią baczenie po tym jak zamordowano jej małżonka a jego byłego partnera. Podejmuje prace w tutejszej przychodni i próbuje zacząć od nowa w zupełnie obcym środowisku.
portia rothwell
Internistka z Chicago, która pod przymusem ląduje w Australii, by zamieszkać z Augustem, który ma mieć na nią baczenie po tym jak zamordowano jej małżonka a jego byłego partnera. Podejmuje prace w tutejszej przychodni i próbuje zacząć od nowa w zupełnie obcym środowisku. Przyjmę każdego!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ballada
marta
donalda, nicholas, milo, sidney, tripp, suzie
Lekarz rodzinny — Lorne Bay Medical Center
35 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Ma urwanie głowy nie z jednym, a z dwójką (wspaniałych) dzieci. Niestety wciąż nie zrozumiał, że niektóre (wyjątkowe) relacje zdarzają się tylko raz w życiu.
Prócz Augusta – miłości twojego życia, o czym jeszcze nie wiesz, ale się przekonasz – dam Ci właśnie Diona, bo pracują razem <3
Internistka — Lorne Bay Medical Center
31 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Internistka z Chicago, która pod przymusem ląduje w Australii, by zamieszkać z Augustem, który ma mieć na nią baczenie po tym jak zamordowano jej małżonka a jego byłego partnera. Podejmuje prace w tutejszej przychodni i próbuje zacząć od nowa w zupełnie obcym środowisku.
Dion A. Winslow pisze: 01 lut 2023, 13:28
Prócz Augusta – miłości twojego życia, o czym jeszcze nie wiesz, ale się przekonasz – dam Ci właśnie Diona, bo pracują razem <3

pożyjemy, zobaczymy :lol: a co do diona, to tak, bardzo chętnie go przyjmę, skoro portia na dobra sprawę nie zna w mieście nikogo. na pewno uraczy go jakąś poranną kawą zakupioną w drodze do pracy co by przełamać pierwsze lody i się zaprzyjaźnić :hihihi:
ballada
marta
donalda, nicholas, milo, sidney, tripp, suzie
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
A chcesz Charlotte Hargreeves, żeby znać jakąś babę lekarza? ^^
portia rothwell
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
portia rothwell ja Ci mogę dać Mari, bo ona ze szpitalem ma najwięcej wspólnego D: No i Lisę, bo jej ojciec był byłym dyrektorem <3
Internistka — Lorne Bay Medical Center
31 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Internistka z Chicago, która pod przymusem ląduje w Australii, by zamieszkać z Augustem, który ma mieć na nią baczenie po tym jak zamordowano jej małżonka a jego byłego partnera. Podejmuje prace w tutejszej przychodni i próbuje zacząć od nowa w zupełnie obcym środowisku.
Thomas Winfield pisze: 04 lut 2023, 13:12
A chcesz Charlotte Hargreeves, żeby znać jakąś babę lekarza? ^^
portia rothwell
Divina Norwood pisze: 06 lut 2023, 14:14
portia rothwell ja Ci mogę dać Mari, bo ona ze szpitalem ma najwięcej wspólnego D: No i Lisę, bo jej ojciec był byłym dyrektorem <3

obie panie pracują w szpitalu w cairns, a niestety portia pracuje w lokalnej przychodni :tear:
ballada
marta
donalda, nicholas, milo, sidney, tripp, suzie
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Tak tak, wiem, ale doktór to doktór :sneaky: O, może Charlotte zdążyła już zajrzeć do przychodni, żeby poprosić nową panią doktor, by ta wypisywała piękne recepty jej starszym rodzicom :hihihi: portia rothwell
Internistka — Lorne Bay Medical Center
31 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Internistka z Chicago, która pod przymusem ląduje w Australii, by zamieszkać z Augustem, który ma mieć na nią baczenie po tym jak zamordowano jej małżonka a jego byłego partnera. Podejmuje prace w tutejszej przychodni i próbuje zacząć od nowa w zupełnie obcym środowisku.
Charlotte Hargreeves pisze: 07 lut 2023, 10:39
Tak tak, wiem, ale doktór to doktór :sneaky: O, może Charlotte zdążyła już zajrzeć do przychodni, żeby poprosić nową panią doktor, by ta wypisywała piękne recepty jej starszym rodzicom :hihihi: portia rothwell

