Mechanik i laweciarz — Lorne Bay Mechanic
28 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Małżeństwo jego ojca z matką Frankie zakończyło się fiaskiem, a on odzyskał farmę po dziadkach, więc żegna się z Townsville i wraca do Lorne po prawie półrocznej nieobecności.
priscilla mcfarlane pisze: 08 paź 2022, 00:53
sidney coningsby obok wspólnej grafy nawet nie można przejść obojętnie xD pytanie na co masz ochotę; bo można zrobić, że to w sumie on pomógł jej i podholował ją, kiedy jej cudowne, stare auto zawiodło, a ona jako rasowa kobieta nie umiała sobie poradzić i wezwała lawetę? i od tego możemy w sumie iść do dobrej przyjaźni, a możemy iść w relację trochę nieoczywistą, gdzie powstrzymuje ich przed postawieniem następnego kroku jej małżeństwo, które dobiega końca i różnica wieku, ale nie wiem czy ta wersja nie jest zbyt inwazyjna i czy nie nachodzi ci się z innymi relacjami

tak, myślę, że mogli się poznać podczas problemu na drodze! na ten moment nie nachodzi mi się w żaden sposób ale moglibyśmy pójść w taką niekonwencjonalną relacje, gdzie Priscilla traktuje chłopaka jako ucieczkę od własnego, upadającego małżeństwa, a on chętnie z tego korzysta? w końcu zainteresowała się nim taka kobieta, to czemu nie? on ma tendencje do pakowania się w kłopoty, więc czymże dla niego by był romans ze starsza kobietą? co prawda zaraz będzie podrywał swoją przyszłą-przyszywaną siostrę ( :lol: ) ale mogli wdać się w coś na chwilkę :hihihi:
pani psycholog — gabinet zwierzeń
35 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
sidney coningsby pisze: 11 paź 2022, 09:33
priscilla mcfarlane pisze: 08 paź 2022, 00:53
sidney coningsby obok wspólnej grafy nawet nie można przejść obojętnie xD pytanie na co masz ochotę; bo można zrobić, że to w sumie on pomógł jej i podholował ją, kiedy jej cudowne, stare auto zawiodło, a ona jako rasowa kobieta nie umiała sobie poradzić i wezwała lawetę? i od tego możemy w sumie iść do dobrej przyjaźni, a możemy iść w relację trochę nieoczywistą, gdzie powstrzymuje ich przed postawieniem następnego kroku jej małżeństwo, które dobiega końca i różnica wieku, ale nie wiem czy ta wersja nie jest zbyt inwazyjna i czy nie nachodzi ci się z innymi relacjami

tak, myślę, że mogli się poznać podczas problemu na drodze! na ten moment nie nachodzi mi się w żaden sposób ale moglibyśmy pójść w taką niekonwencjonalną relacje, gdzie Priscilla traktuje chłopaka jako ucieczkę od własnego, upadającego małżeństwa, a on chętnie z tego korzysta? w końcu zainteresowała się nim taka kobieta, to czemu nie? on ma tendencje do pakowania się w kłopoty, więc czymże dla niego by był romans ze starsza kobietą? co prawda zaraz będzie podrywał swoją przyszłą-przyszywaną siostrę ( :lol: ) ale mogli wdać się w coś na chwilkę :hihihi:
w sumie Pris nadal jest w separacji i w takie otwarte romanse się nie wdaje, ale coś na pograniczu flirtu, spotkań, które nie wiadomo czym są, jak najbardziej
ambitny krab
lenia
abraham | ernest | larabel | novalie
Mechanik i laweciarz — Lorne Bay Mechanic
28 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Małżeństwo jego ojca z matką Frankie zakończyło się fiaskiem, a on odzyskał farmę po dziadkach, więc żegna się z Townsville i wraca do Lorne po prawie półrocznej nieobecności.
priscilla mcfarlane no to prissy na pewno jest jego takim kobiecym crushem i sidney skrycie liczy na to, że blondynka zwróciłaby na niego swoją uwagę :hihihi: może nawet da jej się namówić na wizytę w jej gabinecie byleby spędzić z nią trochę więcej czasu? nie narzeka co prawda na brak powodzenia u kobiet, bo nawet bliską przyjaciółkę z którą pozwala sobie na nieco więcej ale w jego mniemaniu nijak się ma relacja z dziewczyną młodsza lub rówieśniczką, skoro można mieć kobietę doświadczoną, prawda? :hahaha:

i fotka na do widzenia!!

