torakochirurg — cairns hospital
34 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Kilka miesięcy temu wzięła rozwód, ale nie wróciła do Melbourne, bo wiąże ją kontrakt, który podpisała ze szpitalem w Cairns. Dlatego ugrzęzła. I zaczęła robić kolejną specjalizację, by zabić czas. Lub siebie.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/e14b5a5a025abce3b207e9ddc3f85b2a/a779951656831647-4b/s250x400/6754a2218b358c1f77f72792737d492437f88eaa.png][/telimg1]
[tel5]Noel
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=TUTAJ WPISZ ADRES IKONY][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
rządzi i uczy surfingu — surf shop
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Rządzi w Surf Shopie i uczy surfowania, a prywatnie mega się pogubił i nic nie wskazuje na to, żeby prędko miał się odnaleźć.
1 minute ago
Gabe Flemming
Prze3028fsdg
rwała
.////';
ci
Noel B. Rowland
rządzi i uczy surfingu — surf shop
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Rządzi w Surf Shopie i uczy surfowania, a prywatnie mega się pogubił i nic nie wskazuje na to, żeby prędko miał się odnaleźć.
1 minute ago
Gabe Flemming
Nfei udawajn że sie martwisz

Noel B. Rowland
rządzi i uczy surfingu — surf shop
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Rządzi w Surf Shopie i uczy surfowania, a prywatnie mega się pogubił i nic nie wskazuje na to, żeby prędko miał się odnaleźć.
1 minute ago
Gabe Flemming
Wydawalo misie, ze bylabys zadowolona
Noel B. Rowland
rządzi i uczy surfingu — surf shop
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Rządzi w Surf Shopie i uczy surfowania, a prywatnie mega się pogubił i nic nie wskazuje na to, żeby prędko miał się odnaleźć.
1 minute ago
Gabe Flemming
Dobranoc
Noel B. Rowland
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
16:55
Remy
Nie wiedziałem, że jesteś taka odważna ;>
Czekam na więcej zdjęć!


Noel B. Rowland
Opiekunka koni i weterynarz — Stadnina w Carnelian Land
32 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Po śmierci brata wyjechała z miasteczka i zaczęła układać swoje życie na nowo w Melbourne. Poznała świetnego faceta, który wsunął jej pierścionek na palec i została współwłaścicielką kliniki weterynaryjnej, jednak przedślubne przygotowania sprawiły, że zaczęła mieć wątpliwości i zdecydowała się na mały urlop w rodzinnym Lorne, w którym pozostało jej odwiedzić już wyłącznie cmentarz.
1:34 AM
Philly
Przyjechałam do Lorne w ramach małego urlopu i na rocznice śmierci brata, a zostałam mamą adopcyjną Numbata :omg:
1:35 AM
Skusił mnie fakt, że jest zagrożony wyginięciem. Właściwie istnieje ogromne ryzyko, że maluchy znikną z powierzchni ziemi w niedalekiej przyszłości. Wiedziałaś o tym?!
1:36 AM
Zobacz na moim insta jaki jest uroczy!
wysłano do Noel B. Rowland
Opiekunka koni i weterynarz — Stadnina w Carnelian Land
32 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Po śmierci brata wyjechała z miasteczka i zaczęła układać swoje życie na nowo w Melbourne. Poznała świetnego faceta, który wsunął jej pierścionek na palec i została współwłaścicielką kliniki weterynaryjnej, jednak przedślubne przygotowania sprawiły, że zaczęła mieć wątpliwości i zdecydowała się na mały urlop w rodzinnym Lorne, w którym pozostało jej odwiedzić już wyłącznie cmentarz.
1:34 AM
Philly
Czy za bycie zdradliwą żmiją grozi mi specjalne miejsce w piekle?
1:35 AM
Jestem najgorszym człowiekiem..
wysłano do Noel B. Rowland
Opiekunka koni i weterynarz — Stadnina w Carnelian Land
32 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Po śmierci brata wyjechała z miasteczka i zaczęła układać swoje życie na nowo w Melbourne. Poznała świetnego faceta, który wsunął jej pierścionek na palec i została współwłaścicielką kliniki weterynaryjnej, jednak przedślubne przygotowania sprawiły, że zaczęła mieć wątpliwości i zdecydowała się na mały urlop w rodzinnym Lorne, w którym pozostało jej odwiedzić już wyłącznie cmentarz.
1:34 AM
Philly
Noel, namieszałam jeszcze bardziej..
1:35 AM
Do tej pory zastanawiałam się czy ślub z Ronanem to coś, czego faktycznie chce ale teraz w mojej głowie siedzi jeszcze ktoś inny :/ Co robić?
wysłano do Noel B. Rowland
ODPOWIEDZ