ratownik medyczny — lorne bay fire station
33 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
dario hattersley
Po szkole średniej wyjechał do Melbourne gdzie skończył studia, a także gdzie ukochana kobieta złamała mu serce. Wrócił do Lorne Bay osiem lat temu - pracuje jako ratownik medyczny w straży, remontuje domek po dziadkach, w którym mieszka, a jego wiernym towarzyszem jest pies ze schroniska.
Chętnie przyjmę przyjaciół, sąsiadów, znajomych, a także parę byłych dziewczyn, z którymi z różnych powodów mu nie wyszło <33
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick autora
torakochirurg — cairns hospital
34 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Kilka miesięcy temu wzięła rozwód, ale nie wróciła do Melbourne, bo wiąże ją kontrakt, który podpisała ze szpitalem w Cairns. Dlatego ugrzęzła. I zaczęła robić kolejną specjalizację, by zabić czas. Lub siebie.
Cześć! Podrzucam Noel, bo są w tym samym wieku, w dodatku ona również studiowała na jakimś medycznym uniwersytecie w Melbourne, gdzie w zasadzie się urodziła. Więc na pewno mieli szansę się poznać :hihihi:
Dario Hattersley
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Dario Hattersley <3
Generalnie możesz sobie ode mnie wybrać kogo chcesz, to coś wymyślimy!
Od siebie na początek mogę zaproponować Mari, gdyż... mogli się poznać kiedyś w schronisku, ona jakieś półtora roku temu (kiedy zdrowie jej pozwalało) chodziła tam pomagać przy pieskach, ostatecznie też ma w domu Gacusia, którego adoptowała, więc no... to jakieś tło, że mogli sobie rozmawiać w czasach, gdy była jeszcze pewna, że jest zdrowa, a teraz spotkać się jakoś po tym, kiedy nie wiem... zasłabnie (bo to u niej norma, jej serce ledwo przędzie i potrzebuje wymiany), bo skoro pracuje jako ratownik medyczny, to pewnie byłby w stanie jej pomóc D: Polecam ją na przyjaźnie, bo to moje największe słonko, ale jak już mówiłam, mam więcej pań :3
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Przybywam i ja, z przypominajką!
Bo, jak wszyscy oczywiście wiedzą, najsłuszniejszą ze słusznych tutaj jest relacja z najukochańszą siostrą czyli Ever :joy:

Poza tym z mojej całej ferajny to chyba mogę zaproponować jeszcze Caleba - on niebawem będzie miał epizod związany z pracą w szpitalu w Cairns, a jak wiadomo to tam jeżdżą karetki nie? No i oczywiście Cartera, jak a. już napiszę kartę, b. nie wkurwi komendanta na tyle, by go nie przyjął z powrotem do roboty :lol:
ratownik medyczny — lorne bay fire station
33 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Noel B. Rowland o, jak się fajnie złożyło! W takim razie myślę, że możemy założyć, że studiowali na tym samym uniwersytecie i mieli okazję się poznać na jakiejś imprezie studenckiej. Mogli nawet przez chwilę się spotykać, ale nie wyszło, tak po prostu, więc pozostali dobrymi znajomymi, zresztą Dario niedługo później związał się z kimś innym. Po studiach kontakt mógł się urwać, ale odnowili go właśnie w Lorne Bay. Teraz zaś w samotne wieczory mogą pić razem wino na plaży albo na tarasie jego domu, co ty na to?

