Mechanik i laweciarz — Lorne Bay Mechanic
28 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Małżeństwo jego ojca z matką Frankie zakończyło się fiaskiem, a on odzyskał farmę po dziadkach, więc żegna się z Townsville i wraca do Lorne po prawie półrocznej nieobecności.
sidney coningsby
Mieszka na farmie zmarłego dziadka, jednak ojciec którego szczerze nienawidzi zamierza mu ją odebrać by zamieszkać na niej ze swą nową rodziną.
frankie m. garner
przyszła, przyszywana siostra


peacey chavez
najlepszy przyjaciel


lallly o. little
przyjaciółka


mercey goldsworthy
przyjaciółka z przywilejami


IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

rzecznik prasowy — ratusz
29 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Zawodowo odpowiada na pytania dziennikarzy i pilnuje wizerunku burmistrza. Życiowo trochę się pogubiła, więc wróciła do matki, która zakochała się w mężczyźnie z Lorne Bay, z którym planuje ślub.
Cześć brat, szykuj się na najbardziej udziwacznioną relację w naszym wykonaniu :evil: <3
sidney coningsby
Mechanik i laweciarz — Lorne Bay Mechanic
28 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Małżeństwo jego ojca z matką Frankie zakończyło się fiaskiem, a on odzyskał farmę po dziadkach, więc żegna się z Townsville i wraca do Lorne po prawie półrocznej nieobecności.
Frankie M. Gardner pisze: 28 wrz 2022, 10:41
Cześć brat, szykuj się na najbardziej udziwacznioną relację w naszym wykonaniu :evil: <3
sidney coningsby
ekhm, tylko nie tytułuj mnie bratem w mojej sypialni, ok? :lol:
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
siemka bejb!
jak obiecałam tak przychodzę, łączy nas niechęć do rodziny!
No i Ty masz farmę, a ja działkę w lesie... Razem mamy wszystko!
happy halloween
Booyah
brak multikont
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
siemka sidney coningsby możesz chcesz scarlet callaway na bff? W sumie mogła być tą osobą, z którą Sidney mógł zawsze i o dowolnej porze gdzieś uciec. Wystarczył sms i Scarlet wymykała się z domu, żeby pojeździć autem jej brata po okolicy – albo na rowerach. Jakimkolwiek środkiem transportu mieli :lol: Ziomeczka mi dla niej trzeba!
Mechanik i laweciarz — Lorne Bay Mechanic
28 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Małżeństwo jego ojca z matką Frankie zakończyło się fiaskiem, a on odzyskał farmę po dziadkach, więc żegna się z Townsville i wraca do Lorne po prawie półrocznej nieobecności.
mathilde bennett pisze: 28 wrz 2022, 15:03
siemka bejb!
jak obiecałam tak przychodzę, łączy nas niechęć do rodziny!
No i Ty masz farmę, a ja działkę w lesie... Razem mamy wszystko!
a czy matylda zna się z lally? to by nam bardziej ułatwiło samo zapoznanie się naszej dwójki :hihihi:
mabel fairweather pisze: 28 wrz 2022, 18:00
siemka sidney coningsby możesz chcesz scarlet callaway na bff? W sumie mogła być tą osobą, z którą Sidney mógł zawsze i o dowolnej porze gdzieś uciec. Wystarczył sms i Scarlet wymykała się z domu, żeby pojeździć autem jej brata po okolicy – albo na rowerach. Jakimkolwiek środkiem transportu mieli :lol: Ziomeczka mi dla niej trzeba!
a ja ci bardzo chętnie ziomeczka dam! widzę ich jako dwie, takie wolne dusze, a czy ona przypadkiem nie wychowywała się na farmie też? bo wtedy mogli znać się ze szkoły jak i sąsiedztwa - co prawda sidney nie od zawsze mieszkał na farmie ale często bywał u dziadków :hihihi: scarlett mogła być w sumie pierwszą dziewczyną w której się zabujał, jeszcze w liceum ale wtedy raczej wolał pakować się w kłopoty niż zwalczyć o fajną dziewczynę :idk: w zasadzie, dalej to robi, hehe
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
sidney coningsby pisze: 28 wrz 2022, 18:55
mabel fairweather pisze: 28 wrz 2022, 18:00
siemka sidney coningsby możesz chcesz scarlet callaway na bff? W sumie mogła być tą osobą, z którą Sidney mógł zawsze i o dowolnej porze gdzieś uciec. Wystarczył sms i Scarlet wymykała się z domu, żeby pojeździć autem jej brata po okolicy – albo na rowerach. Jakimkolwiek środkiem transportu mieli :lol: Ziomeczka mi dla niej trzeba!
a ja ci bardzo chętnie ziomeczka dam! widzę ich jako dwie, takie wolne dusze, a czy ona przypadkiem nie wychowywała się na farmie też? bo wtedy mogli znać się ze szkoły jak i sąsiedztwa - co prawda sidney nie od zawsze mieszkał na farmie ale często bywał u dziadków :hihihi: scarlett mogła być w sumie pierwszą dziewczyną w której się zabujał, jeszcze w liceum ale wtedy raczej wolał pakować się w kłopoty niż zwalczyć o fajną dziewczynę :idk: w zasadzie, dalej to robi, hehe
