lekarka weterynaryjna — ANIMAL WELLNESS CENTER
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
utrata dziecka i Dawsey'a sprawiła, że zniknęła z Lorne na rok - czy teraz, gdy wróciła do miasta, jest szansa aby odzyskać chociaż dawną miłość?
Astrid Johanson
Lekarka weterynaryjna, tutejsza dziewczyna, która zniknęła na rok i całkiem niedawno powróciła na nowo do Lorne, żeby niby zacząć wszystko od początku.
Możemy znać się ze szkoły, podwórka, z plaży na której często się pojawia... skąd tylko chcesz, bo Astrid to naprawdę kontaktowa, wesoła i towarzyska dziewczyna!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
patsy#7401
kurator sztuki — gdzie sztuka, tam i ona
32 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
i have no time for second chances so i survive on bourbon, blood, and backward glances.
No dobra, astrid johanson, to Ci podrzucę Astorię w takim razie, bo i tak nikogo innego nie mam do zaoferowania :lol: W Lorne jest stosunkowo od niedawna, ale zabrała ze sobą swojego kota, więc pewnie już razem z nim już zdążyła Astrid odwiedzić, a jeśli pomogła, to Maeve pewnie jej nawet obiad w ramach podziękowania kupiła! Mogą się też okazjonalnie mijać na plaży, skoro obie na niej spędzają dużo czasu :hm:
powitalny kokos
ata
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
cześć :)
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Hello,

Harriet ma kundelka, który razem z nią mieszka w pensjonacie i uchodzi za maskotę tegoż miejsca. Harriet jako właścicielka musi więc o niego dbać, mimo że jest przybłędą, więc możesz zostać jego osobistym, ukochanym wetem *.*

astrid johanson
Fotograf — BEAST DAYLIGHT PHOTO STUDIO
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Manipulant i hazardzista
Stara się nie wtrącać w życie innych
Bo z łatwością potrafi je spieprzyć
Dzien dobry, podbijam. Sama musze rozkręcić Deana po przerwie, więc jestem.

Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że: Astrid stała sie celem jego podrywu, bo cholernie atrakcyjna z niej kobieta.
Opcja druga, czymś jej podpadł, bo bywa chamski i teraz jest na niego cięta.
Opcja trzecia: Jeśli bywa, badz chodz raz wpadla do kasyna, prawdopodobnie zostala przez niego orżnięta w kartach

astrid johanson
sumienny żółwik
blueberry
Opiekun kangurów — Sanktuarium dzikich zwierząt
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Włóczykij, powsinoga, błędna dusza. Bardzo chciałby usiedzieć w miejscu, ale obawia się, że stracił taką umiejętność.
Czy my nie powinniśmy być z jednego rocznika weterynarii? Widzę tu piękne wspólne próby przetrwania uniwerku :lol: astrid johanson
ambitny krab
Misia
lekarka weterynaryjna — ANIMAL WELLNESS CENTER
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
utrata dziecka i Dawsey'a sprawiła, że zniknęła z Lorne na rok - czy teraz, gdy wróciła do miasta, jest szansa aby odzyskać chociaż dawną miłość?
Astoria Maeve ona wszystkie zwierzaki z wielką chęcią przygarnia do gabinetu, aby udzielić im choćby najmniejszej pomocy, także z całą pewnością została jej kotka pacjentką Astrid! Fajnie wiedzieć, że nie będzie to miało jedynie związek z zawodem, także mogłyby zacząć raczkować jeśli idzie o rozwijanie jakiejś kumpelskiej relacji, jeśli tylko chcesz :D

dawsey carleton cześć :pleading:

Harriet L. Pemberton ojej, tak, to w stylu Astrid! Już od czasów dzieciaka pomagała wszystkim przybłędom, także nie masz się o co martwić, na pewno będzie z wielką chęcią pomagała, jak tylko będzie to możliwe! Nie zdziwię się, jak wyjdzie że czasem do niej zadzwoni bezinteresownie, aby dopytać o psiaka :pleading:

Dean Washington a jakby połączyć numer jeden i numer trzy? 8)
Podejrzewam, że jakaś koleżanka mogła ją zaciągnąć na wieczór w kasynie, trochę wypiła wcześniej i stwierdziła że sobie pogra. Ostatecznie właśnie przegrała, mimo iż z początku mogła mieć dobrą passę, a żeby jakoś jej to zrekompensować, to mógłby jej zaproponować jakieś spotkanie w ramach przeprosin. Ale co dalej? To zależałoby od przebiegu spotkania ^^

Casper Brooks o ja, jeśli tak, to zdecydowanie chcę! Kumpel z uniwerka, z którym do teraz utrzymywałaby kontakt, to naprawdę coś, co byłoby super <3 tym bardziej, że jednak Astrid odkąd tylko pamięta posiada zazwyczaj lepsze kontakty z facetami, także... no :pleading: niech się przyjaźnią i czasem wspominają jak kiedyś to kurła było :pleading:
powitalny kokos
patsy#7401
Opiekun kangurów — Sanktuarium dzikich zwierząt
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Włóczykij, powsinoga, błędna dusza. Bardzo chciałby usiedzieć w miejscu, ale obawia się, że stracił taką umiejętność.
"A pamiętasz te kolokwia z chorób układu moczowego u XYZ? Ech, człowiek myślał tyle o tym moczu, że do łazienki latał jak kotz chorym pęcherzem, hehe" :lol:
To niech będą psiapsie z uniwerku 8) Mogą też prowadzić między sobą wieloletnią rywalizację o to, kto zrobi sobie zdjęcie z ładniejszym futrzastym pacjentem (choć Cas ma teraz utrudnione zadanie, bo jednak 90% czasu pewnie z kangurami siedzi) :D

astrid johanson
ambitny krab
Misia
lekarka weterynaryjna — ANIMAL WELLNESS CENTER
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
utrata dziecka i Dawsey'a sprawiła, że zniknęła z Lorne na rok - czy teraz, gdy wróciła do miasta, jest szansa aby odzyskać chociaż dawną miłość?
Casper Brooks brzmi jak perfekcyjna relacja, serio :pleading: jestem moooocno na tak i nie mogę doczekać się pierwszej rozgrywki <3
powitalny kokos
patsy#7401
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
hejka astrid johanson! mam Gemmę, która jest od niej minimalnie starsza, ale też jest po weterynarii i teraz w Cairns Zoo pracuje z lwami, więc tak sobie pomyślałam, że mogą się znać jako koleżanki po fachu :oops:
lekarka weterynaryjna — ANIMAL WELLNESS CENTER
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
utrata dziecka i Dawsey'a sprawiła, że zniknęła z Lorne na rok - czy teraz, gdy wróciła do miasta, jest szansa aby odzyskać chociaż dawną miłość?
Gia Faraday - koleżanek nigdy dość! A tym bardziej, że z całą pewnością wspierają się wzajemnie na stopie zawodowej <33 Byłoby super, jakby miała w niej kiedyś, albo może i jednak teraz, przyjaciółkę, ale to nie jest wymagane, bo nie będziemy się z Astrid narzucać <3
powitalny kokos
patsy#7401
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
astrid johanson pisze: 30 cze 2022, 17:32
Gia Faraday - koleżanek nigdy dość! A tym bardziej, że z całą pewnością wspierają się wzajemnie na stopie zawodowej <33 Byłoby super, jakby miała w niej kiedyś, albo może i jednak teraz, przyjaciółkę, ale to nie jest wymagane, bo nie będziemy się z Astrid narzucać <3
a ja z miłą chęcią przygarnę i przyjaciółkę! jak będziesz miała ochotę zagrać to łap mnie na pw <33
ODPOWIEDZ