spec. od zarządzania kryzysowego / właścicielka — Riley Hotel
47 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Kryzys to mój pomysł.
~ ~ ~ ~ ~
I say crazy shit all the time
Jacqueline McQueen
*Urodzona w Sydney, w którym także studiowała.
*Do Lorne Bay przyjechała z mężem i tu otworzyła praktykę, w której prowadziła terapie. Szukam więc byłych pacjentów.
*10 lat temu rzuciła wszystko (męża i pracę) postanawiając zająć się czym innym z dala od Lorne.
*”Zarządza kryzysami” – innymi słowy – sprząta twój syf i czasami spełnia marzenia, choć bliżej jej do Diaboliny niż do wróżki chrzestnej.
*Wszelkie relacje z mrocznego półświatka mile widziane. Nie pogardzę też skorumpowaną policją (Jackie dobrze płaci). To samo tyczy się prawników i lekarzy, którzy załatwią coś po cichu (za dobrą cenę).
IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
Hejo ;> Jackie McQueen

Jackie i jej działalność na pewno zainteresowałyby mojego Nathaniel Hawthorne , który jest lokalnym gangsterem o dość potężnych wpływach. Oczywiście wszystko jest przykryte piękną maską bogatego i przedsiębiorczego człowieka, ale wiadomo jaka jest prawda.

Co zaś tyczy się skorumpowanych przedstawicieli prawa i "byłych" pacjentów to myślę, że Tony wpisuje się idealnie. Jest prokuratorem, ale równie często co broni sprawiedliwości, przyczynia się także do tego, aby ją zdeptać. Nie ma sumienia i nie jest najlepszą wersją siebie, a to dlatego, że jakieś 10/11 lat temu zamordowano mu brutalnie żonę. Kompletnie się rozsypał i pewnie nie na jedną "terapię" trafił nim wreszcie udało mu się, chociaż powierzchownie, stanąć na nogi. Jackie mogłaby mu w tym odrobiną pomóc i do teraz mogliby się znać, bo przecież wzajemnie czerpaliby z tego korzyści ;>
spec. od zarządzania kryzysowego / właścicielka — Riley Hotel
47 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Kryzys to mój pomysł.
~ ~ ~ ~ ~
I say crazy shit all the time
Hej Anthony Hemingway
Oh, Tony. Złoty chłopak. Tak bardzo złamany przez żałobę. Aż było żal patrzeć na wyniszczający się potencjał. Nie trwało to długo, bo Jackie rzuciła praktykę pisząc do wszystkich pacjentów bardzo konkretnego maila wraz z kontaktem do innych terapeutów, których im poleca. To była najlepsza decyzja w życiu i dzięki niej zrozumiała, że nie znosiła prowadzenia terapii. Nie może jednak powiedzieć, że to zmarnowane lata, bo oto objawił się cud chłopak, którego niegdyś składała do kupy, a który teraz z chęcią korzysta z hotelowych udogodnień i zacnego towarzystwa. Oj, widzę w tym cudną współpracę tak samo jak z Nathaniel Hawthorne , bo - oh - kolejny cud chłopcze, co powiesz na otwarcie klubu w Cairns? To miasto ma więcej potencjału a ja lubię potencjał.. Luksus sam w sobie. Żadne tam ćpuny z rynsztoku, ale same szychy sprowadzimy do tego miejsca i będziemy z nimi ubijać interes. Co Ty na to? Klub Wonder Passion znany bywalcom jako Wet Pussy podbije serca mieszkańców Cairns :hihi:
Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
Tak, Tony to zdecydowanie złoty chłopak D: aż strach patrzeć jak się błyszczy... Więc na pewno idealnie uzupełniałby swoją osobą zacne wnętrza przybytku należącego do Jackie McQueen ;>
Co zaś się tyczy Nathaniela to z chęcią rozpatrzyłby taką ofertę ;> Może bezpośrednio nie używałby swojego nazwiska by go sygnaturować, ale czerpałby z niego zyski. Powiedzmy więc, że mógłby zainwestować w biznes z Jackie licząc na spory zysk. W samym Shadow znajduje się także klub dżentelmenów , do którego byle chłystek nie może się dostać, ale miło byłoby rozprzestrzenić ten dochodowy biznes. Tym bardziej, że Hawhtorne'owi nie zależy tylko na pieniądzach, ale także układach i znajomościach, bo to dzięki nim jest tak wpływowy i potężny. Więc jakbyś chciała iść w coś takiego zapraszam na PW, albo DC ;>
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Jackie McQueen <3
Jak masz takie biznesy duże z Nejtem, to uznałam, że wpadnę jeszcze ze swoją Diviną tutaj, bo ona z nim jest, no i jeszcze z Pearl, oni się przyjaźnią, a ona węszy w takich podejrzanych miejscach, więc w tym ich lokalu pewnie też się pojawi szukać dla siebie jakiś kontaktów :hihihi:
spec. od zarządzania kryzysowego / właścicielka — Riley Hotel
47 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Kryzys to mój pomysł.
~ ~ ~ ~ ~
I say crazy shit all the time
Divina Norwood pisze: 02 kwie 2023, 15:34
Hejka Jackie McQueen <3
Jak masz takie biznesy duże z Nejtem, to uznałam, że wpadnę jeszcze ze swoją Diviną tutaj, bo ona z nim jest, no i jeszcze z Pearl, oni się przyjaźnią, a ona węszy w takich podejrzanych miejscach, więc w tym ich lokalu pewnie też się pojawi szukać dla siebie jakiś kontaktów :hihihi:
Hej, co do samej Diviny to może lepiej, żeby nie poznała Jackie. McQueen nie interesują związki Nathe'a chyba, że ten sam o tym wspomni, więc jedyne co Ci mogę przysłać to (chyba, że oczywiście na fabule coś się zmieni i Jackie koniecznie będzie musiała poznać Div):
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tak, jakoś o tym pomyślałam, jak popatrzyłam na Divine i wysoką na szpilkach Jackie. :lol:

Co do pearl campbell - jeżeli masz ochotę na fabułę, w której twoja Pani dostaje po łapach za węszenie po klubie w Cairns - to oczywiście się na to piszę. Może jak fabuła pozwoli (bo ta żyje swoim życiem) to McQueen co nieco pomoże w odnalezieniu mordercy siostry Pearl, ale to wszystko zależy od ciągu wydarzeń. Lubię iść na żywioł, więc jeśli też byś się na to pisała - to zapraszam. 8)
ODPOWIEDZ