tak, jak najbardziej! myślę, że charlotte jako pracownik szpitala i mieszkanka lorne, mogła zagadać do dziewczyny, której twarzy nie miała wcześniej okazji widzieć i tak od słowa do słowa, wyszło, że mogłyby kiedyś wyskoczyć na kawę lub spacer, a hagreeves pokazałaby jej miasteczko <3
ballada
marta
donalda, nicholas, milo, sidney, tripp, suzie
Prawnik — neelsen group cairns
31 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Wren jest w podobnym wieku, ale dopiero mogli się niedawno poznać. Jeśli portia rothwell lubi plaże to mogła poznać na jednej z nich Wrena, jak siedział ze swoją deską i kontemplował. Chętnie też się zgłosi na przewodnika po zakamarkach Lorne, może nie spotkają ich takie przygody jak Wrena i Frankie :lol:
Internistka — Lorne Bay Medical Center
31 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Internistka z Chicago, która pod przymusem ląduje w Australii, by zamieszkać z Augustem, który ma mieć na nią baczenie po tym jak zamordowano jej małżonka a jego byłego partnera. Podejmuje prace w tutejszej przychodni i próbuje zacząć od nowa w zupełnie obcym środowisku.
Wren Rhodes pisze: 21 lut 2023, 08:47
Wren jest w podobnym wieku, ale dopiero mogli się niedawno poznać. Jeśli portia rothwell lubi plaże to mogła poznać na jednej z nich Wrena, jak siedział ze swoją deską i kontemplował. Chętnie też się zgłosi na przewodnika po zakamarkach Lorne, może nie spotkają ich takie przygody jak Wrena i Frankie :lol:

no cześć! skoro potrafi surfować, to może podczas jednego ze spacerów, portia zajęłaby miejsce na plaży, skąd obserwowałaby wyczyny mężczyzny? po wszystkim, gdy wychodził z wody, mogła go zaczepić i zapytać czy zna jakiegoś profesjonalistę, który mógłby ją tego nauczyć i udzielić kilku lekcji. portia jest nowa w tym całym australijskim światku i na pewno doskwiera jej nuda. jest ciekawa świata i lubi nowe wyzwania, więc czemu nie?
ballada
marta
donalda, nicholas, milo, sidney, tripp, suzie
Prawnik — neelsen group cairns
31 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
portia rothwell pisze: 22 lut 2023, 08:10
Wren Rhodes pisze: 21 lut 2023, 08:47
Wren jest w podobnym wieku, ale dopiero mogli się niedawno poznać. Jeśli portia rothwell lubi plaże to mogła poznać na jednej z nich Wrena, jak siedział ze swoją deską i kontemplował. Chętnie też się zgłosi na przewodnika po zakamarkach Lorne, może nie spotkają ich takie przygody jak Wrena i Frankie :lol:

no cześć! skoro potrafi surfować, to może podczas jednego ze spacerów, portia zajęłaby miejsce na plaży, skąd obserwowałaby wyczyny mężczyzny? po wszystkim, gdy wychodził z wody, mogła go zaczepić i zapytać czy zna jakiegoś profesjonalistę, który mógłby ją tego nauczyć i udzielić kilku lekcji. portia jest nowa w tym całym australijskim światku i na pewno doskwiera jej nuda. jest ciekawa świata i lubi nowe wyzwania, więc czemu nie?
Na pewno by się zatrzymał przy kimś na plaży, zagadał i coś w tym stylu, to totalnie pasuje do wrena :D
Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
ObrazekObrazek

Bądź moją BFF, której szukam! *.* Co prawda szukam kogoś z LA, ale obie są ze Stanów i w sumie mogły być na jakiejś wymianie licealnej, czy coś :lol: Nie no, trochę różnią się wiekiem, ale mam nadzieję, że dla Ciebie to nie problem? Mogły się poznać jak Portia przyjechała do Lorne Bay. Michaela jej wszystko pokazała, starając się ją jakoś zaaklimatyzować.
samolocik
Rośka
nope
ODPOWIEDZ