No, rodzina Callaway ma farmę i winiarnię, więc faktycznie mogli być ziomkami i ze szkoły i z sąsiedztwa. :milosc: Ona się pewnie nawet nie zorientowała, że się w niej bujał </3 No, bo go za bardzo lubiła jako ziomka! Poza tym mogła nie zauważyć jeszcze wtedy albo była w związku. Pewnie trochę im się kontakt urwał jak wyjechała na studia a potem na wykopaliska, ale od czasu do czasu się do niego odzywała, żeby zrobić updejt życia. I teraz może ponownie im się poprawić kontakt ^^
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
a czy matylda zna się z lally? to by nam bardziej ułatwiło samo zapoznanie się naszej dwójki :hihihi:
nie ;(
ale mogę wymyślić jakiś mega sups motyw, bo lubię to rozkminiać :wohoo:
happy halloween
Booyah
brak multikont
badaczka zjawisk paranormalnych — freelancer
29 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
oj, chłopaku, nie wiesz co tracisz - magnes z Łeby jako pamiątkę z wakacji, hipoteczny kredyt, hot doga ze stacji na kolację, zawsze na szafie trójwarstwowy rumiankowy papier
Cześć, sidney coningsby! Ja tu wpadam jako starsza siostra Scarlet, z którą Sid przyjaźnił się za dzieciaka i jako sąsiadka dziadka, bo pewnie niedaleko było mu do farmy Callaway'ów. Biorąc pod uwagę zdziwaczały charakter Tate i jej kontakt ze zjawiskami paranormalnymi, wolisz coś pozytywnego czy negatywnego? :lol:
sumienny żółwik
-
Mechanik i laweciarz — Lorne Bay Mechanic
28 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Małżeństwo jego ojca z matką Frankie zakończyło się fiaskiem, a on odzyskał farmę po dziadkach, więc żegna się z Townsville i wraca do Lorne po prawie półrocznej nieobecności.
mathilde bennett pisze: 29 wrz 2022, 22:12
a czy matylda zna się z lally? to by nam bardziej ułatwiło samo zapoznanie się naszej dwójki :hihihi:
nie ;(
ale mogę wymyślić jakiś mega sups motyw, bo lubię to rozkminiać :wohoo:
o, chętnie pozostawię ci pole do popisu :hihihi:
Tate Callaway pisze: 11 paź 2022, 11:03
Cześć, sidney coningsby! Ja tu wpadam jako starsza siostra Scarlet, z którą Sid przyjaźnił się za dzieciaka i jako sąsiadka dziadka, bo pewnie niedaleko było mu do farmy Callaway'ów. Biorąc pod uwagę zdziwaczały charakter Tate i jej kontakt ze zjawiskami paranormalnymi, wolisz coś pozytywnego czy negatywnego? :lol:
oczywiście pozytywnego! sidney też do najnormalniejszych ludzi nie należy - często trzyma z nieodpowiednimi ludźmi, spotyka się z nieodpowiednimi kobietami i podejmuje masę kiepskich decyzji, które pakują go w kłopoty :lol: pytanie czy tate chciałaby dla siostry takiego kompana, choć tak naprawdę nie dałby scarlet skrzywdzić :hihi:
badaczka zjawisk paranormalnych — freelancer
29 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
oj, chłopaku, nie wiesz co tracisz - magnes z Łeby jako pamiątkę z wakacji, hipoteczny kredyt, hot doga ze stacji na kolację, zawsze na szafie trójwarstwowy rumiankowy papier
sidney coningsby pisze: 11 paź 2022, 11:23
oczywiście pozytywnego! sidney też do najnormalniejszych ludzi nie należy - często trzyma z nieodpowiednimi ludźmi, spotyka się z nieodpowiednimi kobietami i podejmuje masę kiepskich decyzji, które pakują go w kłopoty :lol: pytanie czy tate chciałaby dla siostry takiego kompana, choć tak naprawdę nie dałby scarlet skrzywdzić :hihi:
sidney coningsby, prawda jest taka, że Tate mimo posiadania dużej rodziny, jest z nich najmniej rodzinna, więc chyba nie za bardzo orientowała się, w jaki sposób wyglądała relacja jej siostry z Sidem. Niespecjalnie wpieprzała się w nieswoje sprawy, a kiedy młodsze rodzeństwo przychodziło do niej, żeby się wyżalić, to owszem, wysłuchiwała, ale średnio służyła dobrą radą. Ona po prostu nie nadaje się na powierniczkę i chyba byłaby nawet skłonna stanąć po stronie kłopotliwego Coningsby'ego :lol:
sumienny żółwik
-
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
sidney coningsby Nie wiem do końca, co tam masz ustalone z darnell winslow, ale podrzucam Indię. Ona na pewno będzie się kręcić w okolicy Darnella, a kto wie, czy jakiś tam romansik się w lovki nie przemieni!
ODPOWIEDZ