strażak — lorne bay fire station
36 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak z rodziny z tradycjami, który wraca do żywych po poważnym wypadku w pracy. Próbuje ogarnąć wszystkie relacje na nowo - choć do Rosie, swojej żony wrócił tej samej.
carter shaughnessy
pan strażak, który nie tak całkiem dawno uległ w pracy dosyć poważnemu wypadkowi. w mieście od zawsze i na zawsze, z małą przerwą na rehabilitację. ma sporo za uszami, klnie jak szewc, ale ogólnie to dobry chłopaczyna!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

misio
ładnie
:*
ratownik medyczny — lorne bay fire station
33 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
carter shaughnessy to co, kumple? *.*
powitalny kokos
nick autora
strażak — lorne bay fire station
36 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak z rodziny z tradycjami, który wraca do żywych po poważnym wypadku w pracy. Próbuje ogarnąć wszystkie relacje na nowo - choć do Rosie, swojej żony wrócił tej samej.
Dario Hattersley, kumple! Carter wróci do roboty po ponad rocznej przerwie, nie wiem więc czy Dario miał okazję z nim wcześniej pracować, czy dopiero teraz zaczną? W każdym razie widzi mi się to tak, że często gęsto po skończonych dyżurach wybierają się razem gdzieś na piwo, mogli się nawet ustawić, że jak któryś wygra fortunę na loterii to kupią kawałek jakieś małej rudery znajdującej się na przeciwko remizy i zrobią tam bar, tylko po to by nie musieć daleko łazić na piwo :lol:
misio
ładnie
:*
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
KOCHAJ MNIE, ok?
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
lorne bay — lorne bay
34 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
leonie turner Carter już polizany, zaklepany i zdobyty przez zasiedzenie ^^
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Rosie Shaughnessy dla mnie nie ma żadnych świętości, więc bądź czujna! :hihihi:
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
strażak — lorne bay fire station
36 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak z rodziny z tradycjami, który wraca do żywych po poważnym wypadku w pracy. Próbuje ogarnąć wszystkie relacje na nowo - choć do Rosie, swojej żony wrócił tej samej.
leonie turner, Rosie Shaughnessy Carter kocha tylko Dick Remington, ale ciiiii! nie wydajcie mnie. :excited:
misio
ładnie
:*
lorne bay — lorne bay
34 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
carter shaughnessy on może, też mu się przez zasiedzenie należy :D
strażak — lorne bay fire station
36 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak z rodziny z tradycjami, który wraca do żywych po poważnym wypadku w pracy. Próbuje ogarnąć wszystkie relacje na nowo - choć do Rosie, swojej żony wrócił tej samej.
Rosie Shaughnessy zawsze wiedziałam, że Carter ma tolerancyjną żonę :lol:
misio
ładnie
:*
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
carter shaughnessy pisze: 04 gru 2022, 20:56
leonie turner, Rosie Shaughnessy Carter kocha tylko Dick Remington, ale ciiiii! nie wydajcie mnie. :excited:
nareszcie sprawy zostały postawione jasno 8)
strażak — lorne bay fire station
36 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak z rodziny z tradycjami, który wraca do żywych po poważnym wypadku w pracy. Próbuje ogarnąć wszystkie relacje na nowo - choć do Rosie, swojej żony wrócił tej samej.
Dick Remington pisze: 04 gru 2022, 21:17
nareszcie sprawy zostały postawione jasno 8)
NO NIE? Wiem, kamień z serca. :milosc:
misio
ładnie
:*
lorne bay — lorne bay
34 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
carter shaughnessy pisze: 04 gru 2022, 21:09
Rosie Shaughnessy zawsze wiedziałam, że Carter ma tolerancyjną żonę :lol:
carter shaughnessy no teraz to trochę musi być wyrozumiała, skoro liczy na to samo :lol:
ODPOWIEDZ