Obrazek
pani psycholog — gabinet zwierzeń
35 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
sidney coningsby pisze: 13 paź 2022, 08:10
priscilla mcfarlane no to prissy na pewno jest jego takim kobiecym crushem i sidney skrycie liczy na to, że blondynka zwróciłaby na niego swoją uwagę :hihihi: może nawet da jej się namówić na wizytę w jej gabinecie byleby spędzić z nią trochę więcej czasu? nie narzeka co prawda na brak powodzenia u kobiet, bo nawet bliską przyjaciółkę z którą pozwala sobie na nieco więcej ale w jego mniemaniu nijak się ma relacja z dziewczyną młodsza lub rówieśniczką, skoro można mieć kobietę doświadczoną, prawda? :hahaha:

i fotka na do widzenia!!

Obrazek
piękna fotka! :excited: i kto wie, jak się życie potoczy ^^
ambitny krab
lenia
abraham | ernest | larabel | novalie
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
priscilla mcfarlane o hejka! no ja na pewno muszę moją Ginny Montgomery podrzucić i chętnie coś rozegram nawet! <3 Ginny wyszła z dość toksycznego związku i jakoś tak próbuje sobie poskładać życie po tym. Na terapię właściwie już jakiś czas uczęszcza, więc próg wejścia byśmy miały :hm:
I kogokolwiek jeszcze ode mnie chcesz to dam :lol:
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Witam pięknie priscilla mcfarlane <3
Doszły mnie słuchy, że mamy coś ze sobą wspólnego :hihihi: Z Mari sama nie wiem w co byśmy poszły, bo ona jest trochę zazdrośnikiem, ale to też kochane słoneczko i dobra prosta dziewucha :lol:
No i dodatkowo Jonathan jest ojcem chrzestnym Lisbeth, która też miała/ma dużo problemów ze sobą, więc pewnie z jednej strony by się czuła dziwnie z myślą, że żona wujka jest psychologiem, ale z drugiej Pris mogłaby znać jakieś sposoby by do niej dojść D: Plus Lisa nie lubi Maryśki, więc na pewno uważa, że Pris była lepsza! :lol: Także tak <33
pani psycholog — gabinet zwierzeń
35 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
mabel fairweather jak to mówią, lepiej późno niż wcale xD ale jak najbardziej Prissy chętnie weźmie Ginny pod swoje skrzydła <3

Mari Chambers
W sumie to ze strony Priss - do teraz - nie ma co oczekiwać zazdrości. Teraz, biorąc pod uwagę sytuację z poronieniem i brakiem wsparcia ze strony Jona może trochę Maryśce zazdrościć, a z drugiej strony też być wsparciem w walce z Joną o pozostawienie tego dziecka. Można uznać, że ich relacja była napięta, może się unikały, a w wyniku ostatnich rewelacji to się do niej Prissy odezwie
A co do Lis to pewnie Priska nadal chciałaby z nią utrzymywać kontakt i może nie są to regularne sesje, ale przy kawce Pris próbuje nią kierować w odpowiednią stronę
i jeżeli chcesz mi dać którąś z twoich pań na koleżankę to chętnie przyjmę <3
ambitny krab
lenia
abraham | ernest | larabel | novalie
strażak — w Fire Station
42 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
loading...
priscilla mcfarlane


Obrazek

Proszę pani, ładnie wyglądają jako znajomi więc proponuje coś fajnego. Jason strażak plus miał żonę więc psycha trochę sitting, ale nie tylko to ich musi łączyć, może przy okazji uratował jej zwierzaka albo gasił jej piekarnik :hahaha:
powitalny kokos
Jason Brooks
brak multikont
Synergolog || Wykładowca — James Cook University
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Spojrzał ostatni raz na zdjęcie opatrzone słowami "To Twoja córka", po czym wsunął je między stronnice czytanej przez siebie książki. Długi lot niebawem miał dobiec końca, zabierając Otto do domu, gdzie mógł rozpocząć życie na nowo.
priscilla mcfarlane <3
Wpadam Octavianem, bo po pierwsze obydwoje pracują na tej samej uczelni ( Otto zaczął pracę jakoś w styczniu jak powrócił do Lorne Bay po wieloletniej nieobecności), a po drugie jest, a raczej był najlepszym przyjacielem Jonathana, więc w przeszłości na pewno wiele czasu spędzali razem i muszę się znać z Pris <33
pomoc na farmie / striptizer — farma Hawkinsów / klub Shadow
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
You know I might have been born just plain white trash
But Fancy was my name
Hej hej! Jako, że Priscilla spotykała się z Alexem zamim poszedł siedzieć (tym samym łamiąc serce biednemu, zakochanemu w Alexie Elijahowi) to na pewno musimy mieć relkę :lol:
Eli ma to do siebie, że potrafi udawać jak bardzo wszystko jest ok, ale skrycie jej nie lubi. Może ona była jedyną osobą, która zwróciła Alexowi uwagę na nieco dziwne zachowania Eliego, które wskazywały na problem z narkotykami? Może sama poruszyła temat, co popsuło podejście Eliego i już nie był tak neutralnie miły?
death by overthinking
mvximov.
Jethro
ODPOWIEDZ
cron