ksiądz — kościół
34 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Miejscowy ksiądz, który dogada się ze wszystkimi, ciepły i fajny człowiek, ale ostatnio z lekkim kryzysem swojej tożsamości, bo spotyka się z kimś, z kim raczej nie powinien.
Sean Darvall
Urodził się w Sydney, w rodzinie irlandzkich imigrantów. Od pięciu lat przebywa w Lorne Bay - to jego trzecia parafia i jak na razie jego ulubiona. Tak, jest księdzem, ale takim naprawdę fajnym, kochanym i w ogóle do rany przyłóż. Chętnie porozmawia, wesprze, nigdy nie ocenia drugiego człowieka.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Angela
brak multikont
malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
Hejka, podrzucę Ci pam burnett, która pewnie z dzieciakami co tydzień przychodzi do kościoła! Sean Darvall
ambitny krab
.
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Cześć.
Harriet niedawno pochowała narzeczonego (po samochodowym wypadku zapadł w śpiączkę, aż w końcu zdesperowana matka, która nie chciała dłużej oglądać go przykutego do łóżka, odłączyła go od aparatury poniekąd go zabijając - tak w skrócie). Miała wtedy dużo przemyśleń, bo co chwile na jaw wychodziły jakieś tajemnice. Sama również zdradzała tego narzeczonego, z czym nie czuła się dobrze i pewnie szukała jakiegoś przebaczenia. I choć raczej religijna nie jest, mogła po prostu chcieć pogadać :hm:
Sean Darvall
ksiądz — kościół
34 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Miejscowy ksiądz, który dogada się ze wszystkimi, ciepły i fajny człowiek, ale ostatnio z lekkim kryzysem swojej tożsamości, bo spotyka się z kimś, z kim raczej nie powinien.
Harriet L. Pemberton
Do pogawędek Sean jest jak najbardziej odpowiednią osobą, także się polecam :D Raczej nie jest typem, który kogokolwiek ocenia, więc na pewno wysłuchałby Harr, może próbował coś doradzić, ale na pewno nie byłoby to nachalne. Chętnie coś rozegram, jakby Harr miała ochotę z kimś pogawędzić :3

pam burnett
Jako że Sean jest typowym dobrym wujaszkiem, to jakbyś potrzebowała z kimś zostawić dzieciaki, to również się polecam :D Trochę pewnie je rozpieszcza, ale może nie jakoś bardzo :x
powitalny kokos
Angela
brak multikont
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Sean Darvall!
To ja przychodzę z Diviną, ona jest lokalnym wyrzutkiem i sierotą, ale jest też organistką i kościół to jej bezpieczne miejsce, więc na pewno się znamy. Ostatnio co prawda jej nie było, bo ją postrzelono i dochodziła jakiś czas do siebie, ale powoli wróci do swoich obowiązków, przy czym teraz chodzi za nią ochroniarz pewnego gangstera, który daje całkiem dużo pieniędzy na kościół - to skomplikowane, wiem... nieistotne! W każdym razie na na pewno możemy się znać <3
No i moja Laurissa jest Francuską i w mieście od niedawna, ale do kościoła chodzi w każdą niedzielę <3
Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Sean Darvall Siemka! <3

To ja wpadam tym ochroniarzem właśnie. Jasper jest jak cień Diviny i wszędzie za nią łazi, bo inny z moim panów Nathaniel Hawthorne go do tego wynajął. Nate jest właścicielem Shadow, lokalnego, szemranego klubu i mafiozem, więc pewnie nie po drodze mu z wiarą, ale łoży na kościół czasem sporo kasy, by zrobić przyjemność Divinie.

Poza tym podrzucam innych moich panów, jakbyś miał na kogoś ochotę. :oops:
ksiądz — kościół
34 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Miejscowy ksiądz, który dogada się ze wszystkimi, ciepły i fajny człowiek, ale ostatnio z lekkim kryzysem swojej tożsamości, bo spotyka się z kimś, z kim raczej nie powinien.
Jasper Ainsworth
Datki na kościół się przydają, nieważne z jakiego źródła. :D Powiedzmy, że akurat w działalność legalną czy też nie Sean nie zagląda, zresztą w klubie Nejta zapewne bywa od czasu do czasu, żeby się napić ciemnego piwa lub whisky, także... ;P Ksiądz z niego dobry i kochany, ale nie jest zafiksowany na punkcie prawa i dobroci ogólnie pojętej. Myślę, że znalazłby wspólny język i z Nathanielem, i z Jasperem :3
A wszystkich panów masz przystojnych, jest na kim oko zawiesić, także chętnie się z którymś spotkam na fabule jak będziesz miał chwilę ;P

