fotograf — galeria sztuki
34 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Matthew Hammett
Co prawda znalazł się w Lorne przez zupełny przypadek i jest w nim aktualnie od miesiąca (jak ten czas szybko leci!! :faint: Matt ma swoją galerię sztuki, ma totalnego bzika na punkcie koncertów i szybkich aut - zapraszam wszystkich, oprócz pięknych pań chętnie przygarnę dla niego nowych kumpli, staram się wymyślać i mam nadzieję, że coś fajnego razem uda nam się stworzyć! :koala:
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Kama
brak multikont
malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
wiesz, że mimo wszystko nadal Cię lubię :oops:

Matthew Hammett
ambitny krab
.
Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
No to wbijam po obiecaną na priv relke :lol:

Matthew Hammett
samolocik
Rośka
nope
Córeczka tatusia — z dużym doświadczeniem
25 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Temperamentna Włoszka, ze skłonnościami do autodestrukcji. Lubi się dobrze bawić, impreza to jej drugie imię. Kocha się ścigać, pić, kupować masę ciuchów, których nigdy nie ubierze.
Matthew Hammett czy ja mogę się uśmiechnąć o jakąś fajną relkę? <3 <3
ambitny krab
Gabi
Gabrielle
neonatolog, v-ce dyrektor szpitala — CAIRNS HOSPITAL
39 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Neonatolog, który kocha swoją pracę, ale jeszcze bardziej kocha swoją żonę, która jest dla niego całym światem, a teraz będzie musiał podzielić te miłość na dzieci i najlepszego psa na świecie.
Matthew Hammett z racji mojego całożyciowego crash na Iana coś chce! Bardzo chętnie podrzucę Sawyera na najlepszego przyjaciela! Mogli się poznać jakiś czas temu i zakumplować *.*
Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół
Matthew Hammett Ja mogę podesłać tutaj Bianca Rochester-Cho , która też jest fotografką, choć na razie jeszcze nie taką, co może swoje zdjęcia wieszać w galeriach... Ale bardzo by chciała, więc pewnie chodzi o ogląda zdjęcia Matthew!
ODPOWIEDZ