Divina Norwood co prawda Dario psa przygarnął niemal osiem lat temu, ale w sumie można uznać, że od czasu do czasu się tam pojawia, aby podrzucić karmę dla zwierząt, jakieś koce, zabawki, ot, taka pomoc charytatywna. I faktycznie mogli się tam poznać, nawiązać jakąś tam luźną, acz przyjazną znajomość, która ciągnie się do tej pory. A jak się dowie, że jest chora, to pewnie zacznie na nią trochę chuchać i dmuchać :lol: A dowiedzieć się może właśnie przez to, że w jego towarzystwie zasłabnie, co możemy już sobie rozegrać!
Chętnie też przygarnę Laurissę, bo widzę, że oboje przeszli rozstanie. Co prawda Dario osiem lat temu, aczkolwiek mniej więcej wie, co Laurissa czuje. I myślę sobie, że mogli poznać się w barze, gdy Lauri jeszcze przesadzała z alkoholem - raz mógł jej pomóc dotrzeć do domu i od tego czasu, gdy zauważy ją w piątkowy wieczór w barze, może ją zaczepiać, aby upewnić się, że wszystko z nią okej. Z czasem mogli też zacząć rozmawiać i są takimi barowymi przyjaciółmi, którzy się sobie nawzajem żalą? :excited:

Ainsley Atwood oczywiście, Ever to najważniejsza osoba na świecie <33
Na Cartera czekam z niecierpliwością, w końcu mają być kumple, a co do Caleba - będziemy mogły ich w takim razie zapoznać na fabule, gdy już pojawi się w szpitalu! Mam nawet pomysł jak mogłoby się to wydarzyć, więc niedługo będzie można to rozegrać! ;>
powitalny kokos
nick autora
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Dario Hattersley jak najbardziej mi odpowiada i jedno i drugie <3 Więc no, można rozegrać to z Mari, jeśli o mnie chodzi :oops: Co do Laurissy, to ona też przeżyła rozstanie chyba z 8 lat temu, więc to się nam nawet całkiem nieźle zgra :hihihi: i Mogą razem pić jak najbardziej :3
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
heja Dario Hattersley :welcome: jeśli jest ratownikiem medycznym, to mogę podrzucić Giselle na koleżankę po fachu; mogę też dorzucić jeszcze którąś ze swoich pań, jeśli masz ochotę :hm:
ratownik medyczny — lorne bay fire station
33 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Gia Faraday chętnie przygarnę Giselle na jakąś koleżankę! Szczególnie że ona też postanowiła wyremontować domek po dziadkach, z tego co widzę, więc przy okazji mogli się wymieniać jakimiś radami, a przy cięższych rzeczach może nawet Dario jej pomagał? Albo pomaga, jeśli remont nadal trwa! Ewentualnie możemy pokombinować coś z mniej lub bardziej dawnym związkiem, który nie wypali, bo takich Dario trochę na swoim koncie ma.
No i w sumie z Gem też widzę powiązanie, bo są w podobnym wieku, więc mogą się znać jeszcze za dzieciaka! I zamiast do przychodni weterynaryjnej, może ze swoim psiakiem przychodzić do niej po jakieś rady i wstępne diagnozy :lol:
powitalny kokos
nick autora
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Przywozisz mi pacjentów do szpitala, więc wypada się znać :wohoo: Dario Hattersley
torakochirurg — cairns hospital
34 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Kilka miesięcy temu wzięła rozwód, ale nie wróciła do Melbourne, bo wiąże ją kontrakt, który podpisała ze szpitalem w Cairns. Dlatego ugrzęzła. I zaczęła robić kolejną specjalizację, by zabić czas. Lub siebie.
Dario Hattersley pisze: 30 lis 2022, 18:23
Noel B. Rowland o, jak się fajnie złożyło! W takim razie myślę, że możemy założyć, że studiowali na tym samym uniwersytecie i mieli okazję się poznać na jakiejś imprezie studenckiej. Mogli nawet przez chwilę się spotykać, ale nie wyszło, tak po prostu, więc pozostali dobrymi znajomymi, zresztą Dario niedługo później związał się z kimś innym. Po studiach kontakt mógł się urwać, ale odnowili go właśnie w Lorne Bay. Teraz zaś w samotne wieczory mogą pić razem wino na plaży albo na tarasie jego domu, co ty na to?

Pasuje mi! Między nimi mogło nie być związku, a raczej taka przygoda. Bo Noel też będąc na studiach zakochała się na zabój :hihihi:
Na taras Noel też zapraszam, jest piękny!
ODPOWIEDZ