Divina Norwood
Jako że Sean od pięciu lat już mieszka i służy w Lorne Bay, to zapewne zaniepokoił się nieobecnością i stanem zdrowia Diviny, więc pewnie mógł ją odwiedzać, jeśli sobie tego życzyła. Rosołek przynieść, coś :roll:
Myślę, że fajnie by było się lubić <3
A co do Laurissy to poza znajomością z kościoła proponuje także by kojarzy się z baru/klubu, gdzie oboje sączą sobie whisky i być może zamienili parę słów niekoniecznie o Bogu i niebiosach :3
powitalny kokos
Angela
brak multikont
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Sean Darvall Divinka leżała przez ten czas w willi Nathaniela, ale po konsultacji, pozwolił on jej na gości :v Więc jak najbardziej mógł wpaść, a teraz ona już wraca do siebie, więc pewnie niebawem się spotkają w kościele :oops:
A z Laurissą też jak najbardziej mi pasuje, ona pewnie takie towarzystwo bardzo będzie ceniła <3
ksiądz — kościół
34 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Miejscowy ksiądz, który dogada się ze wszystkimi, ciepły i fajny człowiek, ale ostatnio z lekkim kryzysem swojej tożsamości, bo spotyka się z kimś, z kim raczej nie powinien.
Divina Norwood pisze: 23 gru 2022, 21:54
Sean Darvall Divinka leżała przez ten czas w willi Nathaniela, ale po konsultacji, pozwolił on jej na gości :v Więc jak najbardziej mógł wpaść, a teraz ona już wraca do siebie, więc pewnie niebawem się spotkają w kościele :oops:
A z Laurissą też jak najbardziej mi pasuje, ona pewnie takie towarzystwo bardzo będzie ceniła <3
Super, to w takim razie ustalone i czekam na jakieś fabułki :frog:
powitalny kokos
Angela
brak multikont
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Sean Darvall pisze: 23 gru 2022, 21:56
Divina Norwood pisze: 23 gru 2022, 21:54
Sean Darvall Divinka leżała przez ten czas w willi Nathaniela, ale po konsultacji, pozwolił on jej na gości :v Więc jak najbardziej mógł wpaść, a teraz ona już wraca do siebie, więc pewnie niebawem się spotkają w kościele :oops:
A z Laurissą też jak najbardziej mi pasuje, ona pewnie takie towarzystwo bardzo będzie ceniła <3
Super, to w takim razie ustalone i czekam na jakieś fabułki :frog:
Niby przez święta teraz moje pisanie jest mocno wstrzymane, ale i na Divinie i na Laurissie nie zaszkodzi mi jedna dodatkowa gra, więc jeśli któraś z nich ci odpowiada, czy to teraz, czy potem, to możemy już na privie się umówić na jakąś grę <3
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Dzień dobry! :D Wszyscy mają Mambę, mam i ja - więc przybywam i ze swoją trzodą mniej lub bardziej wierzących owieczek :lol: Myślę sobię, że z tej szalonej czwórki celowałabym coś w wykonaniu Cartera i... chyba Ainsley (pewnie głównie przez ilość ich wspólnych grafik i contentu wszelakiego!)

Irlandczykiem jest również mój Carter właśnie! Jego matka to oddana swojemu kościółkowi dewotka, więc pewnie prowadzi w okolicy fan club księdza Darvalla :lol: Sam C. wraca do Lorne po właściwie dwóch latach wyjętych z życia, jest po poważnym wypadku w pracy (pan strażak!), więc pewnie w niedzielę przepraszałby go za nadgorliwą matkę :lol: Choć w sumie to przydałby się chłopu taki człek, który by w jakiś sposób wyciągnął co mu tak leży na wątrobie? Może to Sean? :hm:

Obrazek
A Ainsley... Cóż, Atwoodowie we własnym mniemaniu mają się chyba za szlachtę, więc raczej jest Anglikanką, ale ostatnio jakoś gros bliskich osób się jej wykruszył, i jakoś tak wychodzi że wszystko u niej staje na głowie, więc coś chcę :lol: Jeśli na nic nie wpadniesz to ja mogę spróbować:>
lorne bay — lorne bay
34 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Ainsley Atwood pisze: 23 gru 2022, 23:40
Dzień dobry! :D Wszyscy mają Mambę, mam i ja - więc przybywam i ze swoją trzodą mniej lub bardziej wierzących owieczek :lol: Myślę sobię, że z tej szalonej czwórki celowałabym coś w wykonaniu Cartera i... chyba Ainsley (pewnie głównie przez ilość ich wspólnych grafik i contentu wszelakiego!)

Irlandczykiem jest również mój Carter właśnie! Jego matka to oddana swojemu kościółkowi dewotka, więc pewnie prowadzi w okolicy fan club księdza Darvalla :lol: Sam C. wraca do Lorne po właściwie dwóch latach wyjętych z życia, jest po poważnym wypadku w pracy (pan strażak!), więc pewnie w niedzielę przepraszałby go za nadgorliwą matkę :lol: Choć w sumie to przydałby się chłopu taki człek, który by w jakiś sposób wyciągnął co mu tak leży na wątrobie? Może to Sean? :hm:
Ja tu tylko tak wpadnę Sean Darvall, że z Rosie, żoną Cartera, to teoretycznie mamy umówioną grę, a ona przez ostatnie 1,5 roku na pewno nie jest ulubienicą pani Shaughnessy :D
ODPOWIEDZ