Córeczka tatusia — z dużym doświadczeniem
25 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Temperamentna Włoszka, ze skłonnościami do autodestrukcji. Lubi się dobrze bawić, impreza to jej drugie imię. Kocha się ścigać, pić, kupować masę ciuchów, których nigdy nie ubierze.
Kochani, ukocham każdego, kto tu wpadnie :D Gianna niedawno przyjechała do Lorne, jeszcze się tu gubi ale chętnie z kimś popsoci, poimprezuje, nadepnie na odcisk, sypnie hajsem w twarz za najzwyklejsze otwarcie drzwi, pościga się super samochodzikiem, będzie mieć z kimś kosę albo stanie się najlepszą psiapsi świata.
Zapraszam! <3
ambitny krab
Gabi
Gabrielle
student oraz mechanik samochodowy — biorący udział w nielegalnych wyścigach
23 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Oficjalna wersja zakłada, że wyjechał na jakiś czas z Lorne. Jedyna i prawdziwa jest taka, że siedział w areszcie, ale nie chce, aby ktokolwiek dowiedział co się stało.
Mogę Ci podrzucić Marsa lub Mercurego po coś fajnego, a pierwszy zawsze mają najfajniej, nie? <3


Gia Guerra
dyskoteka
banshee
Córeczka tatusia — z dużym doświadczeniem
25 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Temperamentna Włoszka, ze skłonnościami do autodestrukcji. Lubi się dobrze bawić, impreza to jej drugie imię. Kocha się ścigać, pić, kupować masę ciuchów, których nigdy nie ubierze.
mars chadwick pisze: 21 cze 2023, 21:49
Mogę Ci podrzucić Marsa lub Mercurego po coś fajnego, a pierwszy zawsze mają najfajniej, nie? <3


Gia Guerra
Ze mną każdy będzie mieć fajnie jak nie będzie podskakiwać 🤪 oferuje dragi, wyścigi samochodowe i seks bez zobowiązań obu panom 🤣🤣🤣

mars chadwick
ambitny krab
Gabi
Gabrielle
bezrobotny — na zasiłku
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Zbyt wiele rzeczy się nawarstwiło, przedawkował i ostatni czas spędził na odwyku. Obecnie jest bez pracy, ambicji i planów na przyszłość.
Zdecydowanie coś takiego pasuje mi w przypadku Marsa. Totalnie jest to jego świat :lol: Mercury jednak nie jest tego typu człowiekiem. To kochany facet <33

Gia Guerra
piesio
banshee
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
1,2,3 patrzę :lol: mars chadwick Gia Guerra
Córeczka tatusia — z dużym doświadczeniem
25 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Temperamentna Włoszka, ze skłonnościami do autodestrukcji. Lubi się dobrze bawić, impreza to jej drugie imię. Kocha się ścigać, pić, kupować masę ciuchów, których nigdy nie ubierze.
mercury fairweather pisze: 22 cze 2023, 07:42
Zdecydowanie coś takiego pasuje mi w przypadku Marsa. Totalnie jest to jego świat :lol: Mercury jednak nie jest tego typu człowiekiem. To kochany facet <33

Gia Guerra
Kochanego też czasami w życiu potrzeba! Może własne to jest to czego szuka i potrzebuje Gia. Totalnej odmiany ☺️

mercury fairweather

India Norris - patrz i płoń :evil: im bardziej fabularnie skomplikowane tym lepiej ☺️
ambitny krab
Gabi
Gabrielle
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
Gia Guerra pisze: 22 cze 2023, 09:29
mercury fairweather pisze: 22 cze 2023, 07:42
Zdecydowanie coś takiego pasuje mi w przypadku Marsa. Totalnie jest to jego świat :lol: Mercury jednak nie jest tego typu człowiekiem. To kochany facet <33

Gia Guerra
Kochanego też czasami w życiu potrzeba! Może własne to jest to czego szuka i potrzebuje Gia. Totalnej odmiany ☺️

mercury fairweather

India Norris - patrz i płoń :evil: im bardziej fabularnie skomplikowane tym lepiej ☺️
Gia Guerra polizany zaklepany :/
ODPOWIEDZ