nauczycielka angielskiego — Lorne Bay State School
30 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Rozwiodła się, straciła dziecko i zgrywa świetną nauczycielkę angielskiego. Po ucieczce do Sydney wraca z podkulonym ogonem pogrzebać byłego męża i chciałaby kogoś pokochać.
Lista postaci: Violet Swan Ophelia Crawford Melody Burnett
Długość nieobecności: 27.08-10.09
Powód: wyjeżdżam w świat bez zasięgu </3

Nieobecność uznana i dodana do spisu.
przyjazna koala
viol#9498
kelnerka — shadow
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
trainwreck, czarna owca w rodzinie, która i sama przed sobą udaje, że wcale nie ma długów i problemów. I że wcale nie kocha Luke'a i nie wróciła do niego.
Lista postaci: alice underwood darby maclerie remi blackwell jackson hargreeves cami o'brallaghan william henderson + lowrenn fitzgerald jak tylko dostanie akcept
Długość nieobecności: 16.09
Powód: wrzucam totalnie asekuracyjnie, ale w sierpniu totalnie jak widać nie ma mnie w weekendy, następny pewnie nie będzie wyjątkiem! A do tego nadchodzący tydzień będzie trochę szalony i nie wiem jak będzie z moją obecnością. I jest też pewne ryzyko, że na jakiś czas stracę dostęp do neta, więc na wszelki wypadek dodaję nieo, żeby się nie martwić na zapas, o!
Obrazek

Nieobecność uznana i dodana do spisu.
barman — moonlight bar
27 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Little things I should have said and done I just never took the time; you were always on my mind
Lista postaci: Andrew Swallow
Długość nieobecności: do 10.09

Przyznano
niesamowity odkrywca
m.
właścicielka — hungry hearts
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Lista postaci: farrah d. harlowe
Długość nieobecności: maks - do 15.09
Powód: (nieobowiązkowy)

Gotowe <3
powitalny kokos
hangover
brak multikont
lekarka weterynaryjna — ANIMAL WELLNESS CENTER
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
utrata dziecka i Dawsey'a sprawiła, że zniknęła z Lorne na rok - czy teraz, gdy wróciła do miasta, jest szansa aby odzyskać chociaż dawną miłość?
Lista postaci: astrid johanson Warren Watts deckard winfield mateo herrera
Długość nieobecności: do 17/09, ale jeśli to możliwe przy otrzymanym kuponie to do 24/09
Powód: niby dziecko małe i nie idzie do szkoły, a jednak wrzesień tak samo... zakręcony 🤦‍♀️ biorę asekuracyjnie taki czas, ale na pewno będą pojawiać się posty w czasie trwania nieo!

Obrazek
powitalny kokos
patsy#7401
wolontariusz z przymusu — W szpitalu
21 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
POWYŻSZA NIEOBECNOŚĆ UZNANA - z uwagi na emotikon niemożliwe jest dodanie dopisku od administracji

Lista postaci: Desideria Wakefield
Długość nieobecności: 17.09
Powód: przepraszam, że tak na ostatnią chwilę, ale cały dzień byłam w pracy i nie miałam jak dogadać sobie jakiś nowych wątków, a to da mi też czas na zastanowienie się co z tą postacią poczynić <3

Nieobecność uznana.
ambitny krab
Lilka
Trenerka i instruktorka — A po godzinach barmanka
30 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Kontuzja pokrzyżowała jej plany na przyszłość, więc zamiast zdobywać medale - trenuje i prowadzi zajęcia z jeździectwa dla dzieci. Wieczorami natomiast albo baluje albo barmanuje… albo jedno i drugie?
Lista postaci: Laurelle Thornton
Długość nieobecności: do 17.09
Powód: muszę się zastanowić, co z nią

Obrazek

Nieobecność uznana.
ambitny krab
nick
brak multikont
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
Lista postaci: Ephraim Burnett
Długość nieobecności: do końca tygodnia
Powód: choroba

Uznano
Przedłużono do 13.09 na prośbę użytkownika
easter bunny
chubby dumpling
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Lista postaci: Luke Winfield, Harper Callaway, Jake Hargreeves, Mia Montgomery, Adam Brooks
Długość nieobecności: do 14.09.
Powód: przychorowało mi się + weekend szykuje mi się wyjęty z życia. Sporadycznie coś na pewno wpadnie przez ten tydzień, więc to taka nieobka na wszelki wypadek <3
Obrazek

Uznano
opiekun żółwi | wikliniarz — wildlife sanctuary | market
28 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Wrażliwa dusza o artystycznych skłonnościach. Obarczony dziecięcą naiwnością, ale za to obdarzony niezwykłą siłą ducha. Wiele przykrych rzeczy go spotkało w życiu, więc teraz stara się cieszyć z tego co ma.
Lista postaci: lowell hawkins gavin eikenberry sylvan callaway pelle åström
Długość nieobecności: dwa tygodnie (22/09)
Powód: Mam wrażenie, że wszyscy trochę mamy podobny okres. It's too much poza forum, a nie chcę odpisywać na odwal. Wrócę pewnie szybciej niż 22, ale asekuracyjnie.

Nieobecność uznana i dodana do spisu.
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Lista postaci: Nathaniel Hawthorne
Długość nieobecności: do 14.09.2022
Powód: Ogarnę, ale muszę mieć nieco luzu.

Uznano
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Lista postaci: leonie turner
Długość nieobecności: 20.09
Powód: (nieobowiązkowy)

Nieobecność uznana i dodana do spisu.
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
Zablokowany